Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieje się coś? :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

składam wszystko jak należy, tak samo w ten weekend posklejam lampy i poprowadzę nowe kable w nich. Lecz nadal brak kompa mnie dobija ... czekam, czekam i c**jnia. :angry:


Brudna i nieposkładana. Składaniem zajme się jak odpali a nową warstwą lakieru na nowy sezon :D
Oraz pierwsze 3km po swapie zrobione :grin:
8044065700_1448916256_thumb.jpg 8067096000_1448916259_thumb.jpg 1527404700_1448916262_thumb.jpg 5158278500_1448916265_thumb.jpg 6472799500_1448916268_thumb.jpg 6017366300_1448916271_thumb.jpg

Opublikowano

Kur a mówili że się nie da takich wydechow zrobic

Edytowane przez hunter91

Opublikowano
  • Autor

Kur a mówili że się nie da takich wydechow zrobic

kto tak mówił ? :P dla chcącego da się wszystko zrobić :D było trochę zabawy ale da się :)

Opublikowano

Wydechy wyglądają całkiem spoko, nieprzesadzone, w sam raz ze smakiem :)

Konin i blachy DSW? Dlaczego nie PNy?:D Może kiedyś jak uda sie obczaić na żywo bo często wracam do Konina.

Ta złota blenda tak średnio z tyłu leży moim zdaniem :(

Opublikowano
  • Autor

Wydechy wyglądają całkiem spoko, nieprzesadzone, w sam raz ze smakiem :)

Konin i blachy DSW? Dlaczego nie PNy? :D Może kiedyś jak uda sie obczaić na żywo bo często wracam do Konina.

Ta złota blenda tak średnio z tyłu leży moim zdaniem :(

Tak okolice Konina, trochę historii kupiłem ją i po 400km padł silnik wiec nie było czasu na przerejestrowanie. Teraz myślę że zarejestruję dopiero jak ogarnę hajs na własną rejestrację. Co do blendy to akurat mi się to widzi, lecz w next wakacje przerabiam klapę i zobaczymy co z niej wyjdzie :)

Opublikowano

Blachy DSW powiat Świdnicki sam na takich latam ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Blachy DSW powiat Świdnicki sam na takich latam ;)

no możliwe :D ale właściciela sprzedającego samochód, z wielką chęcią bym znalazł i oddał mu sam silnik xD bo wtryski przykręcone na wkręty to raczej coś nie tak .... :kwasny:

1222270400_1450732156_thumb.jpg 7219155400_1450732159_thumb.jpg

Może nic wielkiego, ale bardzo rzadko dostępne grill od Oettinger

Opublikowano

Fajne auto,Powodzenia w modach.

Opublikowano

Fajne auto,Powodzenia w modach.

kopiuj wklej hmm???? ladnie nabijasz sobie posty ten sam tekst juz w 3 postach :facepalm:

Opublikowano

Fajne auto,Powodzenia w modach.

kopiuj wklej hmm???? ladnie nabijasz sobie posty ten sam tekst juz w 3 postach :facepalm:

Nic nie nabija. w tych tematach licznik nie działa. chyba że cos sie pozmieniało

Edytowane przez MAGIC87

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Już jeździ :banan: tylko poskładać do końca i można testować. Jakość słaba bo robiona cegłą do tego dźwięk jakoś do bani nagrało. Ale można zobaczyć że już prawie na wykończeniu :D

Opublikowano

Ale To Brzmi nie sądziłem że Diesel tak potrafi ;) . Ładna furmanka i powodzenia w dalszych modach :) !!

Opublikowano

no kolego brzmienie tego diesla to jak dobra benzyna składaj auto do kup i pokazuj jak to śmiga,a strojenie będzie jeszcze tego diesla

Opublikowano

Blachy DSW powiat Świdnicki sam na takich latam ;)

no możliwe :D ale właściciela sprzedającego samochód, z wielką chęcią bym znalazł i oddał mu sam silnik xD bo wtryski przykręcone na wkręty to raczej coś nie tak .... :kwasny:

To chyba ten sam:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/287918-kolejne-b5-25-tdi-v6-q/page-2

Opublikowano

Blachy DSW powiat Świdnicki sam na takich latam ;)

no możliwe :D ale właściciela sprzedającego samochód, z wielką chęcią bym znalazł i oddał mu sam silnik xD bo wtryski przykręcone na wkręty to raczej coś nie tak .... :kwasny:

To chyba ten sam:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/287918-kolejne-b5-25-tdi-v6-q/page-2

Nie chyba tylko raczej ten sam [emoji6]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

tylko pytanie kto zrobił burdel w silniku ;P zresztą mniejsza o to. W najbliższych dniach będzie strojenie i nagrania wiec znajdziecie je tu :)

Opublikowano

no kolego brzmienie tego diesla to jak dobra benzyna składaj auto do kup i pokazuj jak to śmiga,a strojenie będzie jeszcze tego diesla

Odnośnie dobrego brzmienia diesla;D

Opublikowano

qs91 jak sprawisz normalnym kosztem żeby tak brzmiał to raz w życiu zrezygnuje z benzyny :D

Opublikowano

pieknie brzmi dieselek :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.