Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie sprzęgło A4 b6 1.9tdi AVB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

posiadam A4 b6 1.9tdi AVB 101km zrobiony jest czip na 155km 350Nm , i niestety koczy mi sie sprzęgło:( jakie wrzucić sprzęgło zęby sobie dawało rade.?? Proszę o podpowiedzi :)

Opublikowano

Daj tarcze do obicia kevlarem. Przy tej mocy co masz to wystarczy. Jak chcesz coś więcej to pozostaje zmiany skrzyni na 6b i zmian sprzęgła na 240mm

Opublikowano
  • Autor

Daj tarcze do obicia kevlarem. Przy tej mocy co masz to wystarczy. Jak chcesz coś więcej to pozostaje zmiany skrzyni na 6b i zmian sprzęgła na 240mm

Dzięki za info i tak zrobię, a co do sprzęgła to które lepiej LUK czy Sachs??

Opublikowano

Jeżeli chcesz obić kevlarem to wysyłasz swoje stare. Jak chcesz nowe to kup tańsze LUK i sachs to praktycznie to samo, nie odczujesz róznicy

Opublikowano

Ja przy podobnej mocy w avb i przy ciut wiekszym niutonie mialem jednomas 1z + nowego sachsa. Trzymalo bez problemu.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja przy podobnej mocy w avb i przy ciut wiekszym niutonie mialem jednomas 1z + nowego sachsa. Trzymalo bez problemu.

a ze skrzynią nic sie nie bedzie dzialo jak sie wyrzuci dwumase? bo tez swoja na chipa prowadze a mechanik mowi ze sprzeglo długo wtedy mi nie wytrzyma

Edytowane przez kamil0305

Opublikowano

Hej panowie podpinam sie pod temacik, co by nie zaczynac nowego... Po powrocie od rodziny ze świąt stwierdziłem, że na 4 i 5 biegu już się tak sprzęgło ślizga, że czas coś z tym zrobić... Trochę szkoda inwestować tyle kasy no, ale cóż. Z tego co wyczytałem to luk albo ten sachs. Mam zamiar w przyszłości zchipować go może o jakieś 20/25 koni, bo teraz jak już i tak muszę nowe sprzęgło kupić to mniejsze prawdopodobieństwo, że coś siądzie.. Stąd pytanie moje, te sprzęgła w kpl z dwumasa poradza sobie z chipem o jakies 25 koni ?

Opublikowano

Hej panowie podpinam sie pod temacik, co by nie zaczynac nowego... Po powrocie od rodziny ze świąt stwierdziłem, że na 4 i 5 biegu już się tak sprzęgło ślizga, że czas coś z tym zrobić... Trochę szkoda inwestować tyle kasy no, ale cóż. Z tego co wyczytałem to luk albo ten sachs. Mam zamiar w przyszłości zchipować go może o jakieś 20/25 koni, bo teraz jak już i tak muszę nowe sprzęgło kupić to mniejsze prawdopodobieństwo, że coś siądzie.. Stąd pytanie moje, te sprzęgła w kpl z dwumasa poradza sobie z chipem o jakies 25 koni ?

Poradzą sobie bez problemu, spokojnie :)

Opublikowano

Nie ukleknie po 15tys?:D

Opublikowano

jak program ktoś zrobi ze strzałem z momentu to uklęknie, jak nie - to będziesz jeździł spokojnie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.