Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C7 by 7ups

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to czekam na efekt coś tam wymyślił Rafale:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sam czekam na foty już po malowaniu :D


Hydro wjechało na pokład
aa4803b1227c8aefmed.jpg
4176aca97a794917med.jpg
c804a5bf15850154med.jpg


Hydro wjechało na pokład
aa4803b1227c8aefmed.jpg
4176aca97a794917med.jpg
c804a5bf15850154med.jpg

Opublikowano

Pieknie wyszło:) Robiłeś w PL?

Opublikowano
  • Autor

Tak robiłem w PL dokładniej znalazłem firme w Strzegomiu

Opublikowano

Tak robiłem w PL dokładniej znalazłem firme w Strzegomiu

dasz jakiś namiar maja strone jakąś

Opublikowano
  • Autor

No i wjechał hebel 370mm z RS3
b7f7db0355fc07e5med.jpg

Co do hydro to

https://www.facebook.com/ARWaterDesign/?fref=ts

Opublikowano

Rafał dużo Cię ta hydrografika wyszła ? Jak coś to może być na PW :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Co z felgami ?

Opublikowano
  • Autor

Felgi są już w polsce czekam na obrobienie fotek z sesji mam nadzieje że za jakąś chwile już będę je miał


Nowe felgi dotarły (Myślę że dopiero w styczniu będą u mnie)
Wykonaniem felg jak i ich zaprojektowaniem zajęła się firma PG Forged 20x10j ET30 i 20x10,5 ET30
Co do samej firmy : obsługa klienta, cierpliwość, czas wykonania, i wszystko co związane z tym wielki PROPS
21281faa0bd127d0med.jpg
ec943ab47e8f1c16med.jpg
54399c74ff621639med.jpg
6d958f0bcd182f08med.jpg
2b1e7a88680f39a5med.jpg
956e7f30e3ba23c5med.jpg
4404fc85b3028a23med.jpg

Opublikowano

No to ja nie mam pytan;) Kolorystyka zostaje czy to demo?

Opublikowano
  • Autor

Kolorystyka zostaje ma byc wsio czarne wiem wiem zgina ale zawsze potem mozna przemalowac jak cos bedzie nie tak ale nie przewiduje takiej opcji

Edytowane przez 7ups

Opublikowano

piekne auto choc ja wole grill z chromem :-)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

czekam na obrobienie fotek z sesji mam nadzieje że za jakąś chwile już będę je miał

Już je masz, bo jestem ciekaw jak to się prezentuje wszystko :decayed:

Opublikowano

Pogratulować niuni, pracy, modów no i narzeczonej bo wszystko to kupę kasy kosztowało a ona na wszystko się zgadzała :)

Jestem pod wrażeniem!!!!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czekam na obrobienie fotek z sesji mam nadzieje że za jakąś chwile już będę je miał

Już je masz, bo jestem ciekaw jak to się prezentuje wszystko :decayed:

Felgi dojadą do mnie w styczniu

Pogratulować niuni, pracy, modów no i narzeczonej bo wszystko to kupę kasy kosztowało a ona na wszystko się zgadzała :)

Jestem pod wrażeniem!!!!

Dzięki wielkie za dobre słowo

Działam dalej coś się cały czas dzieje

Mały Up

W aucie zamontowany został przedni Splittery , Side skirts , Rear side splitters

0fe354982575bca0med.jpg

0592ed0b7f93eb0dmed.jpg

9ed9540fbd9dce31med.jpg

07ad18fd75f66dc9med.jpg

Opublikowano

Witaj!

Gratulacje! Pięknie autko porobiłeś !

Skąd zdołałeś wytrzasnąć te spliterki?

Pozdrawiam!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wszystko załatwiałem przez firme PG Performance


Tak to będzie wyglądało w tym sezonie

9f485bfdaf590c6emed.jpg
1a26d9c1dd8c539emed.jpg
1370a5d12a5346cemed.jpg
f2c891b72291331dmed.jpg
b653a5edc666c3d4med.jpg
fc9e4ea3f22e4960med.jpg

Opublikowano

chyba pasuje tutaj określenie: dobry z niego czarnych sk..wiel ;)

Opublikowano

Samochod swietny, za wyjatkiem tej zawiechy, no nie moge patrzec na to jak te kola sa schowane w nadkolu ale to juz gust a o gustach sie nie dyskutuje podobno ;) .

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem poprzednie koła robiły lepsza robotę. Niestety czarne koło zawsze ginie mimo że wzór jest piękny. Zrób je w polerkę i będzie miazga.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.