Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkie bardzo dobre .

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

1 albo 3

Michelinki Twoim zdaniem odpadają? W sumie też bardziej się zastanawiałem między Dunlopami i Conti.

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Wszystkie bardzo dobre .

Czyli generalnie kierować się ceną ;-)

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Edytowane przez pafcio87

Opublikowano

Michelin jest dobry ale drogi i szybko sie zużywa

Opublikowano

Tak jak piszesz kierował bym się ceną w tym przypadku .

Opublikowano

Jeżeli chodzi o Contii.

To ubiegłej zimy, założyłem ten nowy model i mogę go śmiało polecić

http://www.24opony.pl/opony,0,98457/continental-contiwintercontact-ts850-p-225-45-r18-95-v-xl.html

Opublikowano
  • Autor

Tylko, że cenowo wszystkie wypadają podobnie a opinie też wszystkie mają różne.

Edit. Trochę jeszcze poczytałem i raczej będą Dunlopy tylko teraz czy brać model 4D, który teoretycznie jest bardziej uniwersalny czy 3D (niby dobry w cięższych warunkach)?

Edytowane przez pafcio87

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam nokiany i nie narzekam :D

Opublikowano

Fajne autko ! Prawie jak moje :naughty: Brałeś od pierwszego właściciela kupione w salonie w PL ?

"przy wciśnięciu pedału sprzęgła słychać lekki szum. Kończy się sprzęgło?" Ja bym obstawiał łożysko wyciskowe a nie samo sprzęgło.

Edytowane przez Jędrulawawa

Opublikowano
  • Autor

Fajne autko ! Prawie jak moje :naughty: Brałeś od pierwszego właściciela kupione w salonie w PL ?

"przy wciśnięciu pedału sprzęgła słychać lekki szum. Kończy się sprzęgło?" Ja bym obstawiał łożysko wyciskowe a nie samo sprzęgło.

Dzięki :). Kupione w salonie, a wcześniej odkupione przez salon od firmy leasingowej z Niemiec.

Opublikowano

Fajny srebrzak ;D na pewno morda sie usmiecha podczas mycia ;D Jesli chcesz to mam na sprzedaż zimowki Nokian Wr a3 225/50/17 dot 3114, po 5tys przebiegu :)

Opublikowano
  • Autor

Fajny srebrzak ;D na pewno morda sie usmiecha podczas mycia ;D Jesli chcesz to mam na sprzedaż zimowki Nokian Wr a3 225/50/17 dot 3114, po 5tys przebiegu :)

Dzięki, zawsze morda się cieszy jak patrze na auto :). Dzięki za propozycję ale po głowie chodzą mi inne oponki.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Świetna fura i ten grill... Dla mnie wypas!!

Bezawaryjności życzę!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Świetna fura i ten grill... Dla mnie wypas!!

Bezawaryjności życzę!!

Dzięki :).

Pany, mam 3 takie nieszczęsne odpryski.

https://www.imageshack.com/i/ipPqo0VOj

https://www.imageshack.com/i/ipbdsvmDj

https://www.imageshack.com/i/ipwZzhGej

https://www.imageshack.com/i/eyhHvxNGj

W firmie Super Plus w Warszawie powiedzieli, że trzeba malować cały dach i słupki żeby usunąć rdzę, która tam się pojawiła. W związku z czym trzeba wycinać szybę a koszt całej uslugi to 1200PLN, aż mi szczęka opadła. Stąd moje pytanie. Czy da się to zrobić tylko na zasadzie zaprawek, oczyścić odpryski i zamaskować? Znacie jakiegoś dobrego lakiernika w Warszawie, który mógłby to zrobić w ten sposób?

Edit.

Odpryski zrobione za 200 złociszy :-). Pany może podpowiecie czym można pousuwać ryski z tego małego czarnego plastiku przy panelu mmi? Od samego patrzenia się rysuje :-P. Co myślicie o Meguiar's PlastX? Jest filmik na youtube z tym środkiem jak gość poleruje ekran w aucie i efekt całkiem niezły :-). https://m.youtube.com/watch?v=SBnU9xZBvRU

A może Meguiar's Swirlx albo Ultimate Compound?

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Edytowane przez pafcio87

Opublikowano

Świetna fura i ten grill... Dla mnie wypas!!

Bezawaryjności życzę!!

Dzięki :).

Pany, mam 3 takie nieszczęsne odpryski.

W firmie Super Plus w Warszawie powiedzieli, że trzeba malować cały dach i słupki żeby usunąć rdzę, która tam się pojawiła. W związku z czym trzeba wycinać szybę a koszt całej uslugi to 1200PLN, aż mi szczęka opadła. Stąd moje pytanie. Czy da się to zrobić tylko na zasadzie zaprawek, oczyścić odpryski i zamaskować

W Pasztecie miałem tak, ze jak wymieniali szybę to uszkodzili nadszybie czyli przednia krawędź dachu. Robiło się gniazdo korozji i tez mówili o wycięciu szyby i usunięciu gniazda korozji. W czasie deszczu nawet kapało z tego miejsca. Robiłem zaprawki ale powiem szczerze ze to "leczenie syfa pudrem". Jak chcesz zrobić porządnie szybę trzeba wyciąć.

Edytowane przez Jędrulawawa

Opublikowano
  • Autor

Zrobili mi to chłopaki z Diamond Detailing, znają się na rzeczy więc mam nadzieję, że żadnych przykrych niespodzianek w przyszłości nie będzie.

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Opublikowano

mam nadzieję, że żadnych przykrych niespodzianek w przyszłości nie będzie.

obejrzałem Twoje zdjęcia i faktycznie miałeś odpryski powierzchowne. Moje niestety podchodziły pod szybę

Edytowane przez Jędrulawawa

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Macie może jakieś sposoby na usunięcie rys z szybki od zegarów, ekranu MMI i tego czarnego błyszczącego plastiku przy przyciskach od MMI, o którym wcześniej wspominałem?

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Panowie,

Kiera i poduszka w linkach będą pasowały P&P?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-kierownica-multifunkcja-i5751513089.html

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-a7-q3-airbag-poduszka-kierowcy-i5095424755.html

Opublikowano

Macie może jakieś sposoby na usunięcie rys z szybki od zegarów, ekranu MMI i tego czarnego błyszczącego plastiku przy przyciskach od MMI, o którym wcześniej wspominałem?

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Panowie,

Kiera i poduszka w linkach będą pasowały P&P?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-kierownica-multifunkcja-i5751513089.html

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-a7-q3-airbag-poduszka-kierowcy-i5095424755.html

Poduszka w powyzszej aukcji jest jednonabojowa. Do B8 potrzebujesz 2 nabojowej. Pogladawo porownaj sobie z ta co ponizej

http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-brazowa-moorbrown-3-ram-i6330694107.html#imglayer

Opublikowano

Macie może jakieś sposoby na usunięcie rys z szybki od zegarów, ekranu MMI i tego czarnego błyszczącego plastiku przy przyciskach od MMI, o którym wcześniej wspominałem?

Wysłane z mojego Avanta ;-)Panowie,

Kiera i poduszka w linkach będą pasowały P&P?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-kierownica-multifunkcja-i5751513089.html

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-a7-q3-airbag-poduszka-kierowcy-i5095424755.html

Powinien Ci pomóc Meguiars Plast X, dzięki niemu usuniesz wszystkie rysy i całość będzie wyglądać jak nowa. :)

Opublikowano
  • Autor

Macie może jakieś sposoby na usunięcie rys z szybki od zegarów, ekranu MMI i tego czarnego błyszczącego plastiku przy przyciskach od MMI, o którym wcześniej wspominałem?

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Panowie,

Kiera i poduszka w linkach będą pasowały P&P?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-kierownica-multifunkcja-i5751513089.html

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-a7-q3-airbag-poduszka-kierowcy-i5095424755.html

Poduszka w powyzszej aukcji jest jednonabojowa. Do B8 potrzebujesz 2 nabojowej. Pogladawo porownaj sobie z ta co ponizej

http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-q5-brazowa-moorbrown-3-ram-i6330694107.html#imglayer

Dzięki za przybliżenie tematu :).

Macie może jakieś sposoby na usunięcie rys z szybki od zegarów, ekranu MMI i tego czarnego błyszczącego plastiku przy przyciskach od MMI, o którym wcześniej wspominałem?

Wysłane z mojego Avanta ;-)Panowie,

Kiera i poduszka w linkach będą pasowały P&P?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-kierownica-multifunkcja-i5751513089.html

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-a7-q3-airbag-poduszka-kierowcy-i5095424755.html

Powinien Ci pomóc Meguiars Plast X, dzięki niemu usuniesz wszystkie rysy i całość będzie wyglądać jak nowa. :)

Tak właśnie myślałem nad tym środkiem, tylko do końca nie byłem przekonany, bo ekran MMI jest strasznie delikatny. No ale chyba spróbuję ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.