Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radio do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Szukam radia 1 din do 400 zł jakie byście polecali ?

Najlepiej z USB.

Opublikowano

Oryginalne Audi - najlepiej wygląda.

Edytowane przez carrera369

Opublikowano
  • Autor

Mam audi concert ale chce mieć podlaczenie do usb

Opublikowano

To w tej kwocie do concerta dokupić zmieniarke usb i masz i ładny wygląd i obsługę pendrive

Opublikowano

Wymieniłem radio na Alpine a z wyglądem poradziłem sobie nie najgorzej, więc myślę że można to i tak załatwić:

a64edea3cfc4100c26b8d2781d76f82d_1439497

224bb4368e267ac308da1216495d4d7c_1439497

Opublikowano

1440527711-379-x-258px-radio.jpg

Sony Xplod CDX-GT31U usb mp3 chyba :P ale podświetla na czerwono, fajnie gra, jest pilot i juz jest bardzo tanie ;)

Opublikowano

Wymieniłem radio na Alpine a z wyglądem poradziłem sobie nie najgorzej, więc myślę że można to i tak załatwić:

a64edea3cfc4100c26b8d2781d76f82d_1439497

224bb4368e267ac308da1216495d4d7c_1439497

Mam pytanie: gdzie kupiłeś radio i tą "ramkę" montażową ? Czy może jakiś komplet? mam zamiar takie radio wpakować do siebie, ale nie wiedziałem, że takie małe jest ;)

Opublikowano

Niestety spora różnica jest jeśli chodzi o szerokość radia.

Alpine kupiłem w MM bo różnica z alledrogo to tylko 20-30zł a preferuję zakupy stacjonarne.

Ramkę dorobiłem we własnym zakresie. Płyta HDF 3mm sklejona z sobą w pakietach 6mm - ramka motażowa i 9 mm - ramka ozdobna. Na front użyłem poliwęglan 0,25mm malowany na czarno. Mam dostęp w pracy do tych materiałów jak również do lasera, stąd można uzyskać niezłą precyzję cięcia no i oszczędność czasu. Jak widzisz pozbyłem się ramki zdobnej od Apline bo nie ma na nią miejsca chcąc wykonać ramkę tak ja u mnie. Wg mnie lepiej to wygląda niż oferowane pseudo zatyczki po bokach radia - sorry zybi81 :)

.

Cały plan zamieszczam poniżej, z małą uwagą, że wymiary do wycięcia otworu na ramkę radia (ta z zatrzaskami) należy pomierzyć bo mogą się różnić od tych co podałem - u mnie materiał się naddał HDF ale jak ktoś wytnie z aluminium to będzie miał szlifowanie.

PS. z radiem miałem mały problem bo mój telefon nie chciał poprawnie strumieniować spotyfi tunein itp przez Bluetooth. Aktualizacja androida z JB 4.1.2 do KK 4.4.2 rozwiązała problem. Można zmieniać utwory klawiszami radia << >> i wyświetlają się informacje o utworze.

Zwróćcie na to uwagę przy kupnie tego radia.

Taki był zamysł:

e4549a87db50732814e23b37f1abbfcd_1439544

Edytowane przez marivs

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Marivs trochę mnie nastraszyłeś z początku, myślałem, że to radio jest mniejsze od "standardowego". Ja u siebie mam aktualnie jakiegoś panasonica to te dystanse mam ;) narazie zrobię trochę tandetę z tymi zaślepkami, a później coś się pomyśli tak jak ty masz, ale może jakieś tworzywo, albo kolega mi z włókna szklanego zrobi.
A i dzięki wielkie za wymiary :)

Opublikowano

Podepnę się pod temat. Mam radio audi symphony 2din i mam pytanie, jakie polecacie zamiast niego. Ale żeby też było 2 DIN.

Edytowane przez Matejus_93

Opublikowano

Jeśli ogarniesz sobie ramke wogół radia to pakuj RNS-E albo typowo do b5 rns-d najlepiej w wersji dx żebyś miał całość po polsku mapy i menu :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W 2 din to tak jak kolega wyżej, org navi audi pasuje bardzo dobrze ;)

Opublikowano

Wymieniłem radio na Alpine a z wyglądem poradziłem sobie nie najgorzej, więc myślę że można to i tak załatwić:

a64edea3cfc4100c26b8d2781d76f82d_1439497

224bb4368e267ac308da1216495d4d7c_1439497

Witam.

Mam pytanko czy Jesteś w stanie do robić takie ramki ?

Oczywiście odpładnie.[emoji6]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wiadomość na PW.

Opublikowano

Polecam ramkę od kolegi

Marivs .

U mnie wyszło to tak.7562f62978c55d792fc427b4ee6507ce.jpg

Ja jestem zadowolony [emoji4]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hi,jaki koszt takiej ramki?Marcin poproszę PW ;-)

Hi,jaki koszt takiej ramki?Marvis poproszę PW ;-)

Hi,jaki koszt takiej ramki?Marvis poproszę PW ;-)
Opublikowano

Ja posiadam takiego clariona (CZ202ER) świeci na czerwono, więc jako tako pasuje ;)

Chętnie zamienę za Concerta II z dopłatą z mojej strony.

d249d8f1bb8e7d19gen.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Również nabyłem ramkę od Kolegi marivs.

Osobiście uważam, że w porównaniu z nią produkty ogólnie dostępne na rynku to chałtura i nawet nie ma sensu wspominać o nich w tym temacie.

Foty dorzucę jak będę przy kompie (piszę z tel.).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.