Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/


Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

RS4 B7 w oryginale miało 9j + ET 29 ? Coś takiego ORYGINAĹ AUDI A4 A6 A8 RS4 RS6 19 CALI ET 29 RATY (5872824864) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. ?



Jeszcze przeglądałem stronę Dawmac i znalazłem fajne Rotiform'y SPF :kox: 19" 8,5j ET 35 + tył 10j ET 25.... http://dawmac.eu/epa...BlackMach DDT"



Tylko ciekaw jestem czy za bardzo nie będą wystawać poza obrys :eusathink:



Te 18" co mierzyłem to miało 8j i ET 35. Przód był prawie na styk, tył natomiast miał sporo zapasu ale przy 10j i ET25 to może być trochę za dużo... Jakieś podpowiedzi ?

Oczywiście planuję też wsadzić zawias Eibacha -45/-30 ....

Tak, ori RS4 B7 9j et29 i bez dobrego obniżenia będzie wystawało. To samo z Roti, przy 10j zapomnij o et25, Eibach tu nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10j raczej odpadnie bo z tego co oglądałem to wypadało by pójść przynajmniej w stronę gwintu :whistling: Myślę, że 8,5j + max ET35 powinno przypasić na tył jak coś zawsze można dystans wrzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak polecisz w ori Audi będziesz miał 19x9j et 33 i będzie git ze springami :)

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10j raczej odpadnie bo z tego co oglądałem to wypadało by pójść przynajmniej w stronę gwintu :whistling: Myślę, że 8,5j + max ET35 powinno przypasić na tył jak coś zawsze można dystans wrzucić :)

A to nie planujesz gwintu? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak polecisz w ori Audi będziesz miał 19x9j et 33 i będzie git ze springami -45mm :)

Pokazałbyś już swoje Rotory jak leżą :P

10j raczej odpadnie bo z tego co oglądałem to wypadało by pójść przynajmniej w stronę gwintu :whistling: Myślę, że 8,5j + max ET35 powinno przypasić na tył jak coś zawsze można dystans wrzucić :)

A to nie planujesz gwintu? :whistling:

Planuje ale raczej nie ten sezon :wink: Ostatnio C5 trochę ogarniałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez opon też może być ciekawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze graty pod el. składane lustra, fotochrom i itd. (14pin) :kox: od kolegi turzol :hi:

1c98aca6bcfba2a3med.jpg

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 19" z RS4 B7 i będzie malina :naughty:

Właśnie o tych też myśle , około 4 tyś z ładnymi oponami trzeba chyba dać?

http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-s-rs-19-et-29-5x112-8e-i6034316450.html

:wink:

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka

Jeszcze te http://allegro.pl/felgi-oryginal-audi-19-5x112-a5-8t-s5-sportback-i6011742775.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro

Dzisiaj jeszcze raz mierzyłem 8j ET35 i to jest prawie na styk :facepalm: Muszę się zastanowić...

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny Avant na tym kole będzie dobrze wyglądał :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne i drugie kosa ale wolałbym RS6 :D


"Dzisiaj jeszcze raz mierzyłem 8j ET35 i to jest prawie na styk :facepalm: Muszę się zastanowić... " o co chodzi? Ja mam teraz 18x8J et 35, i jest tak sobie, jak obniżę na wiosnę autko to na przyszłą zimę zakładam dystanse obowiązkowo, już teraz bym założył ale bez sensu, zaraz wiosna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne i drugie kosa ale wolałbym RS6 :D

"Dzisiaj jeszcze raz mierzyłem 8j ET35 i to jest prawie na styk :facepalm: Muszę się zastanowić... " o co chodzi? Ja mam teraz 18x8J et 35, i jest tak sobie, jak obniżę na wiosnę autko to na przyszłą zimę zakładam dystanse obowiązkowo, już teraz bym założył ale bez sensu, zaraz wiosna :D

Już nie chciałem tego komentować, ale do takich parametrów to dystans obowiązkowo, a tu niby na styk :decayed:

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj u mnie 18x8J et 35, jak auto pójdzie w dół, bo póki co jest 1BV to myślę że dystans z 20mm jak nic, żeby było równo z budą na tyle.....już teraz mnie to wku...wia, ale jakoś wytrzymam do wiosny , i na następną zimę myślę że z przodu 10mm a z tyłu 20mm i powinno być git :good: :kox:

mcvs3s.jpg

wl4tad.jpg


W ogóle to mnie denerwujecie, bo przez Was widzę wszystkie niedoskonałości :grin: zawsze jest miejsce żeby było niżej, szerzej, bliżej itp, itd :tonguemad: :zyzol:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne i drugie kosa ale wolałbym RS6 :D


"Dzisiaj jeszcze raz mierzyłem 8j ET35 i to jest prawie na styk :facepalm: Muszę się zastanowić... " o co chodzi? Ja mam teraz 18x8J et 35, i jest tak sobie, jak obniżę na wiosnę autko to na przyszłą zimę zakładam dystanse obowiązkowo, już teraz bym założył ale bez sensu, zaraz wiosna :D

Już nie chciałem tego komentować, ale do takich parametrów to dystans obowiązkowo, a tu niby na styk :decayed:

Spoko, spoko z tyłem się zgodzę, że przydałby się dystans :wink: Chodzi mi o przód :) Może miałem ujowe koło do mierzenia bo było na środku wypukłe i dawało takie złudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może.... ale 10mm dystans wejdzie na przód, jak patrzyłem na kalkulatorze to przy letnich 19x9j et 33 koła 1,5cm bardziej pójdą na zewnątrz więc przód będzie równiutko, a tył też powinno być ok a jak nie to dystans 10mm to max ale to przy gwincie, bo na springach będzie ok bez dystansów , oglądałem taki setup :D

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pierdki : spryski mgłowe, już zamontowane i według mnie rewelacja :decayed: Ponadto fotochromy pod lustra :)

ddb60a0a10e6dafcmed.jpg c7c66f4cb248fb1dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...