Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowa cewki


fitmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, mam pytanie jaki powinien być numer oryginalnych cewek w 3.0.

Chodzi mi o takie które podlegają wymianie serwisowej, jestem już umówiony na akcje ser. ale nie spytałem o numer cewek żeby nie okazało się że zawitam w szwablandii na darmo.

W PL mają zablokowane akcje na mój samochód wer. USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na tej stronie szukalem już wcześniej, chodzi mi o oryginalny numer cewek ktore podlegają wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL mają zablokowane akcje na mój samochód wer. USA.

Leniwcy pracują w ASO w Twojej okolicy :P

W Poznaniu przepisali bez problemu akcję z USA na Europę, choć trochę to czasu im zajęło :hi:

Wymienili przy tym wszystkie cewki, pomimo tego, że dwie były już podmieniane (miały inny odcień).

PS. Jaki masz kod silnika? AVK czy BGN?

Bo na pewno nie ASN :D

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod silnika AVK :) (z ilości KW wychodzi mi 247KM jest to wgl. możliwe ? )

Oddałem auto w niemczech dzisiaj jade je odebrać zajeło im to dwa dni co prawda ale czy pojechałbym do poznania czy do szczecina odległość identyczna.

Zobaczymy co i jak :)

A mam jeszcze pytanie co oznaczają te kody chodzi właśnie o akcje serwisowe szukałem po necie ale niestety nic nie ma na Polske.

JH00

28f2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASN/AVK/BGN = 162kW/220KM

BBJ = 160kW/218KM

Innych nie znam :)

28F2 = inspekcja/wymiana cewek http://www.autosafety.org/10036497-sac-28f2-rev

to pierwsze to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokopałem się że to pierwsze to coś z przednimi reflektorami ksenonowymi i występuje tylko w wersji cabiro.

Niestety lampy miałem wymienione na nowe więc raczej z tym nic nie robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli na tej stronie nie ma nic o akcji mojego auto to nie mam co jechać do aso sprawdzać?? lub vin jest nieznany ta mam na stronie

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na tej stronie wyżej gdzie się sprawdza czy są jakieś akcje serwisowe nie działa, strona twierdzi że nie a serwis w Polsce zaprasza na wymianę ale że jestem teraz w Anglii już jestem tu umówiony na wymianę, ja to mam szczęście a właśnie jedna padła

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień przy okazji świece. Kup poza ASO bo są o połowę tańsze a jak podjedziesz na wymianę cewek to poproś serwis by je przy tej okazji zamontowali :hi:

Zużyta świeca bardziej obciąża prądowo cewkę... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze odkopuje, ale mam pytanie związane z tematem. Mój ASN się łapie na wymianę cewek(przynajmniej według vin) . Moje pytanie gdzie na cewkach znajdują się numery seryjne(aby sprawdzić czy moje nie były wymieniane przez poprzedniego właściciela na własną rękę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze odkopuje, ale mam pytanie związane z tematem. Mój ASN się łapie na wymianę cewek(przynajmniej według vin) . Moje pytanie gdzie na cewkach znajdują się numery seryjne(aby sprawdzić czy moje nie były wymieniane przez poprzedniego właściciela na własną rękę)

Ściągnij wtyczkę z cewki i zobaczysz na cewce numery seryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm szkoda że aż z bytomia jesteś mam dostęp do cewek po akcjach serwisowych które działają ale podlegały wymianie (bo nie wszystkie podlegają) zrobiło by się podmiankę i do ASO na wymianę :naughty: (ja nie wiedziałem że moje nie podlegają wymianie mam te nie wadliwe :kwasny:

Ori ma od tej samej strony numery podaję przykład http://allegro.pl/audi-a4-b6-3-0-v6-asn-cewka-cewki-06c905115l-i5112319079.html

Edytowane przez Kruk_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...