Skocz do zawartości
IGNOROWANY

xenon angielski przerobka


marcinwojtowicz27

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie forumowicze mam problem kupilem na allegro lampy xenonowe do audi b5 poliftowe oczywiscie sprzedawca nie poinformowal mnie ze sa to lampy od anglika (doswietlanie lewego pobocza) dopiero zorientowalem sie jak odpalilem i teraz mam problem czy da rady jakos je przerobic tzn wiem ze trzeba by bylo przelozyc blaszki tylko nie wiem jak sie za to zabrac a nie chcialbym rozwalac calej lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo?Jeżeli chodzi o soczewki to valeo mają w środku taki czerwony dzyndelek którym można przestawiać przesłone lampy na wersję europejską.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo?Jeżeli chodzi o soczewki to valeo mają w środku taki czerwony dzyndelek którym można przestawiać przesłone lampy na wersję europejską.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

no wlasnie valeo ale nie widzialem tam nic takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz dokładnie od strony gdzie wkładasz żarówki czy jest taki dzyndzel,bo nie wiem czy soczewki nie trzeba wyjmowac :-?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba soczewki wyjmować, jak otworzysz tą dużą klapkę to powinieneś mieć taką niewielką wajchę która przestawia przesłonę w soczewce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma dzwigni od przesłony to trzeba odkręcić odbłyśnik soczewki i przestawić przesłonę, czyli przekręcić blaszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie we wszystkich valeo jest przesłona, sam trafiłem na takie gdzie jej nie było. Rozłącz soczewke z odbłyśnikiem i obróć przesłone. Pamiętaj że światła mają dawać tak / / Jeśli nie możesz wyciągnąć soczewki to pod spodem masz miejsce na przetwornice, ja wyciąłem je a później zakleiłem klejem na gorąco ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli nie bedziesz mial tej tzw wajchy do zmienienia polozenia przeslonki to nie musisz nic wytapiac poniewaz soczewki bez problemu wychodza z puszki,musisz je tylko rozdzielic na dwie czesci,,czyli rozdzielic sama soczewke od odblysnika ktore sa ze soba polaczony takimi spinkami .

ściagasz 4 spinki i masz luzny sam odblysnik ktory wyciagasz z puszki ustawiajac go w odpowiednim polozeniu,,a sama soczewka pozostaje przykrecona do odblasku,jak juz bedziesz mial to na zewnatrz to warto sama soczewke takze wyciagnac i przetrzec czyms poniewaz maja to do siebie ze osadza sie na nich kurz i inne pierdoly ktore oslabiaja swiatlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...