Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagged B7 Wojtasa


WojtaS0110

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem pochwalić sie swoją B7 ;)

Kupiłem ją jako seria w czerwcu 2015. Jak dla mnie najładniejszy kolor w b7 ;)

Posiada jakże chwalony silnik 2.0tdi BLB ;p po wymianie rozrzadu i napedu pompy ;)
Oryginalnie posiada: biksenon skretny, parktronic tył, multifunkcja w kierownicy, tempomat, 4el szyby, telefon bluetooth, tyle poza scisłym standartem ;)

Zaraz po zakupie wymienilem oryginalna jeszcze szybe czołową na nowa, oraz zrobiony przeglad i serwis klimy ;)

MODYFIKACJE:

- Air ride: kompresory 2x480c, butle 2x20l, zawory 1/2", sterowanie bezprzewodowe,
- Felgi: Japan Racing JR-16 19" 10j et35 z oponami 225/35/19

- Swap hamulców z serii na 3.0tdi zaciski plus nowe klocki i tarcze 321 przod i 288 tył.



PLANY:
zobaczymy na co pozwolą fundusze ;)

- przednia dokladka od abt i nakładki progowe.
- przerobienie wydechu pod 2 koncowki plus przelot i program.
- walka nad lepszym spasowaniem.

- reszta w praniu.

kilka fotek ;)

2uybboqi.jpg tflrazmx.jpg h4ql67b5.jpg45j7t3b4.jpglmbonuyw.jpglwvbqrfo.jpg3aq22vet.jpgf8gekiv3.jpg6hx3b8rk.jpgnkipim23.jpg

Edytowane przez WojtaS0110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie leży, koło też na propsie :kox:

Pokaż co tam w środku masz. Z zewnątrz ładnie, ale jak w środku naleśniki to szybko zmieniaj :D

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest piękne w tych samochodach że Wystarczy Syta Gleba + dobre Koło i samochód od razu wygląda jak należy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę temat i tak sie zastanawiam co do felg

Nie obcieraja ci w żaden sposób z przodu czy z tylu????

Bo robią wrażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nawet :) dalbym se reke uciac ze to roti,a tu prosze,nie mialbym reki haha,masz fotke na podniesionym?jak to wyglada do jazdy jak kolo wyjdzie?Swietny kolorek sie trafil a i wyposazenie niczego sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym Cię naciągał ale blaszki mojej roboty dałyby rade na zaciskach :kox: Air wymiata :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym Cię naciągał ale blaszki mojej roboty dałyby rade na zaciskach :kox: Air wymiata :jerk:

Podeślij jakaś fotkę tych blaszek na zaciski o których piszesz bo jestem ciekaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana na żywo na SE... Też miałem być ale niestety brak opony mnie wykluczył. :kwasny: Ładna sztuka! Air + dobre koło i jest ok. ALe brakuje mi czegoś z zewnątrz...:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również widziałem furke na SE pięknie wygląda miażdży system :wink: na przód również bez problemu weszło 10J ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupic inne auto Mam okazje kupic inne auto, jednak wole starsze samochody, i kupuje corrado.

Corrado ,powiadasz- fajna baza do modzików... :)

Jeśli moge spytać, ile kosztowały cię te 19' ??

Możesz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...