Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?


cichy1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie a powiedzcie mi, u mnie nie ma grzanych lusterek i w kodach również ich nie ma, to znaczy że nie mam poprowadzonej żadnej instalacji, czy wystarczy ze dokupię maty grzewcze i będzie hulać, jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma poprostu symbolu na szybce lusterka takiego jak na włączniku podgrzewania tylnej szyby? :mysli: gdzieś takie widzialem tylko nie jestem pewien gdzie...

W Oplu Vectra B na pewno jest oznaczenie na lusterkach takie jak na właczniku tylnej szyby :cool1: Wiem dokladnie bo czasem dane jest mi jezdzic oplem.

Witam, panowie a powiedzcie mi, u mnie nie ma grzanych lusterek i w kodach również ich nie ma, to znaczy że nie mam poprowadzonej żadnej instalacji, czy wystarczy ze dokupię maty grzewcze i będzie hulać, jak to sprawdzić?

Zdejmij lusterka i sprawdz czy masz instalację poprowadzoną.Jesli nie masz to nie masz podgrzewanych luster.Jeśli zakupisz maty to i instalację bedziesz musiał poprowadzic aby napiecie dochodziło np.po włączeniu ogrzewania tylnej szyby :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do wymiany wkładów na podgrzewane. Sprawdziłem czy mam kable i wygląda że są podciągnięte (skierowałem lusterko na max w dół i dało się zobaczyć że są). Jak wygrzebię z szafy miernik to może i uda się sprawdzić czy idzie napięcie na nich, ale mam inny problem. Czy jest różnica we wkładach przy modelach przed i po lifcie? Na allegro można kupić wkłady zróżnicowane w/g tego podziału, ale znalazłem aukcję gdzie sprzedawane są jednakowe dla 94r-01r i trochę się zamotałem.

Ja osobiście jeżdżę wersją po 2 lifcie (XII.1999r), a aukcja o której mówię to: http://allegro.pl/item508786329_wklad_niebieski_grzany_vw_seat_skoda_audi_99_aut.html

Cena jest w miarę rozsądna, ale nie chcę kupić czegoś co nie pasuje.

Z góry dziękuję za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok. chyba mi nie dzialaja lustra. mam full wersje jak na tamte czasy, a tu lusterka nie banglaja. moze byc mozliwosc, ze nie ma instalacji? opel juz wlatach 80' wkladal grzane lustra, a audi nie? chodzi mi o pelne wersje, chociaz niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...