Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opadają środkowe kratki nawiewów


lucabianco

Rekomendowane odpowiedzi

nie to nie tak,

rozumiem jak najbardziej, sęk w tym że włożenie jakiegokolwiek materiału pomiędzy delikatne kratki a obudowę to jednak ingerencja (mogą się połamać) i być może trzeba będzie je nasmarować żeby chodziły.

Bo nie sądzę że jest tak cienki plastik, który wypełni luz a jednocześnie nie zablokuje osi pracy...no i więcej roboty.

ale jeśli mój sposób nie pomoże, cóż innego pomysłu nie mam

I widzisz, nie zrozumiałeś mnie. Nic nie mam zamiaru wkładać między kratki. Pomiędzy jednym nawiewem a drugim jest przerwa między którą chcę wsadzić najpierw kawałek papieru a potem dociąć ABS na wymiar. Szczelina ma około 1 cm, jak stwierdzę, że ten sposób jest do kitu obiecuje że skorzystam z Twojego. :wink:

@GreGoriO - zrozum, że @lucabianco nie bedzie takich drutow robil, to porzadny fachowiec ktory po tescie na papierze toaletowym elegancko dopasuje sobie kawalek ABSu na wymiar.

Nie wiem po co się odzywasz w taki sposób, jakiś problem z głową czy też z ego? Najwyraźniej nigdy na oczy nie widziałeś kratek nawiewu w B6. Zwykły pieniacz z Ciebie.

Edytowane przez lucabianco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie lekko kombinerkami ścisnąłem miejsce w które wchodzi regulacja od wysokości i od 4 miesięcy jest ok a roboty to ok 3 minuty

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze podepne sie tu widzialem na zdjęciach u jednego z forowiczów ze te pokretła od kratek sa podświetlane czy to jest w standardzie? bo u mnie one nie sa podświetlane i tak sobie mysle ze cos u mnie chyba padło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze podepne sie tu widzialem na zdjęciach u jednego z forowiczów ze te pokretła od kratek sa podświetlane czy to jest w standardzie? bo u mnie one nie sa podświetlane i tak sobie mysle ze cos u mnie chyba padło

W zależności od wersji wyposażenia. W cale nie muszą być podświetlane. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurcze te pokretla sa takie czarne z bialymi kwadracikami i wlasnie te biale kwadraciki wiiny chyba swieciec na czerwono chyba ze to tylko tak ma byc iż sa białe i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozbierałem tego wiec nie wiem czy jest i w sumie to nie bede sie chyba z tym bawił mam pare wiekszych problemów w tym aucie to tylko tak z czystj ciekawosc pytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjecie tego to tylko chwila.

Wtedy będzie wiadomo co tam siedzi lub się stało...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie do tego zabrac? by niczego nie zepsuć?

Jak masz paznokcie to po prostu szarpnij z gracją. Jak nie masz to zrób jak ja, delikatnie śrubokrętem od góry podważyłem i jak wyszło trochę to wyciągnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...