Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio do 400 zł


Salin92

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Szukam radia 1 din do 400 zł jakie byście polecali ?

Najlepiej z USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tej kwocie do concerta dokupić zmieniarke usb i masz i ładny wygląd i obsługę pendrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem radio na Alpine a z wyglądem poradziłem sobie nie najgorzej, więc myślę że można to i tak załatwić:

a64edea3cfc4100c26b8d2781d76f82d_1439497

224bb4368e267ac308da1216495d4d7c_1439497

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1440527711-379-x-258px-radio.jpg

Sony Xplod CDX-GT31U usb mp3 chyba :P ale podświetla na czerwono, fajnie gra, jest pilot i juz jest bardzo tanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem radio na Alpine a z wyglądem poradziłem sobie nie najgorzej, więc myślę że można to i tak załatwić:

a64edea3cfc4100c26b8d2781d76f82d_1439497

224bb4368e267ac308da1216495d4d7c_1439497

Mam pytanie: gdzie kupiłeś radio i tą "ramkę" montażową ? Czy może jakiś komplet? mam zamiar takie radio wpakować do siebie, ale nie wiedziałem, że takie małe jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety spora różnica jest jeśli chodzi o szerokość radia.

Alpine kupiłem w MM bo różnica z alledrogo to tylko 20-30zł a preferuję zakupy stacjonarne.

Ramkę dorobiłem we własnym zakresie. Płyta HDF 3mm sklejona z sobą w pakietach 6mm - ramka motażowa i 9 mm - ramka ozdobna. Na front użyłem poliwęglan 0,25mm malowany na czarno. Mam dostęp w pracy do tych materiałów jak również do lasera, stąd można uzyskać niezłą precyzję cięcia no i oszczędność czasu. Jak widzisz pozbyłem się ramki zdobnej od Apline bo nie ma na nią miejsca chcąc wykonać ramkę tak ja u mnie. Wg mnie lepiej to wygląda niż oferowane pseudo zatyczki po bokach radia - sorry zybi81 :)

.

Cały plan zamieszczam poniżej, z małą uwagą, że wymiary do wycięcia otworu na ramkę radia (ta z zatrzaskami) należy pomierzyć bo mogą się różnić od tych co podałem - u mnie materiał się naddał HDF ale jak ktoś wytnie z aluminium to będzie miał szlifowanie.

PS. z radiem miałem mały problem bo mój telefon nie chciał poprawnie strumieniować spotyfi tunein itp przez Bluetooth. Aktualizacja androida z JB 4.1.2 do KK 4.4.2 rozwiązała problem. Można zmieniać utwory klawiszami radia << >> i wyświetlają się informacje o utworze.

Zwróćcie na to uwagę przy kupnie tego radia.

Taki był zamysł:

e4549a87db50732814e23b37f1abbfcd_1439544

Edytowane przez marivs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marivs trochę mnie nastraszyłeś z początku, myślałem, że to radio jest mniejsze od "standardowego". Ja u siebie mam aktualnie jakiegoś panasonica to te dystanse mam ;) narazie zrobię trochę tandetę z tymi zaślepkami, a później coś się pomyśli tak jak ty masz, ale może jakieś tworzywo, albo kolega mi z włókna szklanego zrobi.
A i dzięki wielkie za wymiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Mam radio audi symphony 2din i mam pytanie, jakie polecacie zamiast niego. Ale żeby też było 2 DIN.

Edytowane przez Matejus_93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ogarniesz sobie ramke wogół radia to pakuj RNS-E albo typowo do b5 rns-d najlepiej w wersji dx żebyś miał całość po polsku mapy i menu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem radio na Alpine a z wyglądem poradziłem sobie nie najgorzej, więc myślę że można to i tak załatwić:

a64edea3cfc4100c26b8d2781d76f82d_1439497

224bb4368e267ac308da1216495d4d7c_1439497

Witam.

Mam pytanko czy Jesteś w stanie do robić takie ramki ?

Oczywiście odpładnie.[emoji6]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ramkę od kolegi

Marivs .

U mnie wyszło to tak.7562f62978c55d792fc427b4ee6507ce.jpg

Ja jestem zadowolony [emoji4]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,jaki koszt takiej ramki?Marcin poproszę PW ;-)

Hi,jaki koszt takiej ramki?Marvis poproszę PW ;-)

Hi,jaki koszt takiej ramki?Marvis poproszę PW ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam takiego clariona (CZ202ER) świeci na czerwono, więc jako tako pasuje ;)

Chętnie zamienę za Concerta II z dopłatą z mojej strony.

d249d8f1bb8e7d19gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nabyłem ramkę od Kolegi marivs.

Osobiście uważam, że w porównaniu z nią produkty ogólnie dostępne na rynku to chałtura i nawet nie ma sensu wspominać o nich w tym temacie.

Foty dorzucę jak będę przy kompie (piszę z tel.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...