Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyjąć kratki nawiewu na nogi pasażerów


Hezen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z zapchanymi tunelami, są w nich przeróżne rzeczy, zaczynając od zapalniczek, poprzyklejane cukierki i żelki, skończywszy na próbówce i bateriach :/

To co wyżej wymieniłem udało mi się wyciągnąć, reszta siedzi tak głęboko, że nie zdołam ich niczym wyciągnąć gdyż nie ma za co je zahaczyć.

Jak się dostać do tunelów nawiewu żeby można było je wyciągnąć i zrobić w nich porządek?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z zapchanymi tunelami, są w nich przeróżne rzeczy, zaczynając od zapalniczek, poprzyklejane cukierki i żelki, skończywszy na próbówce i bateriach :/

To co wyżej wymieniłem udało mi się wyciągnąć, reszta siedzi tak głęboko, że nie zdołam ich niczym wyciągnąć gdyż nie ma za co je zahaczyć.

Jak się dostać do tunelów nawiewu żeby można było je wyciągnąć i zrobić w nich porządek?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odkręć przednie fotele, dywan częściowo do góry, resztę już będziesz widział co i jak.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, którędy to wszystko tam się dostało ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie, ale dopiero po wyjęciu foteli.

Jak podniosłem dywan to odpuściłem bo musiałbym jeszcze wyjąć całą konsole żeby tak wywinąć dywan aby mieć jakiekolwiek dojście i wyciągnąć ten cały plastik.

Koziol, wszystko co spada na dywan pod fotele opiera się o wycieraczke a przy hamowaniu znajduje swoje miejsce właśnie w tunelach nawiewu.

Aż trudno uwierzyć jakie tam jeszcze skarby znalazłem a od ich ilości aż głowa boli.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...