Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b7 RS4/S4 Look !


pawel1987nt

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie dlaczego ten magik ci w takim zderzaku spryski zaszpachlował , bo w fotkach wyżej ich nie ma , a szkda bo masz bixa to powinno być już jak w ori a tak widać że cos było kombinowane , no i można mnieć kłopoty przy przeglądzie i przy kontroli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeny mam prawie od 2,5 roku i nigdy nie miałam z tym problemu, sam zrezygnowałem ze sprysków - kwestia finansowa (z czujnikami park.było by to łącznie ponad 700zł a całość i tak kosztowała duże pieniądze, nie miałem, nie mam i jest ok). Zawsze mogę je założyć jeśli będę chciał, nie ma problemu tylko jestem ciekaw czy mój model komfortu podejdzie w tym temacie tak jak z czujnikami skoro w oryginale ich nie było, a tu sie kłaniają kolejne stówy jeśli nie...

Edytowane przez pawel1987nt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zderzak od rs sam w sobie tani nie jest + atrapa malowanie spasowanie itp to też koszta , spryski przy tym to już pikuś , no ale jak już tak postanowiłeś to ok :wink: btw ja też przez kilka lat nie miałem problemów w sprawie sprysków , jednak nadszedł taki dzień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zderzak od rs sam w sobie tani nie jest + atrapa malowanie spasowanie itp to też koszta , spryski przy tym to już pikuś , no ale jak już tak postanowiłeś to ok :wink: btw ja też przez kilka lat nie miałem problemów w sprawie sprysków , jednak nadszedł taki dzień :decayed:

sam grill potrafi 1000zł kosztować, a gdzie jeszcze kratki, blenda pod rejestracje, podkładka pod zderzak, nadkola szersze, halogeny, spryski, czujniki, poszerzanie/malowanie i sam zderzak w końcu...poszedłem na kilka kompromisów (z widocznych to tylko spryski) a i tak tanio nie było mimo że wszystko zrobiłem sam (poza lakierowaniem i poszerzeniem błotników) więc nie żałuje tych sprysków. Obym odpukać nie doczekał sie takiego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja... "pakiet RS4" jest super, ale pasuje tylko do RS4... robić coś takiego to dla mnie mega wieś... Lepiej auto by wyglądało z pakietem S line, fajnie obniżone, felga 18, szprychowa a nie te "psełdo rotory", które są za***iste jak są w rozmiarze 20'...

Doceniam starania, ale szczerze nie w moim stylu takie mody...sprzeczne jednym słowem...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja... "pakiet RS4" jest super, ale pasuje tylko do RS4... robić coś takiego to dla mnie mega wieś... Lepiej auto by wyglądało z pakietem S line, fajnie obniżone, felga 18, szprychowa a nie te "psełdo rotory", które są za***iste jak są w rozmiarze 20'...

Doceniam starania, ale szczerze nie w moim stylu takie mody...sprzeczne jednym słowem...

pzdr

nie zgadzam się z tą opinią, auto prezentuje się świetnie, tuning jest zrobiony na oryginalnych częściach RS-a więc nie ma tu mowy o jakiejś wsi. Wiem że są większe felgi ale jeszcze nie spotkałem się z pogardą na 18-tek...każdy woli co innego, mi osobiście nie podobają się oryginalne szprychy przy RS4 B7, wolę masywniejsze felgi.

Nic tu nie jest sprzeczne, auto zyskało prawie 100% wyglądu RS4, jak ktoś nie jest maniakiem audi to nawet się nie zorientuje.

47010d560f71c.jpg

4329fbd7d0107.jpg

27ce7c1fe83c5.jpg

8054f1a4ef41c.jpg

03c8db0c7a3ed.jpg

257cbc4948b35.jpg

3b777b3435090.jpg

36de9fac55a63.jpg

Edytowane przez pawel1987nt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz za xenon w lampach oraz jaką barwę ?

audi seryjnie montuje żarniki D1S Philipsa 4300k i to są właśnie te żarniki - świetna barwa, genialnie wygląda w dzień i w nocy.

Jeśli chcesz jednak je kupić znajdź oryginały bo podróby świecą na żółto praktycznie, trzeba dać niestety niecałe 300zł za jeden. Może znajdziesz taniej ale jest ryzyko że nie będzie to oryginał - wrzuciłem jeszcze jedno zdjęcie z ksenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem H4mm3R takich nie sprzedaje:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369308-XENON-żarniki-D1S-D2S-Philips-Osram

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogles dac blotniki z RSa i tył wyrazac na szerszy... A tak to na oko widac ze "cos" nie gra, troszke szkoda roboty tak poł na poł robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dziwny projekt. Jak wyżej ktoś napisał, szkoda że nie zrobiłeś całego body z RS4 bo teraz za przeproszeniem z daleka widać, że to jakiś ulep. Zainwestuj chociaż w jakiś większy hamulec bo RS z tyłu ma większy niż Twój "RS" z przodu. Felgi też kiepsko wyglądają jakoś.

No i RS4 w Dieslu :facepalm: no może jakbyś tam miał koło 300PS to jeszcze by to jakoś uszło, ale 2.0 i 170PS? Wiem że na forum są chłopaki co mają 2.0 i Body z S4, ale mają je pełne a nie połowicznie zrobione.

Mnie się to wszystko jakoś nie podoba.

Mimo to powodzenia w dalszych modyfikacjach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem H4mm3R takich nie sprzedaje:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369308-XENON-żarniki-D1S-D2S-Philips-Osram

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

możliwe...na necie są wskazówki jak odróżnić podróbkę

Mogles dac blotniki z RSa i tył wyrazac na szerszy... A tak to na oko widac ze "cos" nie gra, troszke szkoda roboty tak poł na poł robić :)

jeśli miałbym to zrobić musiałbym kupić cztery błotniki (min.2500zł), progi 900zł, cały tylni zderzak z dyfuzorem 1000zł i to wszystko pomalować 1500zł, do tego szersze laczki...

nie jest to pół na pół wg mnie, tylko przednie błotniki są poszerzone i to tylko z przodu więc ginie efekt pogrubienia...

Hmmm... dziwny projekt. Jak wyżej ktoś napisał, szkoda że nie zrobiłeś całego body z RS4 bo teraz za przeproszeniem z daleka widać, że to jakiś ulep. Zainwestuj chociaż w jakiś większy hamulec bo RS z tyłu ma większy niż Twój "RS" z przodu. Felgi też kiepsko wyglądają jakoś.

No i RS4 w Dieslu :facepalm: no może jakbyś tam miał koło 300PS to jeszcze by to jakoś uszło, ale 2.0 i 170PS? Wiem że na forum są chłopaki co mają 2.0 i Body z S4, ale mają je pełne a nie połowicznie zrobione.

Mnie się to wszystko jakoś nie podoba.

Mimo to powodzenia w dalszych modyfikacjach :hi:

jak miałbym zbędne kolejne 6tys. zł to bym zrobił, "niestety" fundusze i priorytety się pozmieniały (dziecko) a tutaj i tak ogromne pieniądze poszły w to wszystko - ja jestem zadowolony :) marzy mi się komplet hamulcy od RS-a ale finansowo odpadam chwilowi od dalszego tuningi...felgi jak i same auto na żywo prezentują się lepiej, mi się bardzo podobają, do następnej (A6 2011) kupie takie same tylko że 20"

co do silnika...chciałem V6 tam wpakować ale powtórzę się...zabawa chwilowo się skończyła.

dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek RS4 i 170KM pod maską :facepalm:

chociaż to mogłeś sobie darować....

miałem dylemat i długo się wahałem ale kumpel powiedział mi że skoro już "całą" zrobiłem na RS4 to co zmieni ten znaczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zapalone kierunki to jako obrysowki czy jakies kodowanie lamp? jak to zrobiles?

nie wiem czy dobrze się rozumiemy ale zrobiłem po prostu zdjęcia jak awaryjki mignęły :D

Mogles pojsc w pelne S4 albo pelne S-line...

chciałem i dalej chce iść w pełen RS - najlepsza opcja

Edytowane przez pawel1987nt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te zapalone kierunki to jako obrysowki czy jakies kodowanie lamp? jak to zrobiles?

nie wiem czy dobrze się rozumiemy ale zrobiłem po prostu zdjęcia jak awaryjki mignęły :D

Mogles pojsc w pelne S4 albo pelne S-line...

chciałem i dalej chce iść w pełen RS - najlepsza opcja
Myślałem ze MCE masz przekodowany na kierunki jako obrysowki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te znaczki zdjac bo deko wiocha,u mnie full body rs4 ale znaczków na bank nie bede zakladal,rostanie samo RS,tak to jest ok jak dla mnie,cos innego,przod wyglada baja tylko te blotniki o ktorych chyba ci pisalem wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...