Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Moje pierwsze AUDI i napewno nie ostanie


doejohn

Rekomendowane odpowiedzi

2.jpg

samochodzik przyjechał z Włoch w lutym 2008, oczywiście kupiony jako bezwypadkowy, ale jak później dokładnie się przyjrzałem to przód jak i tył był lekko bity, od razu należało wymienić przegub, akumulator, tarcze i klocki przednie, jak na razie wszystkie pozostałe rzeczy są w porządku, poza standardem to felgi oraz autoalarm z centralnym z pilota + automatyczne domykanie szyb, przebieg aktualnie 182 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły niebieski.

Powodzenia w użytkowaniu i... co z rozrządem? Może warto też wymienić zanim się rozsypie?

Zarzucaj foty, chwal się ile możesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko , hmmm mało fotek, wymień rozrząd ,nie warto czekać , a lepiej mieć spokój. odkręć pokrywe zaworów i sprawdź wałki rozrządu. Dobrze by było gdybyś poczytał troszke o tym silniku na forum. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ono jest srebrne, a na zdjęciu wyszła jakaś taka niebieska poświata,

a z rozrządem myślałem że nie mam co się spieszyć, w książce która wygląda jak oryginalna pisze że rozrząd był wymieniany przy 121 tyś w salonie AUDI, a w inst. obsługi pisze że należy wymieniać co 120 tyś, więc jest konieczna wymiana po przejechaniu 61 tyś?

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doejohn nie zwracaj uwagi na tą swoją książkę serwisową :wink4: I nie wierz w to że masz tylko 180 tys. :naughty: Bo nikt nie kupuje diesla żeby stał :decayed: Pokaż wnętrze to Ci powiemy ile masz nalatane :gwizdanie: Swoją drogą jak się kupuje autko używane to najlepiej wymienić rozrząd dla świętego spokoju, a w przypadku 2,5 TDI to wg mnie obowiązek. Co do kolorku to te srebrne autka mają taką błękitną poświatę :wink4: Wiem bo mam taki kolorek. Ale te fotki musiałeś jakoś udoskonalać, albo masz dziwny aparacik. Bo one nie wyglądają realistycznie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto. :good: Kolor jak mojej,tylko zawias mam znacznie niżej.Według książki rozrząd wymieniany na 100tyś.,robiłem to pól roku temu nie całe 200tyś. w ciągu roku przebieg 25tyś.Więc zmień bo i tak będziesz to robił oby nie po awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege.... niedawno kupiłem dokładnie takie same autko, tez avant, 2.5 tdi rocznik 98, s-line. juz troche w nim powymieniałem i wcale nie jest drogo..jakbyś chciał jakieś rady , gdzie kupować itd to daj znać . najlepiej gg 3863249. no i niedaleko mieszkamy wieć jak coś to pisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...