Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żółte halogeny w zderzaku


Nyuta

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam jak u mnie pod blok Kija zajechała spisali jakichś gości bla bla bla wsiadają do auta i? No właśnie nie mogą odpalić :D Polewka była z 15 minut jak próbowali to ruszyć :) W końcu sie udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to pierwsze znaki rejestracji dwóch miast, zamieszkania i pracy ? tak to jest jak się zostawia na sygnałach nie odpalone auto, a później daszek na czoło zaciągalem żeby twarzy nie było widać na nagraniach ludzi i się pchalo, kiedyś Ducato zaciągalem na linie t4, haha, później komendant zainwestował w aku rozruchowe i siary już nie było ?

Edytowane przez bediks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc nie milym chlopcem i przerywac waszych pogaduszek ale zaraz zrobi sie 20 stron o niczym.bez urazy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać sobie i nie gadać.

Naklejanie - NIELEGALNE

Światło przeciwmgłowych z przodu BIAŁE lub ŻÓŁTE SELEKTYWNE, ale nie dzięki folii czy farbie.

Taka mała ciekawostka:

Ustawa z 2009 wykluczyła tę z 2002 i od 2009 światła mijania i drogowe mają być tylko białe, nie żółte selektywne zostawiając je pewnie tylko w samochodach zabytkowych.

Temat został wyczerpany na samym początku. Resztę dopowie/0dział bediks i kropka.

Dziennik Ustaw Nr 75

ROZPORZÑDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY
z dnia 4 maja 2009 r
zmieniajàce rozporzàdzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów
oraz zakresu ich niezb´dnego wyposa˝enia *)
*)
Niniejsze rozporzàdzenie dokonuje w zakresie swojej regulacji
wdro˝enia nast´pujàcych dyrektyw Wspólnot Europejskich:
— dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady
2003/97/WE z dnia 10 listopada 2003 r. w sprawie zbli-
˝enia ustawodawstw paƒstw czΠonkowskich w odniesieniu
do homologacji typu urzàdzeƒ sΠu˝àcych do poÊredniego
widzenia oraz pojazdów wyposa˝onych w te
urzàdzenia, zmieniajàcej dyrektyw´ 70/156/EWG i uchylajàcej
dyrektyw´ 71/127/EWG (Dz. Urz. UE L 25
z 29.01.2004, str. 1; Dz. Urz. UE Polskie wydanie specjalne,
rozdz. 13, t. 32, str. 722),
— dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady
2007/38/WE z dnia 11 lipca 2007 r. w sprawie doposa˝enia
samochodów ci´˝arowych zarejestrowanych we
Wspólnocie w lusterka samochodowe (Dz. Urz. UE L 184
z 14.07.2007, str. 25),
— dyrektywy Komisji 2008/65/WE z dnia 27 czerwca 2008 r.
zmieniajàcej dyrektyw´ 91/439/EWG w sprawie praw
jazdy (Dz. Urz. UE L 168 z 28.06.2008, str. 36).
Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na folii jezdze ponad rok i wygląda elegancko...pozatym z halo zrobiłem sobie dzienne i policmajstry się nie czepiają...miłego rezania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie.... koszta, nie kupujcie drogich folii i nie kombinujcie z drogimi przeróbkami przeciwmgłowych na dzienne albo też nie bawcie się w ich zakładanie bo to już porażka jak to drenuje portfel.

Lepiej zrobić to porządnie i jak najbardziej po taniości a wystarczy kupić za kilka groszy metr żółtej taśmy ledowej i zrobić to jak należy.

Jeżdżę tak już 10 lat i nikt się nie czepiał. Ani pan Mietek na stacji dyagnostyćnej ani Józek na porannej kontroli pryndkości.

20121821055_791d08c943_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soul bez urazu ale WTF????

Przeciwmgielne,dzienne,czy co???

Nie no pewnie jaja sobie robisz bo niby gdzie to w lampie jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soulmaster nie powiedział bym że takie to tanie. Jeśli chcesz żeby efekt był w miarę to trzeba ze 3 metry kupić. Daję foto poglądowe:

d9cc055c03234afbe5f7ea7787c078b2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sr@cie się z tym "jeżdżę tyle i tyle lat i nikt nic nie mówi".

Nie, to nie u mnie, nie, to nie moje. Znalezione dzieło magika jakich i tutaj pełno.

Bediks pięknie wszystko opisał. Coś się stanie i jesteście w d*pie. Róbta co chceta i jeździjcie z tym ile tam sobie chcecie. Czy mi się żółte podobają - OCZYWIŚCIE, ale nie mam 16 lat czy ile dziś trzeba aby mieć prawko i prawka z kinder niespodzianki aby jarać się każdą nielegalną pierdołą i ją od razu robić.

Aaaa, no i nie mam czarnej budy, bo tylko w niej żółte robią pełnię roboty.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik masz do czornej budy hehe.

Nie chodzi o to co nie legal sam tez nie mam juz 16latek a mi sie to podoba taki mialem plan i go zrealizowalem.coz jak sie niebiescy przypierdziela to przy nich wyrwe te halogeny i dam siurakom na pamiatke hehe.

A tak na serio to halo nikt nie sprawdza no chyba ze juz nas chca udupic to wszystkiego sie czepiaja.

Swoja droga mamy popierd...przepisy co z reszta zauwazyliscie sami np do takich niemcow gdzia kazdy robi prawie co chce z fura to dla mjie jest porazek jakis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło na dziś podsumowujące moje podejście do tego wszystkiego

Zrobię na złość policjantowi

Nie zapne pasów

Wylece przez przednia szybę

Niech mnie sobie szuka w trawie

Ooo dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to raczej nie moje haslo.

Zapinam pasy a nawet jak tego nie robie to nie dlatego zeby zrobic dla Policjanta na zlosc a dlatego ze np mam z osiedla na osiedle taki przejazd ze zanim bym zapial pasy to juz bym musial rozpinac.

W ogole nie mam nic do Policji bo to tez sa ludziska takie same jak ja i Ty.

W zyciu mialem kilka akcjj z nimi i mimo tego dalej daze mundur szacunkiem.

Wiesz czego nie lubie tego jak ktorys przesadza tj szuka dziury w calym,cwaniakuje bo ma odznake jak i tego ze wiekszosc z "tych"kregow strasznie sie wozi.

Dla przykladu:

Moj koles tak to psioczyl na policje ze swojemu nie dadza mandatu ze to korupcja itd.

W koncu wstapil w ich szeregi.

Jego tez przepisy obiwiazuja a jakos nie psioczyl jak koledzy po fachu nie wystawili swistka bo zobaczyli blache...

Wiem co pomyslisz ze nie mam pojecia ile jest jeba...jak taki funkcjonariusz dostanie mandat...

Wyobraz sobie ze wiem bo mam w rodzinie kilku mundurowych i powiem Ci szczerze ze guzik mnie obchodzi ile jest problemow zwiazanych z ww.U mnie we wsi bo mamy zkodzieji samochodow masa i uwiez mi se nie na mala skale wiesz co robili oni dla Policjantow-impreski.Takie jest life i niestety nic na to jie poradzimy.

Oczywiscie nie pakuje wszystkich do jednego wora..

Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie, bo sam po mieście nie jeżdżę w pasach, robię to tylko w trasie, wobec czego brak pasów zawsze był powodem do zatrzymania jedynie aby sprawdzić trzeźwość, nigdy mandat nie wpadł

Chodzi mi o to że, każda przeróbka w aucie czy bezprawne działanie może nieść za sobą bardzo nie przewidziane skutki dla kierującego w najmniej odpowiednim momencie

Tak jak opisałem sytuację z hidami

Mrugać i ostrzegac z naprzeciwka że misiaki stoją czy że ktoś nie ma włączonych świateł też nie mrugam nie ostrzegam ale nie dlatego ze się solidaryzuje z kimś czy chce aby ktoś komuś mandat wkleil ale w tym momencie mogę ostrzegac pijanego kierowcę albo kogoś kto właśnie jedzie z włamu z fantami czyjejś chaty a co gorsza z twojej czy kradzionym autem

To nie jest chore myślenie, ktoś tak może stwierdzić, ale naogladalem się wystarczająco drugiej strony medalu by coś o tym wiedzieć i kogoś przestrzec że oburzenie się w ręką w nocniku było mocno delikatnym stwierdzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...