Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zimowe mody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zima idzie i postanowiłem sobie zapierdzielić wypasiony kołpaczek ... póki co utknąłem w obszarze "osiołkowi w żłoby dano.." więc - radzcie Pany :decayed:

1audisilverstoneprodarkczarnemini.jpg

2audisailszaremini.jpg

3audimeridianszaremini.jpg

Opublikowano

litości znowu ten temat :decayed: a ja mówię nie wszystkim kołpakom :decayed: goła czarna stalówka jest kox i już :tongue4: A z tych trzech jeśli miałbym wybierać na 15'' to chyba 2 opcja :decayed: Bo 3 zbyt delikatna :gwizdanie: pierwszej nawet nie biorę pod uwagę :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:polew: racja - nędza straszna ale i chce zobaczyć na aucie ( to kosztuje grosze wieć ...... :decayed:)

Opublikowano

Kołpaki nr 3 :tongue4:

Opublikowano

Ja tam wolę moje sreberko na czarnych stalówkach bez kołpaków, jakoś tak czarna stalówka pasuje do srebrnego bardziej niż paskudne kołpaki :decayed: ale to jest moje zdanie i każdy ma inny gust :rolleyes: koniec OT :decayed:

Opublikowano

Bierz 3 .. :good:

I przypnij je na trytytki :polew:

Opublikowano

Normalnie jak widzę auto na czarnych stalówkach to mam odruch wymiotny.Fuuuuuuuuu auto wtedy wygląda paskudnie.Może dlatego zawsze jeżdżę na alu w zimie :decayed:

Adaś bierz numer 1 ............prawie jak A8 :polew:

Opublikowano

3 :good:

Opublikowano

Normalnie jak widzę auto na czarnych stalówkach to mam odruch wymiotny.Fuuuuuuuuu auto wtedy wygląda paskudnie.Może dlatego zawsze jeżdżę na alu w zimie :decayed:

Dzięki prezes :tongue4: :tongue4:

A czy są takie kołpaczki na 16" stalówkę ? :kox:

Opublikowano

A czy są takie kołpaczki na 16" stalówkę ? :kox:

Nie rób tego :polew:

Opublikowano

Nie wiem o co Wam chodzi. Czepiacie się chłopaka. Z dwojga złego lepsze takie niż marketowski szajs :wallbash:.

Całkiem nieźle prezentuje się nr 1 - Hugo faktycznie trochę A8 :audi:

Opublikowano

Normalnie jak widzę auto na czarnych stalówkach to mam odruch wymiotny.Fuuuuuuuuu auto wtedy wygląda paskudnie.Może dlatego zawsze jeżdżę na alu w zimie :decayed:

Dzięki prezes :tongue4: :tongue4:

A czy są takie kołpaczki na 16" stalówkę ? :kox:

- są :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Normalnie jak widzę auto na czarnych stalówkach to mam odruch wymiotny.Fuuuuuuuuu auto wtedy wygląda paskudnie.Może dlatego zawsze jeżdżę na alu w zimie :decayed:

Dzięki prezes :tongue4: :tongue4:

A czy są takie kołpaczki na 16" stalówkę ? :kox:

racja Hugo :good: ja też rzygam na widok czarno rudych stalówek do mojego CHROM-PAKET za grzyba się nie komponuje :kwasny:

no... Poziu to prawdziwy rezacz - nie boi się wyzwań :decayed:Poziek to co walimy sobie po Nr.1 a la A8 :polew:

gość ma 16 i 15 :good:

ktos musi kreować trendy w paździochowej modzie :kox:

Opublikowano

Adaho biere. Zamawiaj i dla mnie 16".

Opublikowano
:blink: nie rozumiem :no: No ale o gustach się nie dyskutuje :decayed: A te niby A8 nr 1 będą wyglądały fatalnie :thumbdown: Wyobrażacie sobie taką felgę aluminiową w rozmiarze 15 lub 16''? :wallbash: Kołpak będzie wyglądał jeszcze gorzej :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Adaho biere. Zamawiaj i dla mnie 16".

gość jest

:blink: nie rozumiem :no: No ale o gustach się nie dyskutuje :decayed: A te niby A8 nr 1 będą wyglądały fatalnie :thumbdown: Wyobrażacie sobie taką felgę aluminiową w rozmiarze 15 lub 16''? :wallbash: Kołpak będzie wyglądał jeszcze gorzej :decayed:

takie sa teraz trendy :decayed: rezamy 1-ke

Opublikowano
Opublikowano

Na zimę to bym proponował kołpak nr 1, ale ja też psiknąłem lakierkiem gołą felgę stalówkę i jest git.[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 10:32_________________________________________________

Są śliczne :polew: :polew: :polew:

Ale nie wiem czy ich materiał wytrzma chociaż miesiąc bez paczenia się :gwizdanie:

Opublikowano

Adaś wbijaj do mnie na garage to wrzucimy fele w chrom ..albo ..we wzory tarczy strzelniczej :naughty::D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.