Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...


Wasiuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli już psychika z tym wszystkim siada :(

Uszolek, ale widzę, że to głównie blacharka. A mnie zaś wszyściutko co mechaniczne męczy...nawet durne radio musiało dać d*py :/

Amaradaar no troszku daleko mam, ale dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty tam masz za radio .. mam chorusa lezy już ze 3 rok jak chcesz to Ci wyślę za free :D tylko nie mam kodu ale to rozkodujesz :)

teraz to już masz Panie z górki :D


forumowy

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329551-schowek-z-b7/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, dnia 18 Sie 2015 - 18:51, napisał:

też przerabiałem temat z audi w złym stanie na szczęście udało się ją pogonić , stratny oczywiście na niej jestem ale cóż ja wolalem sprzedać parcha niż ładować miliony może i bym ją zostawił ale jedynym zdrowym elementem nadwozia był przedni lewy blotnik nawet dach był ruszany więc nie było sensu jej zostawiać. Gdybym byl na twoim miejscu tez bym nie sprzedawał za dużo w nią wlożyłeś hajsow

Rozumiem, że poinformowałeś kupca o stanie samochodu?

ujmę to tak przy sprzedarzy auta nie skłamałem nawet w jednej kwestii trafili się tacy kupujący ze nawet nie zapytali o liczbę wlaścicieli czy był bity i czy kręcony gdyby zapytali to bym im powiedział ze auto bite .oczywiscie nie przeze mnie rdza wylazi z kazdej strony znaczy ze bite ale oni to wszystko widzieli a i tak kupili więc ja nie mam sobie nic do zarzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no to masz wypasniks.. to nie naprawiaj tylko odrazu zmień na rns-e :D

zagadaj do kolegi Siemiana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, dnia 18 Sie 2015 - 18:51, napisał:

też przerabiałem temat z audi w złym stanie na szczęście udało się ją pogonić , stratny oczywiście na niej jestem ale cóż ja wolalem sprzedać parcha niż ładować miliony może i bym ją zostawił ale jedynym zdrowym elementem nadwozia był przedni lewy blotnik nawet dach był ruszany więc nie było sensu jej zostawiać. Gdybym byl na twoim miejscu tez bym nie sprzedawał za dużo w nią wlożyłeś hajsow

Rozumiem, że poinformowałeś kupca o stanie samochodu?

ujmę to tak przy sprzedarzy auta nie skłamałem nawet w jednej kwestii trafili się tacy kupujący ze nawet nie zapytali o liczbę wlaścicieli czy był bity i czy kręcony gdyby zapytali to bym im powiedział ze auto bite .oczywiscie nie przeze mnie rdza wylazi z kazdej strony znaczy ze bite ale oni to wszystko widzieli a i tak kupili więc ja nie mam sobie nic do zarzucenia
Pewnie, że nie. Nie ma co robić sobie wyrzuty. Eh może sprzedam i dozbieram na inne. Z rok czasu. Jestem w stanie odłożyć miesięcznie z 800zł. Więc GDYBY znalazł się kupiec na 17000, w co wątpie. Nawet nie mam alusów. To był bym happy. Może spróbuję. A jeśli nie wyjdzie, to kontynuacja (sam nie wiem czy nazwać to projektem, zmartwychwstaniem czy reanimacją) :)

//RNS-E chodzi pewnie po 2000...

Edytowane przez Wasiuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 17 to ciężko by było wziąć za nią ale zawsze możesz spróbować ja swoją 3.5msc sprzedawałem i tylko 1 oglądajacy był na szczęscie ją kupił, niestety ludzie patrzą też rocznik auta a u cb jest 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 17 to ciężko by było wziąć za nią ale zawsze możesz spróbować ja swoją 3.5msc sprzedawałem i tylko 1 oglądajacy był na szczęscie ją kupił, niestety ludzie patrzą też rocznik auta a u cb jest 01

Dokładnie 01. Ale może ktoś na przebieg się posępi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję koledze.... wiem kupa kasy kredyt i okazuje się kanał ale pamiętaj to tylko samochód rzecz nabyta.... myśl zawsze ze inni mają gorzej. Zrobiłeś juz silnik powoli zawiecha i juz wygląda to lepiej ;) nie bądź w gorącej wodzie kąpany;) po 1 nic to nie zmieni po 2 wykonczysz się nerwowo. Jaki przebieg masz na blacie?

Edytowane przez skubiszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kuszący przebieg to to zdecydowanie nie jest :D helloł meiszkamy w Polsce kuszący to jest 98tys dla 20 letniego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98tyś dla 20letniego auta to nie kuszący przebieg tylko podejrzany :D a to chyba ni kręcone było mam nadzieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baa mega podajrzany ale nadal kuszący :D

kupiłem juz ori skode z 72tys 15 letnia :D i ne bank nie była krecona :D

a twój sory za szczerość jak kolo Ci wkleil takiego szrota to na milion procent kręcił przebieg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do schowka pasażera to,

za 400zl to można kupić schowek pod zmieniarkę wraz z lodówka , zwykły schowek na forum w dziale sprzedam chodzi po ok 150-250zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do schowka pasażera to,

za 400zl to można kupić schowek pod zmieniarkę wraz z lodówka , zwykły schowek na forum w dziale sprzedam chodzi po ok 150-250zl

Szukam schowka juz jakis czas i takich cen nie widzialem

Za sama lodowke krzycza prawie 300 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do schowka pasażera to,

za 400zl to można kupić schowek pod zmieniarkę wraz z lodówka , zwykły schowek na forum w dziale sprzedam chodzi po ok 150-250zl

Szukam schowka juz jakis czas i takich cen nie widzialem

Za sama lodowke krzycza prawie 300 zl

Szukałem i ktoś zwykłą klape od schowka za 400zł opierniczyć chciał. Tu na forum na dodatek. I jeszcze druga kwestia schowka to znaleźć w kolorze wnętrza. Edytowane przez Wasiuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...