Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Ciężkie poranne odpalanie - brak automatycznego "ssania"


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,że temat byl poruszany i jest info na forum ale dookola to jakies strzepy poprzeplatane innymi informacjami i zero rozwiazan...

Autko jak jest zimne nie chce odpalac ( tzn jak jest dajmy na to okolo 0 stopni) .

Załapuje i gasnie , przerywa ... jak pochodzi chwilke jest ok.

Bylo pisane,że to czujnik temperatury moze powodowac. Jak go dokładnie sprawdzic ? Gdzie w Vagu odczytac jaki daje odczyt ? (dokladnie AEB 1995r)

Czy włączanie sie automatycznego ssania jest uzaleznione tylko od tego czujnika czy maja inne rzeczy na to wpływ ?

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

kolego mam to samo wymieniłem czujnik temp. i nadal skucha raz się włącza a raz nie oczywiśce na zimnym silniku

nie mam pojęcia o co chodzi ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problemik mam audi 1.6 ADP wymieniłem pompe paliwa na ori i poprzednia sie zatarła i rano musze go dość długo kręcić żeby zapalił tak jak by wogole paliwa nie pompowała co to może być a jak zapali to już ładnie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór zwrotny , regulator cisnienia paliwa , lejący wtryskiwacz ... Nie trzyma cisnienia w układzie - paliwo cofa sie do baku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz bo zbaczamy z wątku :no:

Odpalm rano auto bez problemu brak ssania obroty ok 8000 po chcę ruszyć przestaje na wszystkie cylindry pracować (dławi się) a w efekcie gasnie, odpalm 2 raz pięknie pracjue 8000 chcę ruszyć i znów kuleje i zdycha póżniej jak uda mi się ruszyć jest ok. nieraz mimo braku ssania jest oki nie ma reguły :((((

Czyjnik temp nowy, przepustnica wyczyszczona i zaadoptowana

A czasami ssanie pięknie się załącza i wtedy 1200 i pochwili spada na 8000

Co ewentualnie można sprawdzić ??? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałm podobnie w zeszłą zime... Zalewalo skubanca przy odpale , odpalal na trzy gary :/ Pamietam ze nerwów mi autko zepsulo wtedy... Szczerze powiem ze nie doszedlem wtedy o co chodziło... A ze zima w tym roku lzejsza to i problemu takiego nie mam :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...