Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/


Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze teraz przód wygląda, koło zgrywa się z nadkolem :wink:

Wysłane z iPhone

Jeszcze chyba trochę brakuje :\ może po jakimś czasie przód zejdzie niżej...

Poza tym czuje, ze po zmianie auto stało się bardziej komfortowe :)

Masz lekki niedosyt to tak jak ja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz lekki niedosyt to tak jak ja.....

No jest... mam nadzieje, że się jakoś jeszcze ułoży chociaż od wymiany zrobiłem 5tys km. Może podniosę jakoś delikatnie tył na jakichś gumach...

Furka ostatnio dzielnie przejechała spory kawał drogi podczas wakacji oraz odwiedziła świat Audiarrow-10x10.png w Ingolstadt :kox::kox:

Kilka fot z ciekawszych miejsc :decayed:

46720ec47ccd2839med.jpg

cb5b546981b17875med.jpg

7cb5b940c11c979bmed.jpg

edf1a856ff6b2dafmed.jpg

102cfa57005bf846med.jpg

a715313820b18b09med.jpg

fc9bf9b43126e411med.jpg

7691ee6d242be3ddmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wycieczka :good: furka prezentuje sie super :wink: no i jest co do kalendarza podesłać :decayed:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie przy niej działasz Norbas.... tylko dlaczego ja jej ciągle na żywca nie widziałem? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wycieczka :good: furka prezentuje sie super :wink: no i jest co do kalendarza podesłać :decayed:

Wysłane z iPhone

:hi: moje raczej nie przejdzie dalej niż selekcje do głosowania :decayed:

Pięknie przy niej działasz Norbas.... tylko dlaczego ja jej ciągle na żywca nie widziałem? :huh:

No widzisz tak to jest jak wlatujesz na 2 dni do chaty :grin: Ledwo co zawieche mi zmienili a to i tak było jescze na wariata :facepalm: Jak będę na dłużej to na pewno się odezwę ;) Tak w ogóle to już zaszczepili Ci GPS czy jeszcze przygotowania są? :decayed:

Jeszcze Bose czeka na montaż :decayed:

bf792b639c458538m.jpg 5611e677c644e02am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe przygotowania to są ale do rozpoczęcia budowy domu :wink: z lekkim opóźnieniem ale już we wtorek wjeżdża koparka i się zacznie jazda :decayed:

Na GPS przyjdzie kiedyś czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe przygotowania to są ale do rozpoczęcia budowy domu :wink: z lekkim opóźnieniem ale już we wtorek wjeżdża koparka i się zacznie jazda :decayed:

Na GPS przyjdzie kiedyś czas :P

No powodzenia z budową, dużo wytrwałości Ci się przyda :wink: Co do GPS'a to myślałem, że już po bo coś wspominałeś :decayed:

Kilka fotek z małej sesji :

71f4f0b0532abbc1med.jpg

7d908180b3ad7fcemed.jpg

0ee6f00e4820c26bmed.jpg

e303bb49ee6cadd8med.jpg

aef9e88fe4f2a08dmed.jpg

c2991de2a9086e0dmed.jpg

efef5924a67ecbe1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosomak piękny, bardzo ładnie wyglądają listwy w innym kolorze

gratki za mody

:hi:

Brakuje relingow czarnych :wink:

Wysłane z iPhone

Może do lata cos wymyślę... Tylko wtedy zostaną ramki, a nie chce ich ruszać jezeli przy wymianie musze wyciągać szyby... Wiesz cos na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz srebrne ramki :decayed: nie wiem jak ja to patrzyłem [emoji6]

Tak jak piszesz, szybę bagażnika wymienia sie z ramka a to juz koszta większe no i z tego samego roku szybę ustrzelić to tez rożnie bywa.

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz srebrne ramki :decayed: nie wiem jak ja to patrzyłem [emoji6]

Tak jak piszesz, szybę bagażnika wymienia sie z ramka a to juz koszta większe no i z tego samego roku szybę ustrzelić to tez rożnie bywa.

Wysłane z iPhone

Ale szybe ze srebna ramka czy z czarna? Bo jak u siebie mogę zdjac ramki to je moge pomalowac. Jak nie to raczej zostaną, ewentualnie polece plastidip'em :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek ramki jest razem z szyba, ale jak myślisz plastidipem pociągnąć to nie musisz wymieniać szyby [emoji6]

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mam bawić się z szybą to odpuszczę temat i coś innego wykombinuję :) Zresztą aż tak bardzo ramki nie rzucają się w oczy na srebrnym aucie :decayed:


Ktoś może podpowiedzieć czy do Bose muszę zmieniać moje głośniczki wysokotonowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć full Bose to tak. Ja u siebie wymieniałem tylko w drzwiach na dole + subwoofer

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mialem nadziej, ze to takie same sa :P Gdzies czytalem, ze niby sie niczym nie roznia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie różnią tylko napisem [emoji12]. Mi wystarczy tak jak teraz gra [emoji6]

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mialem nadziej, ze to takie same sa :P Gdzies czytalem, ze niby sie niczym nie roznia...

Różnią się kopułką co przekłada się na brzmienie - nie są tak kłujące jak seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...