Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Światła mijania, skrzynka bezpieczników z polskim opisem


camel88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze światłami, na kompie mam komunikat "Right dipped headlight" i "Right dipped main beam headlight" co na swoje sobie przetłumaczyłem że: prawe przednie światło mijania ?? i prawe przednie światło drogowe ?? Nie świecą mi prawe mijania i prawe drogowe, wczoraj raz świeciło raz nie. Żarówki na oko dobre ale jutro kupie obydwie nowe założe i zobacze co będzie. Chciałem też sprawdzić bezpieczniki ale na forum nie znalazłem, są do A4 B5 ale do A4 B6 nie ma, trochę się różni rozpiska, ktoś gdzieś tam wstawił niby do B6 ale się nie zgadzają. Dlatego mam prośbe o pomoc w tym temacie a także prośbe do kogoś kto ma instrukcję PL do B6 o skan albo cyfrowe foto skrzynki bezpieczników z rozpiską,

Dzisiaj srawdziłem bezpieczniki, niby dobre, a w kostce nie ma zasilania, czy ktoś wie gdzie szukać przekaźników i które to od świateł ??

A teraz się same naprawiły i świecą, ciekawe jak długo ...

Nikt nie ma polskiej instrukcji obsługi do A4 B6 ??

Skoro nikt nie ma to zamówiłem sobie własną

Edytowane przez camel88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy jest dobra masa w wiązce reflektora. a przekaźników nie ma całe sterowanie zblokowane jest w jednym module: Vehicle electrical system control module

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy jest dobra masa w wiązce reflektora. a przekaźników nie ma całe sterowanie zblokowane jest w jednym module: Vehicle electrical system control module

dzieki kolego, swego czasu naladowalem akumulator i jak do tej pory jest ok, ale chyba rzeczywiscie gdzies masa nie stykala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, sorki ale troche to nierealne :kox:, instrukcja ma 424 str, jak widac do tej pory nikt sie tego zadania nie podjal, proponuje zeby ktos z twojej rodziny zakupil ksiazke w pl i wyslal ja do ciebie, to chyba najlepsze rozwiazanie, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...