Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 TDI+ AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdecydowałem się nie kontynuować starego wątku i założyć nowy, :hi:




A4 B5

1.9 TDI AJM

LZ5K


Przeprowadzone przeze mnie modyfikacje:

Lampy Bixenon

Nowy lakier z palety Mazdy Velocity RED A27

Zderzak S4

Progi S4

Biała skóra w środku + dekory z alkantry

Prawe lusterko z angola

Grill RS4 FAKE

Zawieszenie Gwintowane

Montaż FISa

Końcówki wydechu

Felgi Fat Five 8.5 cala pomalowane na 0-1-0670-2 MIPA (kawa z mlekiem :decayed:) + nowe opony Nankang 215/35

Dystanse 20mm tył

Usunięcie dolnych listew z drzwi

Turbo AWX

Program na 163 HP 360 NM


Plany:

Kierownica trójramienna z B6

Dekory w hydrografikę

Osłony VR5

Air Ride :banan:

Dokładka Cupra (pomalować na czarny połysk)

Hamulce 312 lub 320 przód

Lampy przód ORI

Gałka z B6

Głośniki 16 w przód

Łokieć skóra

Wahacze LEMFORDER komplet

Końcówki drązków

Półosie

GWINT Weitec PRZÓD


Kilka fotek

DSC08081gitttoo_zpsoe101ahn.jpg


DSC08085%20git_zpszm1giorz.jpg


DSC06389_zps7vte2azo.jpg



DSC06376_zpsjcdgjutz.jpg





Jak znajdę kiedyś więcej wolnego czasu to powrzucam więcej zdjęc z czasu prac, zakupów itd bo mam tego dość sporo :grin: Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Edytowane przez Matek

Opublikowano

piękna jest, kolor auta + kolor felg fajnie do siebie pasują. Jedynie co wyrzuciłbym jak najszybciej to ten siatexowy grill ala RS, nigdy mi sie nie podobał i moim zdaniem nie pasuję, już chyba lepszy ori polift z ramka w czerń

Opublikowano

Kolejne B5, które udowadnia, że w czerwieni A4 też może dobrze wyglądać :) Nie myślałeś nad OOOO na tylnej klapie? Ja przez chwilę nie miałem i strasznie pusto mi się wydawało :D Ori lampy z przodu to dobry pomysł, nadadzą fajnego wyglądu :D

Opublikowano
  • Autor

Grill moze wpadnie z S4, a znaczek był ale DOPE :wink: Jakos nie ma chęci go przykleić

Opublikowano

Matek, widywałem jakiś czas temu Twoje auto w Gotartowicach, od razu pomyślałem kto zrobił tak fajną B5tkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moja jest z Gotartowic, auto serwisuje także u kumpla w Gotartowicach.. : ) Do fajnej jej jeszcze sporo brakuje, fakt faktem zostały same detale do ogarnięcia ale to psuje efekt.. Ale dzieki za miłe słowo! :hi:

Opublikowano

Fajnie ze smakiem poleciałes w temacie autka, mi się podoba pozdro ;)

Opublikowano
  • Autor

SCP'15

11958052_1634920230097524_26868015828980

18712_1678579222363720_78239049817601812

11823050_1178705015479682_16029851846255

Opublikowano

cymek w wersji sedan :decayed:

Opublikowano
  • Autor

11921825_1653493028202214_29590066849292

Jeszcze coś od Lower Nation :kox: W tym tygodniu czeka mnie kupno wosku bo pozostałe fanty do domowego SPA lakieru już mam :naughty:

Opublikowano

Z zewnątrz dopełniłbym o pełny pakiet od S4 no i może pomyślał nad zmianą felg ;)

Opublikowano
  • Autor

Mówisz o lusterkach i zderzaku S4 tył?

Opublikowano

Dokładnie ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jastrzębie Zdrój

Tył pójdzie w dół jak znajde trochę czasu by pokręcić gwintem

12002638_1652923831618061_23536706062033


Yo

Nowe fanty pod maske

12007272_1184619391554911_1033639222_n.j

Malować na czerwono czy czarny połysk?


11947896_1638105599799496_15742449323278


Wpadła rozpórka górna i dolna

12016585_1185612811455569_742222843_n.jp

Opublikowano

taki sam zestaw jak umnie :kox: bedzie pan zadowolony :D

Opublikowano

To jest ta granatowa,później biała a teraz czerwona ?

Opublikowano
  • Autor

To jest ta granatowa,później biała a teraz czerwona ?

Yes. Piotrku a zmieniło się coś w prowadzeniu? ;)) Bo jeszcze jej nie montowalem, najpierw ją musze pomalować :wink:
Opublikowano

To jest ta granatowa,później biała a teraz czerwona ?

Yes. Piotrku a zmieniło się coś w prowadzeniu? ;)) Bo jeszcze jej nie montowalem, najpierw ją musze pomalować :wink:

powiem ci tak zmiany na plus ale ........ zawsze jest ale jak beda na pokladzie i pojezdzisz to dojdziesz do wniosku ze teraz by sie cos na tył zdało :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

DSC08227_zpsylzfemdw.jpg

DSC08229_zpsnhlkmmdz.jpg

DSC08233_zpsgqhsdazy.jpg

Kilka fotek ze Spotu w Koniakowie :)


W ubiegłym tygodniu wymienione wahacze na Lemfordery oraz hamulce przód ;)

Opublikowano

Ku$%# ale sie prezenci.. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.