Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odłączenie ciaknącej nagrzewnicy


MichalBurnout

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Cały czas ubywało mi płynu, układ zalałem wodą destylowana ponieważ nie mogłem znaleźć wycieku. Niedawno zobaczyłem że płyn kapie z osłony termicznej pod samochodem od strony kierowcy, wygląda to tak jakby nagrzewnica puściła woda wypływa na zewnątrz najkrótsza drogą.

Szykuje mi się dalszy wyjazd temperatury są wysokie, ogrzewania nie będę używał, czy jeśli wężyki od nagrzewnicy połączę rurka to nie będzie żadnego problemu??

Nagrzewnice wymienię ale nie mam ani nowej ani czasu na chwilę obecną, a chyba ta opcja jest najlepsza bo w trasie wywala mi komunikat o zbyt małym poziomie wody w zbiorniku wyrównawczym, trzeba się zatrzymać żeby dolać a i dolanie zimnej do gorącego układu to też nie jest najlepszym pomysłem.

Edytowane przez MichalBurnout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz to połącz. Nic się nie stanie. Sprawdź trójnik z tyłu bloku silnika, może z niego leci. Jakby nagrzewnica ciekla to widziałbym po mokrym dywaniku kierowcy i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie.U mnie jak nagrzewnica poszła to szyby były tłuste,parowały,był słodki zapach a dywan suchy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem problem z nagrzewnica i dokłanie tak jak kolega pisał wcale nie musi byc mokry dywanik, 2 weze od ngrzewnicy mozna bez problemu polaczyc nic sie nie bedzie dzialo, jakbys szykował sie do wymiany nagrzewnicy i bedziesz potrzebowal jakis informacji to mozesz pisac mam to za soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...