Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] RNS-E a Symbian


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

To nie z RNS-E ma działać tylko z modułem BT. Generalnie wszsytkie telefony z symbianem mają problemy.

Listę zweryfikowanych telefonów masz zawsze tutaj: http://www.audiforum.us/multimedia/1118-audi-oem-bt-supported-phones-list.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Nokia N95 8GB działa z BT ma tylko jeden minus że nie mam możliwosci przeglądania ksiązki telefonicznej na FIS-ie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Nokia N95 8GB działa z BT ma tylko jeden minus że nie mam możliwosci przeglądania ksiązki telefonicznej na FIS-ie :gwizdanie:

ale jak dzwonisz,albo ktoś do ciebie dzwoni,to nie zrywa ci samo połączenia BT z telefonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja E65 zazwyczaj współpracuje z BT. Zazwyczaj, gdyż czasami coś nie gra i trzeba zresetować telefon.

Również jak Cuber nie mam możliwości przeglądania książki telefonicznej pomimo włączonej opcji "Zdalny tryb SIM", która wg Nokii umożliwia to. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem z N80 :wallbash:. Można dzwonić, ale jedynie wybierając numer na tel, nie można przeglądać książki telefonicznej. Rozmowa przez głośnomówiący jak najbardziej, bez zrywania połączenia. Problem rozwiązany w prosty sposób - zmiana telefonu :polew: i wszystko gra :good:hehe

Czy BT widzi tyko kontakty które są zapisane na karcie SIM?

Wydaje mi się, że tak - przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę zweryfikowanych telefonów masz zawsze tutaj: http://www.audiforum.us/multimedia/1118-audi-oem-bt-supported-phones-list.html

na stronie którą podał Malik znalazłem coś takiego

Nokia E51 (Phonebook download with revision Q BT module and Nokia 810 download manager installed)

Nokia E65 (Phonebook download with revision Q BT module and Nokia 810 download manager installed)

Nokia E90 (Phonebook download with revision Q BT module and Nokia 810 download manager installed)

Nokia N73 (Phonebook download with revision Q BT module and Nokia 810 download manager installed)

Nokia N95 (Phonebook download with revision Q BT module and Nokia 810 download manager installed)

Nokia N95 8Gb (Phonebook download with revision Q BT module and Nokia 810 download manager installed)

mógłby ktoś mi wytłumaczyć o co kaman :mysli:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tak - przynajmniej u mnie.

To mam problem, bo na mojej karcie mieści się 250 kontaktów, reszta jest zapisana w pamięci.

Co do noki - moja stara N70 łączyła się, potem sama rozłączała, przez tydzień nie chciała w ogóle współpracować z BT, żeby później znowu zadziałać...

Kontaktów na FISie nigdy nie udało mi się zobaczyć :kwasny:

Teraz mam HTC - wszystko działa super, oprócz tego że tylko ułamek kontaktów jestem w stanie kontrolować nie sięgając po aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie najnowsze softy w tych Nokiach? Wpiszcie *#0000# i podajcie jaką macie wersję softu oraz Product Code z naklejki pod baterią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie najnowsze softy w tych Nokiach? Wpiszcie *#0000# i podajcie jaką macie wersję softu oraz Product Code z naklejki pod baterią.

V 5.0616.2.0.3

24-04-06

RM-84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz dwu i pół letni soft... czas na podmiankę :wink4:

czas wyebać ten fon :angry:

chce zmienić na E66 i jestem ciekawy jak z nim działa BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas wyebać ten fon :angry:

chce zmienić na E66 i jestem ciekawy jak z nim działa BT

to druga opcja :decayed:

a skoro wymiana softu pomaga, to E66 jest nowiutka więc powinno być ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś mi wytłumaczyć o co kaman :mysli:?

Wynika z tego, że posiadacze modułu BT w wersji Q mogą załadować książkę adresową przy pomocy aplikacji Nokia 810 Download Manager. Próbowałem... u mnie nie działa. Może nie mam wersji Q BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak dzwonisz,albo ktoś do ciebie dzwoni,to nie zrywa ci samo połączenia BT z telefonem?

nie zrywa połączenia , wszystko jest OK

Soft mam grudnia 2007 czyżby też był za stary ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak dzwonisz,albo ktoś do ciebie dzwoni,to nie zrywa ci samo połączenia BT z telefonem?

nie zrywa połączenia , wszystko jest OK

Soft mam grudnia 2008 czyżby też był za stary ? :mysli:

Cuber masz soft z przyszlosci..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups..... mała pomyłka juz zwryfikowana :gwizdanie:

W pospiechu zgubiłeś "e" w zweryfikowana :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...