Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działający subwoofer i głośniki


Harry Zott

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi a4 b7 Avant dziś zorientowałem się że mimo zamontowanego wzmacniacza i subwoofera z tyłu po włączeniu radia nic nie słychać probowałem aktywować to jakoś w radiu lecz nie mam żadnego doświadczenia nie działają też głośniki z tyłu jeżeli chodzi o radio to rns bns 5.0 proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez Harry Zott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmak do wymiany.

Tyle w temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz podłączony? Masz BOSE, czy zwykłe nagłośnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na kratkach znaczków Bose więc pewnie nie ale nie jestem tego taki pewien bo wydaje mi się że seryjne audio nie dawałoby takiego dzwięku gra naprawdę zadziwiająco dobrze jest głęboki bas i nie ma mowy o charczeniu głośników.. Kupiłem samochód od starszego faceta więc raczej nie ma mowy aby on montował sobie subwoofer.. Zaglądałem tam to kostki są podpięte może jakiś bezpiecznik? Bo z tyłu też nie ma dzwięku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Fiat czy Renault - w AUDI seryjne głośniki też grają spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie już nie mam pojęcia.. Nikt więcej nie ma żadnego pomysłu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w bagaju, czy masz seryjnego wzmaka, czy Bose. Bose napędza całe audio, a seryjne tylko tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przód powinien u Ciebie grać - sprawdź, czy kostki w radiu podłączone, czy głośniki głośniki wpięte itp., ale wzmacniacz sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przód powinien u Ciebie grać - sprawdź, czy kostki w radiu podłączone, czy głośniki głośniki wpięte itp., ale wzmacniacz sprawdź.

Przód gra nie gra tył i właśnie subwoofer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w AUDI seryjne głośniki też grają spoko

jassssssssne

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dopadło mnie to samo tyle że już kupiłem a4 b6 pare dni temu włożyłem swoje radio pioneer podłączone pięknie ładnie ale no tył nie gra kupiłem ten moduł http://allegro.pl/tylne-glosniki-subwoofer-modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-i5652244771.htmlpodłączone wszystko lecz zastanawia mnie gdzie podłączyć tą czerwoną czy tam pomarańczową kostkę wszystko podłączone ale ta kostka nie ale gra tylko przód tył dalej nie gra z góry dzięki za odpowiedź

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od wczoraj zmagałem się z podobnym problemem jak wyżej wymieniony a że nie znalazłem odpowiedzi na forum choć może słabo szukałem to postanowiłem podzielić się tym co wiem. Otóż mam audi a4 b7 i postanowiłem wymienić oryginalne radio audi navigation plus na coś z bt a mianowicie Pioneera. Dopiero po kupnie owego radia okazało się że trzeba będzie dokupić coś jeszcze, czyli interfejs sterowania z kierownicy https://centrumaudio.pl/adaptery-do-sterowania-z-kierownicy/10319-sterowanie-z-kierownicy-adapter-vw-cp2-vag52-autoleads.html 

Dzięki niemu problem sterowania się rozwiązuje, a przy okazji tylne głośniki i sub też zaczęły działać. Jeśli ktoś zamierza zmianę oryginalnego radia będzie też potrzebował separatora antenowego 2x fakra       https://allegro.pl/wzmacniacz-separator-antenowy-fakra-x2-din-vw-seat-i7171283062.html#imglayer

I jeszcze jakąś ramkę maskującą, to by było chyba na tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...