Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko wsteczne fotochrom z A4 B5 pasuje do B6?


Siwy21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Podpowie mi ktoś czy lusterko wsteczne fotochrom z A4 B5 (po lifcie 99-01) będzie pasowało do B6 02r? Obecne lusterko wylało więc czeka mnie wymiana. W tej chwili mam lusterko czarne tylko z czujnikiem z przodu (bez żadnego włącznika/wyłącznika) i z wyglądu jest identyczne jak w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasować tylko po co bez włącznika te z b5 szybciej sie wylewają wiem coś o tym.

Ma teraz z b6 z wyłącznikiem i jest bajka. Poszukaj takiego jaki jest orginalnie w b6 a te opchnij .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oryginalnie w B6 mam bez włącznika, tylko jeden czujnik z przodu. A w tych z włącznikiem są dwa czujniki po obu jego stronach. To nie przeszkadza?

Ponawiam pytanie-dwa czujniku po obu stronach włącznika nie robią różnicy? To nie przeszkadza i wszystko będzie kompatybilne?

Edytowane przez Siwy21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się rozeznać to lusterka mogą być zamienne, różnica może być jedynie w uchwycie. Jeśli uchwyt jest pod lusterko z czujnikiem deszczu to i na takie trzeba wymienić (one są większe), bez czujnika uchwyt jest mniejszy. Poza tym kostka do podłączenia powinna być 6-cio pinowa.

Jeśli jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem wlasnie a mysle sobie ze zapytam bo mi padlo w moim b5 i jak kupic to lepiej byloby z wlacznikiem o ile podejdzie wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to wymieniłem na takie od B5 (bez włącznika), gdyż potrzebowałem czarnego a czarne z włącznikiem od B6 były dwa razy droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 - oczywiście trzeba się targować

Poza tym jeśli pasuje Ci szare a nie czarne to tego jest od cholery do B6 i znacznie taniej.

Edytowane przez Siwy21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no szare nie pasi,czarne musi byc,bede szukał.z wlacznikiem lepsze z tego wzgledu ze żywotniejsze niby i dlatego bardziej bym wolał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jaką osłonką?

Znaczy sie jakby dalo rade to bym tylko przelozył same lusterko jeslimozna z uchwytu je jakoś zdjąc,tylko chodzi o to czy podejdzie no i czy bedzie dzialac ten przycisk i sciemnianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zasłonisz zasilające kabelki? o tą osłonkę mi chodziło.

Ale po co chcesz tak kombinować skoro mocowania na szybie są na 100% takie same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oslonka to taka sama jak widze jest.

Chociaż moze i nie dokońca,sam juz nie wiem.chciałbym zamowic ale niechce.wydac niepotrzebnie pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche rozni sie mocowaniem do szyby jak dzisiaj sie przyjrzalem swojemu,u mnie mocowanie jest tylko takie okragle jak tutaj ten metal okragly type ze tutaj jeszcze cos wychodzi z tego z tym otworkiem,nie wiem czy to czasem nie jest jakis czujnik jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest czujnik światła,a to że ma trochę inny kształt w niczym nie będzie przeszkadzało. Ważna jest długość osłonki na kable, bo uchwyt na do szyby mają przecież taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...