Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jak to z tym miejscem z tyłu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy prawda to , że w sedanie kanapy są wygodniejsze i jest więcej miejsca na nogi niż w Avanicie? I czy jest więcej miejsca w b6 i b7 w porównaniu do b5?

Opublikowano

W B5 jest tak mało miejsca z tyłu, że w B6 i B7 jeszcze mniej być napewno nie może :>

Opublikowano

no kanapy raczej wiele sie nie różnią między sedanem a avantem jedynie chyba mocowaniem rolety :gwizdanie:

Opublikowano

Sedan a Avant w B5 to prawie to samo.

W B6 jest więcej miejsca niż w B5.

W B7 nie wiem :mysli:

Opublikowano

Jeśli ktoś szuka przestrzeni ..to polecam A6 :gwizdanie:

A4 jest komfortowe dla osob siedzących na tyle ..ale pod warunkiem , ze kierowca czy pasażer nie rozwalą swoich foteli mocno do tyłu :evil:

Opublikowano

W a6 jest duzooo miejsca :good: W a4 z tylu bardzo malo .... niestety i to zarowno w b5 , jak i w b6 i b7 , niby w b8 cos dali wiecej, ale tego nie potwierdze ..

Opublikowano

Miałem a4 B5 AVANT miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu było tragicznie mało. Obecnie mam B6 AVANT jest znacznie lepiej, auto jest przestronniejsze. Większa przestrzeń na nogi z przodu z tyłu i nad głową. Oprócz tego zupełnie inny klimat.

Opublikowano

a6 w porownaniu do a4 jest przepastne jezeli chodzi o miejsce.... :shocked: zarowno na dlugosci w srodku jak i na szerokosc

Opublikowano

Ja mam A6 i na brak miejsca jeszcze nikt nigdy nie narzekal czy to siedzący z przodu czy tym bardziej z tyłu :decayed:

Szukałem A4 B6 i wybrałem A6 a to tylko z tego względu, że w A4 jest troszkę ciasne :/

No ale A4 B6 wygląda baaaardzo zgrabnie :cool1:

Opublikowano

jesli bym mial kupowac autko rodzinne, to bardziej A6, a mam A4 poniewaz jezdze ja, z tylu moja kurtka a w bagazniku zakupy, wiec miejsce mam;)

ale za mna juz chyba tylko dziecko by sie zmiescilo;)

Opublikowano

nie ma tragedii z miejscem, ja jestem raczej duży, mam prawie 2 m wzrostu i daję rade... :evil:

Opublikowano

nie ma tragedii z miejscem, ja jestem raczej duży, mam prawie 2 m wzrostu i daję rade... :evil:

no ale przeciez nie siedzisz z tyłu :gwizdanie: :tongue4:

ps. już Cie widzę jak siedzisz za mną :naughty:

Opublikowano

A6 to auto dla rodziny, a A4 to auto dla kierowcy... :cool1:

Opublikowano

Jakbz ktoś chciał więcej miejsca to polecam audi 100 c3! :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.