Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bagged B7 Wojtasa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem pochwalić sie swoją B7 ;)

Kupiłem ją jako seria w czerwcu 2015. Jak dla mnie najładniejszy kolor w b7 ;)

Posiada jakże chwalony silnik 2.0tdi BLB ;p po wymianie rozrzadu i napedu pompy ;)
Oryginalnie posiada: biksenon skretny, parktronic tył, multifunkcja w kierownicy, tempomat, 4el szyby, telefon bluetooth, tyle poza scisłym standartem ;)

Zaraz po zakupie wymienilem oryginalna jeszcze szybe czołową na nowa, oraz zrobiony przeglad i serwis klimy ;)

MODYFIKACJE:

- Air ride: kompresory 2x480c, butle 2x20l, zawory 1/2", sterowanie bezprzewodowe,
- Felgi: Japan Racing JR-16 19" 10j et35 z oponami 225/35/19

- Swap hamulców z serii na 3.0tdi zaciski plus nowe klocki i tarcze 321 przod i 288 tył.



PLANY:
zobaczymy na co pozwolą fundusze ;)

- przednia dokladka od abt i nakładki progowe.
- przerobienie wydechu pod 2 koncowki plus przelot i program.
- walka nad lepszym spasowaniem.

- reszta w praniu.

kilka fotek ;)

2uybboqi.jpg tflrazmx.jpg h4ql67b5.jpg45j7t3b4.jpglmbonuyw.jpglwvbqrfo.jpg3aq22vet.jpgf8gekiv3.jpg6hx3b8rk.jpgnkipim23.jpg

Edytowane przez WojtaS0110

Opublikowano

Pięknie leży, koło też na propsie :kox:

Pokaż co tam w środku masz. Z zewnątrz ładnie, ale jak w środku naleśniki to szybko zmieniaj :D

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano

To jest piękne w tych samochodach że Wystarczy Syta Gleba + dobre Koło i samochód od razu wygląda jak należy :-)

Opublikowano

Super furka

Gratulacje i bezawaryjnej jazdy:)

Opublikowano

Zaje.. b7mka
szerokosci i bezawaryjnosci :)

Opublikowano

Fura konkret, świetnie się prezentuje ;)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze kilka fotek z South Elite 15'

Zrobie fotki wnetrza to jutro pokaze ;) nalesnikow nie mam ;D

vuoday5t.jpg

qrjy5cb4.jpg

vbdzqdyk.jpg

Opublikowano

Śledzę temat i tak sie zastanawiam co do felg

Nie obcieraja ci w żaden sposób z przodu czy z tylu????

Bo robią wrażenie...

Opublikowano
  • Autor

Akurat odboj jest poliamidowy i jest tak ustawiony ze przy maks obnizeniu mozna jechac na wprost ;)

Opublikowano

nawet nawet :) dalbym se reke uciac ze to roti,a tu prosze,nie mialbym reki haha,masz fotke na podniesionym?jak to wyglada do jazdy jak kolo wyjdzie?Swietny kolorek sie trafil a i wyposazenie niczego sobie

Opublikowano

Nie żebym Cię naciągał ale blaszki mojej roboty dałyby rade na zaciskach :kox: Air wymiata :jerk:

Opublikowano

Nie żebym Cię naciągał ale blaszki mojej roboty dałyby rade na zaciskach :kox: Air wymiata :jerk:

Podeślij jakaś fotkę tych blaszek na zaciski o których piszesz bo jestem ciekaw...

Opublikowano

Widziana na żywo na SE... Też miałem być ale niestety brak opony mnie wykluczył. :kwasny: Ładna sztuka! Air + dobre koło i jest ok. ALe brakuje mi czegoś z zewnątrz...:wink4:

Opublikowano

Również widziałem furke na SE pięknie wygląda miażdży system :wink: na przód również bez problemu weszło 10J ? :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Samochod na sprzedaz! Tak jak stoi 37tys.

Wiecej info na Pw!

Opublikowano

Taka lalę chcesz puścić dalej.....w świat????

:(

Opublikowano
  • Autor

Mam okazje kupic inne auto

Mam okazje kupic inne auto, jednak wole starsze samochody, i kupuje corrado.

Opublikowano

Mam okazje kupic inne auto Mam okazje kupic inne auto, jednak wole starsze samochody, i kupuje corrado.

Corrado ,powiadasz- fajna baza do modzików... :)

Jeśli moge spytać, ile kosztowały cię te 19' ??

Możesz na pw

Opublikowano
  • Autor

nowe auto juz stoi w garazu ;)

uo9rpawr.jpg

Opublikowano

Tak myślałem że z Dare Garage ten corrado wpadnie :D.

Gratuluje :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.