Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z licznikiem drga wskazówka


eaglent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jak w temacie, mam duży problem z licznikiem bo nie działa mi ani prędkościomierz ani obrotomierz. Wskazówka od prędkościomierza cały czas jest na 0 i drga. Dodam tylko, ze jest to licznik ze wskaźnikami temp. oleju i ładowaniem aku. Czasami wskazówka od ładowania też ma humorki ale po walnięciu w deche wraca do normy. Raz na 100 razu obrotomierz i prędkościomierz działają. Miał ktoś kiedyś podobny problem? Jest jakieś rozwiązanie czy tylko nowy liczniku kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak w temacie, mam duży problem z licznikiem bo nie działa mi ani prędkościomierz ani obrotomierz. Wskazówka od prędkościomierza cały czas jest na 0 i drga. Dodam tylko, ze jest to licznik ze wskaźnikami temp. oleju i ładowaniem aku. Czasami wskazówka od ładowania też ma humorki ale po walnięciu w deche wraca do normy. Raz na 100 razu obrotomierz i prędkościomierz działają. Miał ktoś kiedyś podobny problem? Jest jakieś rozwiązanie czy tylko nowy liczniku kupować?[/quomialemte]mialem podobny problem ale tylko z predkosciomiedzem i musialem zmienic licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz licznik Vdo czy Jager. Jeśli ten drugi to na 99% wymiana. Jagery padają. Dla św.spokoju podociskaj kostki licznika ewentualnie możesz je jeszcze spryskać kontaktronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vdo bez fisa. Dociskanie kostek nic nie daje bo 1/20 razy licznik załapie nie wiadomo czemu. I ciężko taki licznik mi znaleźć do przedlifta, żeby te dodatkowe wskazania miał, a na alledrogo za 300zł to średnio mi się widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kostki przy skrzyni sprawdzałeś? Jeśli dostała się do nich woda to mogą być takie objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfi objawy mam dokładnie te same, jutro sprawdzę, może się uda! a kostka przy skrzyni jest ok, dzisiaj pod autem siedziałem i patrzyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...