Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C7 by 7ups

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No wiadomo cyfry robią swoje

Opublikowano

Poproszę o foto całego auta.

Opublikowano

Pozytywne działania :D Jak sprawa wygląda w wydechem? Domyślam się, że podobnie jak a4 b8. Masz może spis części? pm jak coś ;)

Przymierzam się do c7 też w no i tu moje wahania czy golasa robić na swoje czy dołożyć trochę i zająć się kosmetyką...

Będę śledził temat to może mi to pomoże :D swoją drogą ciekawe o ile cena auta teraz wzrosła? :naughty: Pozdr

Opublikowano

Jestem pod wrażeniem włozonej pracy :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szybki Up
Auto wróciło z polerki
cabb382b64bc4ed6med.jpg
910ea8249c2f807bmed.jpg
156143e9e574d94bmed.jpg
2cfb331a055f00d6med.jpg
b400372ac0528a69med.jpg

Czekam dalej na graty z moderna jak dojdą to trza będzie szybko spasować przód i poprawić kąty z tyłu
No i kolejna sprawa to robi się splitter i side skirty

Opublikowano

Piękna,ale mi się podoba a6.

Opublikowano

A6 C7 to ogólnie ładne auto ale Twoja jest po prostu bajeczna :kox:

Opublikowano

Coś na szybkiego :D

5c42c41f83325e97med.jpg

gdyba ta fota byla w lepszej jakosci,walnalbym ja na tapete,mega :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Customy się robią
Materiał ABS i docelowo albo pójdzie w kolor budy albo hydro i carbon
909e0f327a20ba43med.jpg


Coś ucichło ostatnimi czasy ale to przez pewne f*ck-upy

Plan przed czillenem

- czarny sufit

- dziś odebrałem lusterko od lakiernika :D

- montaż splitterów

- poprawienie AiR-a

- Dystanse na przód

I kij wie co jeszcze :D

Opublikowano

Gdybym zobaczył taka na ulicy powiedziałbym, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za dobre słowo

Spas z przodu poprawiony :naughty:
7e1304bf84738b81med.jpg
1977a39968b2afdemed.jpg

Lekki na dziś bo powietrze ale myśle że temat ogarniety :facepalm: sie zobaczy jutro z rana :D

Wleciał też czarny sufit jak i tunel ze skórami itp

Opublikowano

Możesz zrobić chociaż jedno zdjęcie z profilu na którym będzie widać dobrze koła ?

Opublikowano

C7 to mistrzostwo, jeszcze w tym ciężkim czarnym kolorze :decayed: graty zacnej fury i robionej ze smaczkiem, gdyby nie budowa to też bym się za taką rozglądał tylko w benzinie :kox:

Opublikowano

C7 robi robotę mineliśmy się dzisiaj o 13;30 przed Legnica:)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez pela235

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie

No napewno bo leciałem na Świnoujście


No i jakieś foty z Czillena

c4238597fcd5f987gen.jpg
af2e50428a773dd8gen.jpg
e91378c4d17ea1f2gen.jpg
97b307df95f73b18gen.jpg

Opublikowano

Mega auto widać że oczko w głowie ;) super projekt Pozdrawiam ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakiś czas temu Rotiformy zmienił właściciela i teraz siedzę i myślę
Może wy coś doradzicie

FERRADA FR1
1f4e5e2c4632040dmed.jpg

FERRADA FR3
aa803b30dbd55d5fmed.jpg

ROHANA RF1
fbe21fabaacb8277med.jpg

ROHANA RC10
a95963ebd9a06b3cmed.jpg

ROHANA RC7
cfb2835a665bf1aamed.jpg


Albo ma ktoś jakieś ciekawe 20 <piwo>

Opublikowano

Ferreda FR3 lub Rohana RC7

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://jr-wheels.com/kategoria.29.japan.racing.html#&action=przegladaj&kat=29&c%5B10%5D%5B3532%5D=3532&c%5B12%5D%5B197%5D=197&c%5B3417%5D%5B3492%5D=3492&c%5B3417%5D%5B3496%5D=3496&c%5B3417%5D%5B3530%5D=3530&et_od=0&et_do=45

Repliki tych firm,byłem je oglądać u nich i wykonanie ok,lepiej jak np OEMS

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witaj,

Do Twojego pakietu czerń zdecydowanie Rohana RC7.

Ramiona felg dochodzą do samego brzegu (co optycznie ją jeszcze powiększa) no i jest concave :D

Na Twoim miejscu szedłbym w całkowity pakiet czerń.

Felgi ewentualnie w czarny mat lub czarna satyna :D

PS. Końcówki wydechu wrzuć czarne.

Buzzer ma piękne czarne Black exclusive line.

Pod dyfuzory S-line wskakują jak ulał 102 mm.

Gratuluje projektu i pozdrawiam!

Opublikowano

Ferrada fr3 jak dla mnie w metal gun

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.