Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 t BFB brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciągle szukam braku powera. Szczelność dolotu sprawdzona i jest ok. Gdzie dalej szukać?

Logi 002, 032

http://vaglog.pl/log_225439.html

Logi 115, 118

http://vaglog.pl/log_225440.html

Czy wartości przepływki nie są za niskie?

Edytowane przez lobuzu

Opublikowano

Na jakim biegu te logi robiles na 1ce? :) zrob normalne na trojce od 1500 do odcinki po dwa kanaly 002+033 i 115+118.

Opublikowano
  • Autor

Na jakim biegu te logi robiles na 1ce? :) zrob normalne na trojce od 1500 do odcinki po dwa kanaly 002+033 i 115+118.

Poprawione :-)

Opublikowano

A gdzie te poprawione? Jeśli to te z pierwszego posta to nadal mało i to bardzo mało.

Opublikowano
  • Autor

A gdzie te poprawione? Jeśli to te z pierwszego posta to nadal mało i to bardzo mało.

Ile powinno być na zdrowej przepływce?

Opublikowano

A gdzie te poprawione? Jeśli to te z pierwszego posta to nadal mało i to bardzo mało.

Ile powinno być na zdrowej przepływce?

Około 130 g/s

Opublikowano
  • Autor

Przy jakich obrotach (5000 obr/min)?

Opublikowano

130 g/s powinno Ci oscylować w okolicach maksymalnych obrotów czyli około 6000 obr/min

Opublikowano

przepływki sie czepili a nie widzą, że turbo ma pół bara dopiero w 2800... szukaj nieszczelności w dolocie zrob loga z kanałem 33 a nie 32

Opublikowano
  • Autor

Ok jutro kolejna próba szczelności, zdam relacje i zobaczymy co dalej.

Tak na szybko odnalazłem jeszcze logi statyczne sprzed kilku dni kanał 33, może z tego tez się uda coś wyczytać?

http://vaglog.pl/log_225701.html

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lobuzu

Opublikowano

logi kolego zrob porawne na 3 biegu od 1500 tys obrotow do odciecia i te kanaly co lukasz13 napisal i dopiero cos bedzie3 mozna wnioskowac

Opublikowano
  • Autor

logi kolego zrob porawne na 3 biegu od 1500 tys obrotow do odciecia i te kanaly co lukasz13 napisal i dopiero cos bedzie3 mozna wnioskowac

Dziś rano powtórne sprawdzanie szczelności. Przy 1,5 bar wyszła nieszczelność na łączeniu z intercoolerem. Jest jeszcze jeden przeciek w okolicach turbinki ale nie potrafię go zlokalizować ( pojawia się przy ciśnieniu powyżej 0,8 bara) . Logi wykonam jak będę na 100% pewny szczelności.

Opublikowano

logi kolego zrob porawne na 3 biegu od 1500 tys obrotow do odciecia i te kanaly co lukasz13 napisal i dopiero cos bedzie3 mozna wnioskowac

Dokładnie tak, dodam że najlepiej na pb i po skasowaniu błedów nawet jak nic nie ma, turbo późno wstaje, możliwe że kat blokuje.

Opublikowano

przepływki sie czepili a nie widzą, że turbo ma pół bara dopiero w 2800... szukaj nieszczelności w dolocie zrob loga z kanałem 33 a nie 32

Nikt się przepływki nie czepił.

Opublikowano

analitycy od 7 boleści tylko gramy na przepływce czytać... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.