Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b7 RS4/S4 Look !


pawel1987nt

Rekomendowane odpowiedzi

Przód i tył może spoko, ale z boku nie za dobrze to wygląda... wrzuciłbyś chociaż progi z DTMa. Kolejna sprawa - emblematy RS4 + sline :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie zmienił się tylko zderzak i grill i to nawet spoko wyszło (przynajmniej na zdjęciach) - wywalił bym tylko znaczki RS i bedzie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te znaczki zdjac bo deko wiocha,u mnie full body rs4 ale znaczków na bank nie bede zakladal,rostanie samo RS,tak to jest ok jak dla mnie,cos innego,przod wyglada baja tylko te blotniki o ktorych chyba ci pisalem wczesniej

dla mnie całość jest bajo :) a na żywo robi dopiero efekt, zdjęcia to zdjęcia...

Przód i tył może spoko, ale z boku nie za dobrze to wygląda... wrzuciłbyś chociaż progi z DTMa. Kolejna sprawa - emblematy RS4 + sline :facepalm:

boki są od S4, znaczki sline pójdą niedługo do wymiany na RS4 bo te "oryginały z allegro" coś wypłowiały już (czerwone tło)

Wizualnie zmienił się tylko zderzak i grill i to nawet spoko wyszło (przynajmniej na zdjęciach) - wywalił bym tylko znaczki RS i bedzie :thumbup1:

wizualnie zmieniło sie dużo więcej, sprawdź zdjęcia raz jeszcze na pierwszej stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie***licie bo zazdrościcie, chłopak miał taka fanaberie i tak sobie zrobił furę. wszystko poskładane do kupy nic nie wisi nic nie odstaje. Co z tego ze tylko przedni zderzak od RS-a nie jeden z pakietem "s" znaczkami z giełdy by taki chciał. Najważniejsze ze chłopakowi sie podoba i czuje podniecenie za każdym razem gdy przekręca kluczyk. Co z tego ze mondeo go objedzie, możne kiedyś koników tez dorzuci, najważniejsze ze dba i pieści jak swoja kobitkę i oby audiolka mu tak samo się chowała. Sorki za komentarz ale jak siedzę i czytam komentarze niektórych to widać tylko " ori ori ori" jak cos nie oryginalne lub nie po całości to "bee". Co wy ku*** wiecie o zabi........ yyyy tuningu, cytujac: "to zmiana standardowego wyglądu samochodu, motocykla i jego fabrycznych parametrów technicznych w celu stworzenia oryginalnego egzemplarza danego modelu, dostosowanego do gustu właściciela". Tak ze kombinuj kolego dalej bo dobrze ci idzie

Żeby nie było nie na temat to spoko ci furka wyszła

Edytowane przez omen-25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie***licie bo zazdrościcie, chłopak miał taka fanaberie i tak sobie zrobił furę. wszystko poskładane do kupy nic nie wisi nic nie odstaje. Co z tego ze tylko przedni zderzak od RS-a nie jeden z pakietem "s" znaczkami z giełdy by taki chciał. Najważniejsze ze chłopakowi sie podoba i czuje podniecenie za każdym razem gdy przekręca kluczyk. Co z tego ze mondeo go objedzie, możne kiedyś koników tez dorzuci, najważniejsze ze dba i pieści jak swoja kobitkę i oby audiolka mu tak samo się chowała. Sorki za komentarz ale jak siedzę i czytam komentarze niektórych to widać tylko " ori ori ori" jak cos nie oryginalne lub nie po całości to "bee". Co wy ku*** wiecie o zabi........ yyyy tuningu, cytujac: "to zmiana standardowego wyglądu samochodu, motocykla i jego fabrycznych parametrów technicznych w celu stworzenia oryginalnego egzemplarza danego modelu, dostosowanego do gustu właściciela". Tak ze kombinuj kolego dalej bo dobrze ci idzie

Żeby nie było nie na temat to spoko ci furka wyszła

Podać maść?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow. Powiem tak: gratuluje zaangażowania, włożonej pracy i czasu. A teraz tak: projekt wygląda jakbyś każdego dnia z rana wstał i miał inny pomysł na to auto. Jasne ze "tobie ma się podobać", ale są pewne kanony których należy się trzymać.

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidło, miło się patrzy bez wgłębiania. Dużo pracy i to się ceni :wink:
Przynajmniej dobrze jest zrobić coś samemu a nie kupić to, to i to bo siano się ma i uważać się za hop nie wiem kogo :decayed:

Pozdro kolego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie***licie bo zazdrościcie, chłopak miał taka fanaberie i tak sobie zrobił furę. wszystko poskładane do kupy nic nie wisi nic nie odstaje. Co z tego ze tylko przedni zderzak od RS-a nie jeden z pakietem "s" znaczkami z giełdy by taki chciał. Najważniejsze ze chłopakowi sie podoba i czuje podniecenie za każdym razem gdy przekręca kluczyk. Co z tego ze mondeo go objedzie, możne kiedyś koników tez dorzuci, najważniejsze ze dba i pieści jak swoja kobitkę i oby audiolka mu tak samo się chowała. Sorki za komentarz ale jak siedzę i czytam komentarze niektórych to widać tylko " ori ori ori" jak cos nie oryginalne lub nie po całości to "bee". Co wy ku*** wiecie o zabi........ yyyy tuningu, cytujac: "to zmiana standardowego wyglądu samochodu, motocykla i jego fabrycznych parametrów technicznych w celu stworzenia oryginalnego egzemplarza danego modelu, dostosowanego do gustu właściciela". Tak ze kombinuj kolego dalej bo dobrze ci idzie

Żeby nie było nie na temat to spoko ci furka wyszła

dzięki za wsparcie bo tutaj wszystkich d*pa boli, że coś jest inaczej niż w serii no ale na rodaków można jak zawsze liczyć i jak się okazuje równiez na "braci z audi". Ale szczerze mam gdzieś komentarze wielcy znawców który widzieli tylko RS-a na youtube i jeżdżą golasami na 15", spotkałem się już z tyloma pozytywnymi opisniami/sytuacjami że ten wasz ból d*py w ogóle mnie nie rusza, wręcz śmieszy mnie wasza polaczkowata zazdrość.

BTW mój serdeczny kolego :) żaden mondziak mnie nie objechał, a 173hp to nie jest mało i jak sie umie je wykorzystać to można nawet wygrać z silniejszym autem

Pie***licie bo zazdrościcie, chłopak miał taka fanaberie i tak sobie zrobił furę. wszystko poskładane do kupy nic nie wisi nic nie odstaje. Co z tego ze tylko przedni zderzak od RS-a nie jeden z pakietem "s" znaczkami z giełdy by taki chciał. Najważniejsze ze chłopakowi sie podoba i czuje podniecenie za każdym razem gdy przekręca kluczyk. Co z tego ze mondeo go objedzie, możne kiedyś koników tez dorzuci, najważniejsze ze dba i pieści jak swoja kobitkę i oby audiolka mu tak samo się chowała. Sorki za komentarz ale jak siedzę i czytam komentarze niektórych to widać tylko " ori ori ori" jak cos nie oryginalne lub nie po całości to "bee". Co wy ku*** wiecie o zabi........ yyyy tuningu, cytujac: "to zmiana standardowego wyglądu samochodu, motocykla i jego fabrycznych parametrów technicznych w celu stworzenia oryginalnego egzemplarza danego modelu, dostosowanego do gustu właściciela". Tak ze kombinuj kolego dalej bo dobrze ci idzie

Żeby nie było nie na temat to spoko ci furka wyszła

Podać maść?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

rozdaj większości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie uroki forum. "Wstawiasz" auto dla publiki, publika komentuje. Liczyć sie niestety trzeba z tym ze nie tylko same "wowy" i "ahhy" bedą, ale także ostra krytyka, którą trzeba przyjąć na klatę i robić swoje a nie obrażać się za to ze komuś sie nie podoba.

Pozdrawiam :hi:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow. Powiem tak: gratuluje zaangażowania, włożonej pracy i czasu. A teraz tak: projekt wygląda jakbyś każdego dnia z rana wstał i miał inny pomysł na to auto. Wszystko to "bez ladu a skladu" ;) Jasne ze "tobie ma się podobać", ale są pewne kanony których należy się trzymać. Bez tego nie zdziw się ze wybiorą twoje auto jako najbrzydsze na forum...

thx ale nie zgadzam się z tobą, wg ciebie liczy się tylko seria i każdy inny custom to zło? czyli każda audica od ABT to syf? jakbyś w życiu wcześniej nie widział RS-ki na oczy to też byś powiedział że auto wygląda bez ładu i składu? To jest moja wizja, mojego auta które wygląda za***iście i grupka zazdrośników mnie nie zniechęci. W realu mało kto się zna i auto podziwiają, bo robi mega wrażenie. Co do najbrzydszego auta na forum...śmiechłem :)

Fajne wozidło, miło się patrzy bez wgłębiania. Dużo pracy i to się ceni :wink:

Przynajmniej dobrze jest zrobić coś samemu a nie kupić to, to i to bo siano się ma i uważać się za hop nie wiem kogo :decayed:

Pozdro kolego :wink:

Thx :) dokładnie, nawet nie wiesz jak cieszył każdy kolejny etap tuningu, nowe felgi, nowe lampy xeny, zderzak RS, listwy, podwójny wydech RS itd.to były mega chwile :)

Takie uroki forum. "Wstawiasz" auto dla publiki, publika komentuje. Liczyć sie niestety trzeba z tym ze nie tylko same "wowy" i "ahhy" bedą, ale także ostra krytyka, którą trzeba przyjąć na klatę i robić swoje a nie obrażać się za to ze komuś sie nie podoba.

Pozdrawiam :hi:

Wysłane z iPhone

wyrażenie swojej obiektywnej opinie a wypisywanie że "wieś wieś" z zazdrości trochę się różni od siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kolega się spina za mocno :) zdania są podzielone jednym się podoba, a innym nie - nie znaczy to zaraz, że wszyscy zazdroszczą. Myślę, że auto warte zobaczenia na żywo.


wizualnie zmieniło sie dużo więcej, sprawdź zdjęcia raz jeszcze na pierwszej stronie...

porównałem zmiany tylko związane z RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kolega się spina za mocno :) zdania są podzielone jednym się podoba, a innym nie - nie znaczy to zaraz, że wszyscy zazdroszczą. Myślę, że auto warte zobaczenia na żywo.

wizualnie zmieniło sie dużo więcej, sprawdź zdjęcia raz jeszcze na pierwszej stronie...

porównałem zmiany tylko związane z RS

może i się spinam ale jak ciężko zapracowało się na auto na które nie można się napatrzeć i ktoś to miesza z błotem to ciśnienie skacze...mniejsza z tym.

Wydech i lampy przednie też są od RS-a :) dlatego też zatytułowałem post RS4/S4 look a nie samo RS4...

Edytowane przez pawel1987nt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem sobie zdjęcia na spokojnie i przyznaje się ze trochę pochopnie ostro skrytykowałem. :kox: Jest w sumie OK. :) Poza tyłem który dla mnie jest nadal okropny. Przez niego taka ogólna ocena. Nie piszesz czy masz DPF-a, ale z mocy wnioskuje ze już nie. Po przejechaniu 100km te ogromne kominy i tył auta są okopcone co pogłębia to przygnębiające wrażenie. Widać to już na drugim zdjęciu chociaż robione w cieniu.


wg ciebie liczy się tylko seria i każdy inny custom to zło? czyli każda audica od ABT to syf?

Oczywiście nie. Sam mam kilka nieoryginalnych fantów(np. granie, zawias, kola). Ostatni ładny ABT to chyba B6. Reszta faktycznie bleeee :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinasz sie za mocno kolego... Zakladajac temat w dziale moje audi licz sie z tym, ze wystawiasz swoje auto i prace do oceny innych. Nie fajnie jest wyzywac od razu od wiesniakow na 15'tkach kazdego ktory ma cos do powiedzenia na ten temat lub poprostu pisze ze mu sie te przeróbki nie podobaja... Takze wiecej spokoju ;)

Nie mysl tez ze tylko Ty RS'ke na zywo widziales :) Hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zabrać głos? Fajnie że idziesz pod prąd. Czasem już nudno się robi jak wszyscy tylko S-line i S4. Wizje masz to dobrze. Tak trzymaj. A teraz moja opinia daleka od krytyki (jestem ostatnim który by cię krytykował ) Coś ewidentnie nie zgrywa . Przód za***iście, lotka pasuje, obniżenie jak najbardziej na plus, wzór felgi dobrany dobrze i pasuje. Ale....

1. Kółko za małe -19 minimum

2. Tył razem z końcówkami wydechu- są za duże w stosunku do dokładki i przytłaczają wyglądem

3. Bok - Tył za wysoko do przodu, brak zaakcentowania progu, listwy z s4 nie mają nawiązania ani do przodu ani do tyłu, może gdyby progi były inne.

Popatrz na pakiet ospojlerowania firmy Hofele Design. Jest bardzo drogie ale do twojego projektu jak najbardziej pasujące.

Bez obrazy. To tylko moja opinia. Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem sobie zdjęcia na spokojnie i przyznaje się ze trochę pochopnie ostro skrytykowałem. :kox: Jest w sumie OK. :) Poza tyłem który dla mnie jest nadal okropny. Przez niego taka ogólna ocena. Nie piszesz czy masz DPF-a, ale z mocy wnioskuje ze już nie. Po przejechaniu 100km te ogromne kominy i tył auta są okopcone co pogłębia to przygnębiające wrażenie. Widać to już na drugim zdjęciu chociaż robione w cieniu.

wg ciebie liczy się tylko seria i każdy inny custom to zło? czyli każda audica od ABT to syf?

Oczywiście nie. Sam mam kilka nieoryginalnych fantów(np. granie, zawias, kola). Ostatni ładny ABT to chyba B6. Reszta faktycznie bleeee :decayed:

dzięki ale na prawdę na żywo byś musiał widzieć te auto by je w pełni docenić, 18", gleba, agresywny body-kit dodały mu masywności i daleko mu do przeciętniaka :) tył czyli mówisz o "dyfusorze" w plastrze miodu? Totalnie mi się nie podoba, wygląda zbyt plastikowo, a tłumiki mają za dużo miejsca i jest dziura...blee.

Nie chciałem montowac czegoś co mi się nie podoba tylko po to by była "SERIA", a listwa od S4 pasuje idealnie jak dla mnie. Odymione są po dłuższej trasie ale jestem stałym bywalcem myjki więc nie jest to problem dla mnie :)

odnośnie ABT, widzisz też masz coś nie z serii ale czy to źle? Ma się komponować i tyle.

Spinasz sie za mocno kolego... Zakladajac temat w dziale moje audi licz sie z tym, ze wystawiasz swoje auto i prace do oceny innych. Nie fajnie jest wyzywac od razu od wiesniakow na 15'tkach kazdego ktory ma cos do powiedzenia na ten temat lub poprostu pisze ze mu sie te przeróbki nie podobaja... Takze wiecej spokoju ;)

Nie mysl tez ze tylko Ty RS'ke na zywo widziales :) Hej!

może i za mocno ale nie zdajecie sobie sprawy ile pracy, czasu i pieniędzy to kosztowało ile serca w to człowiek włożył a tu cię z błotem mieszają i tylko się czepiają. Ból d*py widać wyraźnie przy felgach, za***iste masywne osiemnastki oryginalne Audi ale nie...źle bo nie oryginały od RS-a które jak bym miał to bym od razu sprzedał to mi się nie podobają cienkie szprychy.

Kolego sprawdź wyżej a zauważysz że nie wyzwałem nikogo od wieśniaków...napisałem tylko że większość tu jeździ pewnie "golasami" czyli fabrycznymi modelami na fabryczny felgach od Audi (15" tzw. "łezki" - są u mnie na pierwszych zdjęciach po zakupie) i aż razi to że taka osoba wielcy krytykuje co i jak, sama nic nie robiąc.

wiem że nie tylko ja widziałem RS-a, to była przenośnia podkreślająca fachowość znawców tematu.

Mogę zabrać głos? Fajnie że idziesz pod prąd. Czasem już nudno się robi jak wszyscy tylko S-line i S4. Wizje masz to dobrze. Tak trzymaj. A teraz moja opinia daleka od krytyki (jestem ostatnim który by cię krytykował ) Coś ewidentnie nie zgrywa . Przód za***iście, lotka pasuje, obniżenie jak najbardziej na plus, wzór felgi dobrany dobrze i pasuje. Ale....

1. Kółko za małe -19 minimum

2. Tył razem z końcówkami wydechu- są za duże w stosunku do dokładki i przytłaczają wyglądem

3. Bok - Tył za wysoko do przodu, brak zaakcentowania progu, listwy z s4 nie mają nawiązania ani do przodu ani do tyłu, może gdyby progi były inne.

Popatrz na pakiet ospojlerowania firmy Hofele Design. Jest bardzo drogie ale do twojego projektu jak najbardziej pasujące.

Bez obrazy. To tylko moja opinia. Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie projektu.

hej, thx co do punktów:

1. wiadomo że 19" są lepsze ale już ich nie zmienię...ale wierz mi na żywo te 18 robią mega wrażenie

2. albo jestem tak wpatrzony że tego nie dostrzegam albo ktoś tu się myli ;)

3. nie dało rady inaczej wypoziomować zawieszenia, próg nie musi być zaakcentowany wg mnie, a listwy z S4 boczne komponują się z tylną listwą S4 na dole i górną RS4 wg mnie również z przednimi "skrzydełkami" zderzaka po bokach lotki.

Thx ale bazuje tylko na oryginalnych częściach.

Spoko to jest normalna opinia. Myślę że jakbyś nigdy wcześniej nie widział RS4/S4 to byś tylu rzeczy nie wypunktował, po zobaczeniu mojej audicy stojącej obok zwykłego golaska :)

pozdrawiam również.

BTW: mi aż się chapa cieszy na maxa jak wracam do auta i widze je z daleka na glebie z felgami i agresywnym wyglądem wśród toyotek, hond, fiacików i nawet audi czy BMW tyle że golasków i to się liczy :D są lepsze wiadomo ale ja jestem mega zadowolony :)

Edytowane przez pawel1987nt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, spoko. Naprawde widzimy ten wklad pracy...

Ja bym na poczatek zdjal znaczki RS i sprobowal poszukac progu jak ktos ostatnio na forum wrzucal - MS Design (no chyba ze DTM dopasujesz). Bo ewidentnie tu progu brakuje. No i z tylu bym jednak zmienil dyfuzor, spróbuj...

A no i tablice przyklej na tasme dwustronna, bez ramek. Swietnie wyglada!

Edytowane przez blade13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok, spoko. Naprawde widzimy ten wklad pracy...

Ja bym na poczatek zdjal znaczki RS i sprobowal poszukac progu jak ktos ostatnio na forum wrzucal - MS Design (no chyba ze DTM dopasujesz). Bo ewidentnie tu progu brakuje. No i z tylu bym jednak zmienil dyfuzor, spróbuj...

A no i tablice przyklej na tasme dwustronna, bez ramek. Swietnie wyglada!

dzięki ale jak pisałem wyżej na chwilę obecną priorytety mi się zmieniły (dziecko) więc nic nie zmienię. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te progi chyba 250zl kosztuja (ms uzywki) ale nie wiem jak to pasuje. RS ma bardzo charakterystyczne progi wiec warto sprobowac jesli tyle juz wczesniej zainwestowales...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...