Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Które xenony pod soczewkę ?


johnybravo

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałbym zamątowac xenony i właśnie mam pytanko które?? maja to być xenony pod soczewke do b5 , temp światła myślę ze 6000 starczy bo przy 8000 pewnie bede miał problemy z ,,władzą,, :chytry: . podajcie najlepiej linki do aukcji .,macie może sprawdzonego sprzedającego ??

ps. moze ktos podiada właśnie taki zestaw do sprzedania ??? pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem na allegro 6000K, swieca naprawde fajnie, nie ma wiochy:D każdy się zachwyca, z tym że jest jeden mały problem, mianowicie zakłócają mi radio (nie cb tylko to zwkłe, cb nie posiadam) dlatego warto jest się upewnić przed zakupem czy nie bedzie podobnej sytuacji, a tak swoją drogą wie ktoś jak rozwiązać problem zakłóceń?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam slimy,chowasz do lampy i masz prawie oryginal :decayed:

http://www.moto.allegro.pl/item453072794_xenon_xenony_zestawy_hid_h1_h3_h7_super_slim.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HIDa 6000K od sokolnha i zero zakłóceń na CB :good: Wszystko pięknie działa :wink4:

Tu masz porównanie które zrobiłem osobiście:

por12qp2.th.jpg por4zp3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem na allegro 6000K, swieca naprawde fajnie, nie ma wiochy:D każdy się zachwyca, z tym że jest jeden mały problem, mianowicie zakłócają mi radio (nie cb tylko to zwkłe, cb nie posiadam) dlatego warto jest się upewnić przed zakupem czy nie bedzie podobnej sytuacji, a tak swoją drogą wie ktoś jak rozwiązać problem zakłóceń?:)

Ja tez mam z tym problem i to wlasnie na zwyklym radiu, koles ma mi przyslac nowe przetwornice ..... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki :hi:, zaras bede uderzał do sokolnha.[br]Dopisany: 03 Listopad 2008, 21:03_________________________________________________no niestety sokolnh nic niemiał , :confused4:

a te co Marewel podał podejdą? http://www.moto.allegro.pl/item453072794_xenon_xenony_zestawy_hid_h1_h3_h7_super_slim.html bo mam szukac pod h7 tak czyli soczewkę ?? jeśli jestem w błędzie nakierujcie mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kupiłem ,zamontowałem i jest super :good: , juz niedługo wrzuce foty furki bo się pozmieniała trochę :evil: .pozdrawiam.

ps. tak pod soczewke h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod soczewkę idzie H7 :mysli: :mysli: :mysli: bo mi się wydaje że H1

Pod H1 to były te nieszczęsne Sonary. Pozostałe są pod H7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam zastawu HID H7 do soczewek dobrego i taniego. Śledzę ten temat ale jak dotąd nikt się nie podzielił informacjami jakie są dobre a jakie kiepskie. Proszę o konkrety np. jakiej firmy macie te co robią zakłócenia, to na takie już nie będę zwracał uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam zastawu HID H7 do soczewek dobrego i taniego. Śledzę ten temat ale jak dotąd nikt się nie podzielił informacjami jakie są dobre a jakie kiepskie. Proszę o konkrety np. jakiej firmy macie te co robią zakłócenia, to na takie już nie będę zwracał uwagi.

Kolego ..jak chcesz wyczerpujących informacji to użyj :szukaj: Znajdziesz same konkrety !

Naprawde tych tematów był opór :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że szukałem i tak jak mówisz jest tych tematów pełno. Tak naprawdę to są same kłótnie czy lepsze 4300K czy 6000K. A nikt nie pisze konkretnie mam takiej i takiej firmy i jestem zadowolony nie ma zakłóceń i tyle. Tego właśnie szukam opinii użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...