Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

logi AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No ale turbo praktycznie nowe, i w starej turbinie dzialo sie to samo tylko ze klapka byla luzna no i wymienione zostalo wszystko za jednym razem. Juz sam nie wiem co podmieniac. Myslalem o przpeustnicy ale jak sie zaadoptowala to raczej nie ona. Dziwne jest to ze raz ciagnie super a raz nie. Jakby cos sie blokowalo a raz chodzilo idealnie. Narazie chyba dam sobie z tym spokoj i bede jezdzil tak jak jest bo szkoda kasy i nerwow ;)

Takze dzieki za pomoc, jak sie kiedys rozstrzygnie co bylo nie tak, na 100% napisze. Pozdro.


Jeszcze jedna rzecz, dzisiaj zdarzyło się tak, że na 1 biegu gaz do podłogi, turbo przy ok. 2500 obr nabiło 0,1b, przy ok. 4tys obrotow bylo 0,2 bara... a przy około 5tys obrotow nagle przeładowało do ok 0,7-0,8 bara i w ułamku sek. zbiło do 0,5bara. Może to wam coś podpowie bo naprawde mnie to irytuje. Wątpie żeby sterownik maczał w tym palce.

Opublikowano

Szczelność zrobiona ?

Opublikowano

sterownik steruje praca n75 wiec jak moze nie miec wplywu? szukaj sterownika drugiego skoro n75 masz nowy, jak masz slabe doladowanie to znaczy ze n75 otwiera sie na maksa i puszcza cale cisnienie na wg

Opublikowano
  • Autor

To dlaczego przy odłaczonym n75 gdzie turbo tylko z grucha jest polaczona i powinna dawac 0,3 bara tez czasami wogole nie daje? albo daje jakies wlasnie 0,1bara?

Opublikowano

A masz go dobrze podlaczonego ?

Opublikowano
  • Autor

Tak, już pytałem. Najdluższy do dolotu, srodkowy do turbo no i 3 do gruszki. Takze w tym wypadku napewno nie jest to wina n75. Czasami nawet jak jade na 2 biegu np. dzisiaj... kawałek jechałem na 2 biegu przy na ok 3-3,5tys obr. nagle dałem gaz do dechy i znow turbo nie pompowało. Jakas magia.

Opublikowano

Srodkowy idzie do TIPa

Soory jeblem sie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Nie znam sie ale wedlug mnie tam juz nie ma elektroniki zeby cos nawalilo. Jak nie ma n75 to ma dawac 0,3 bara a tu nawet tego nie ma czasami. DV nowy, Turbo nowe... juz jestem blady. Dziwne jest to ze czasem jest dobrze a czasem wogole nic. Jakby bylo dziursko to by to cisnienie uciakelo caly czas a nie ze raz jest a raz nie.

Opublikowano

Sprawdzałeś szczelność ?

Opublikowano
  • Autor

No dolot wymienilem, wszystkie wezyli do n75, mechanik mowi ze odma ok, nawet czyms pryskal i nic nie widzi, poprzegladalem wezyki z kolektora i zaworki od niego tez wydaja sie byc ok. Nawet przeplywke podmienilem i tez nic. Podcisnienie zawsze 0,8b. Jeszcze jak bede miec troche czasu zobacze jak wyglada odcinek turbo-przepustnica, ale dziura jest albo jej nie ma a nie ze raz jest a raz nie.

Opublikowano

Kolego, masz problem ze wzrokiem ?

Pisałem Ci o sprawdzeniu szczelności a do Ciebie jak grochem o ścianę.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

a co mowisz w sensie jak n75 nie ma?

jak wypniesz enke z ukladu to wlasnie tak bedzie dmuchalo, cale gowno

jak odepniesz jej wtyczke to bedzie tryb awaryjny, tloczek w ence przepusci tylko tyle powietrza aby grucha utrzymala 0.3b

a jak masz trefny n75 to moze sie dziac jak w pierwszym przypadku, co raz pusci cale cisnienie na otwarcie wg i nic ci nie bedzie dmuchalo jakbys w ogole nie mial klapki wg

zmien ten zaworek i dopiero tu wroc bo jestem na 80% pewien ze to on

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez pioteros

Opublikowano
  • Autor

zakladane 2 zaworki i czyszczone i to samo?

To nie jest tak ze jak odepne wtyczke od n75 to cisnienie idzie na gruche i ma byc zawsze te 0,3? a nie ze raz jest 0,3 a raz wogole nie ma albo jest jakies 0,1b?

Ale ok, jak bedize niebawem przyplyw gotowki to kupie nowke zeby miec 100% pewnosci.

Opublikowano

Ja p.... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No nie mam jak zrobic szczelnosci pod kompresorem... nie posiadam i nie znam kogos kto by to ogarnal.

Opublikowano

Kolego od tego się zaczyna robotę, wyłażą dziury i się łata temat, potem reszta.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

jesli nie n75 to jego wiazka, a jak nei wiazka to komputer, dla mnei sprawa jasna, sprobuj wpierw znalezc taniego kompa na podmiane

Opublikowano
  • Autor

No ale jak nie ma mi kto tego ogarnac no to musze sie zdac sam na siebie niestety... dlatego sprawdzam wezyki, sciagam itd. O kompa troche trudno w przyzwoitej kasie. A czy kodowanie immo sam ogarne?

Opublikowano

ogarniesz bo robisz tylko adaptacje nic nie kodujesz

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

No wiec kupilem ori n75 i to chyba bylo przyczyna. Teraz na 1 i 2 biegu idzie jak zły. Nie przypuszczałem że 2 zaworki są tak samo uszkodzone:/ Cisnienie ma sie tak ze boost na chwile podskakuje do 0,6b i odrazu trzyma 0,5b... Depnalem pod gorke na 5 biegu to przez dluzsza chwile trzymal 0,6b wiec chyba wszystko ok. Jak bede mial chwile czasu to wrzuce jeszcze raz logi. Dzieki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.