Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b7 RS4/S4 Look !


pawel1987nt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisze torche inaczej. Widac ze w auto wsadzone czasu i pracy. Widac tez ze wlascicielowi sie podoba i to najwazniejsze. Sa gusta i gusciki a o tym sie nie dyskutuje. Ja zgadzam sie z kilkoma kolegami ze znaczki i progi nie koniecznie sa ok ale...

Lecz to co dla mnie najwazniejsze i co sprawia ze nie mogl bym zrobic czegos takiego z autem w sensie body stylistyczne S/Rs to motor... Jezeli ktos chce aby autoladniewyadalo to wystarcza aldne kola i mala gleba ewentualnie szyby delikatne,sybtelne zmiany. Pozniej slucha i cZyta sie opinie Sebixow ktorzy co tydzien pod blyskotekami wyrywaja swoje karyny i dzesiki ze ich golf albo passat z ,,czipem" z allego wyprzedzil prawie Rs4...

Lecz jak pisalem kazdy robi pod siebie i dla siebie. Najwazniejsze ze wlasiciel widzi to jak widzi i pamietaj ze pokazujac auto musisz liczyc sie z krytyka jak i pozytywnymi opiniami. Trzeba przyjac na klate i robic dalej swoje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, autorze wątka, weź się tak nie gorączkuj i na przyszłość zastanów się 2-3 razy nim zaczniesz innym cisnąć od zazdrośników co jeżdżą tylko na serii i na baloniastych 15-tkach, bo wielu komentujących też włożyło sporo swojego czasu i pieniędzy w ogarnięcie furmanki, a zderzak RS-owy to nie jest żadne cenowe WOW ani tym bardziej kosmiczna technologia by się nad nim tak spuszcz...podniecać.

Jeśli oczekiwałeś samych lajków, to źle trafiłeś... zapraszam na fejsbunia :hi:

Jest wiele osób, do których ja się też zaliczam, którzy ze względu na szeroko pojmowany wizerunek marki nie chcą wykraczać z optycznymi zmianami ponad to, co fabryka oferowała jako opcję dla danego silnika. I dlatego ograniczają się np. do "S-line look" by nie wyszła z tego jakaś choinka, która tylko ładnie wygląda... w oczach właściciela. Wybacz, ale RS-owe body do A4 z dieslem pod maską, na dodatek w ośce wygląda (jak dla mnie) słabo. Nie róbmy z Audi tego samego co właściciele np. Civic'ów czy Golfów :hi:

Potem tworzą się po wsiach i miastach legendy, że RS to jakaś słabizna albo jak te:


Pozniej slucha i cZyta sie opinie Sebixow ktorzy co tydzien pod blyskotekami wyrywaja swoje karyny i dzesiki ze ich golf albo passat z ,,czipem" z allego wyprzedzil prawie Rs4...

nic dodać, nic ująć :decayed::facepalm:

No tak - Ty masz po czipie kosmiczny moment obrotowy do dyspozycji od samego dołu... a w ogóle to pewnie zmieniasz biegi szybciej niż dwusprzęgłówka :kox:

Niemniej podziwiam Twoją determinację i inwencję twórczą :)

P.S.


To jest moja wizja, mojego auta które wygląda za***iście i grupka zazdrośników mnie nie zniechęci. W realu mało kto się zna i auto podziwiają, bo robi mega wrażenie

To się chyba nazywa megalomania... :whistling:

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinacie się jak koty nad piaskownicą :decayed: Trochę dystansu :wink: Każdy robi auto pod siebie i jak mu się tam podoba. Jak ktoś już napisał o znaczkach, to faktycznie się gryzą RS z S-line. Zostaw sobie S-line i będzie gitara :wink:

Co do żarników to mi to wygląda na 5500-6000k bo podchodzą pod niebieskie. 4300 jest trochę biało-żółtawe a 4850 czysta biel :decayed:


Wybacz, ale RS-owe body do A4 z dieslem pod maską, na dodatek w ośce wygląda (jak dla mnie) słabo. Nie róbmy z Audi tego samego co właściciele np. Civic'ów czy Golfów
Potem tworzą się po wsiach i miastach legendy, że RS to jakaś słabizna albo jak te:

Jak wsadzają od S4 to spoko co nie ? :decayed: Potem też są jakieś plotki, że ludzi objeżdżają S4 :kox:

Najlepsze są sleepery :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te progi chyba 250zl kosztuja (ms uzywki) ale nie wiem jak to pasuje. RS ma bardzo charakterystyczne progi wiec warto sprobowac jesli tyle juz wczesniej zainwestowales...

jak już wspomniałem na razie odpadam :)

Ja napisze torche inaczej. Widac ze w auto wsadzone czasu i pracy. Widac tez ze wlascicielowi sie podoba i to najwazniejsze. Sa gusta i gusciki a o tym sie nie dyskutuje. Ja zgadzam sie z kilkoma kolegami ze znaczki i progi nie koniecznie sa ok ale...

Lecz to co dla mnie najwazniejsze i co sprawia ze nie mogl bym zrobic czegos takiego z autem w sensie body stylistyczne S/Rs to motor... Jezeli ktos chce aby autoladniewyadalo to wystarcza aldne kola i mala gleba ewentualnie szyby delikatne,sybtelne zmiany. Pozniej slucha i cZyta sie opinie Sebixow ktorzy co tydzien pod blyskotekami wyrywaja swoje karyny i dzesiki ze ich golf albo passat z ,,czipem" z allego wyprzedzil prawie Rs4...

Lecz jak pisalem kazdy robi pod siebie i dla siebie. Najwazniejsze ze wlasiciel widzi to jak widzi i pamietaj ze pokazujac auto musisz liczyc sie z krytyka jak i pozytywnymi opiniami. Trzeba przyjac na klate i robic dalej swoje. Pozdrawiam

jak dla mnie jest igiełka, na żywo powinieneś te auto zobaczyć :)

widze ze kolega z kwejka ;) tyle że te Sebixy żeby mnie objechać potrzebują 200KM a to się rzadko zdarza a i jeszcze trzeba umieć jeździć :)

mogę przyjąć czyjeś uwagi, wiem że znaczki RS są tu kontrowersyjne (S-liny na bokach zmienie, były od początku projektu który się zmienił) ale widać też tu czystą złośliwość czasami, nie w każdej opinii oczywiście. pozdrawiam również

Kolego, autorze wątka, weź się tak nie gorączkuj i na przyszłość zastanów się 2-3 razy nim zaczniesz innym cisnąć od zazdrośników co jeżdżą tylko na serii i na baloniastych 15-tkach, bo wielu komentujących też włożyło sporo swojego czasu i pieniędzy w ogarnięcie furmanki, a zderzak RS-owy to nie jest żadne cenowe WOW ani tym bardziej kosmiczna technologia by się nad nim tak spuszcz...podniecać.

Jeśli oczekiwałeś samych lajków, to źle trafiłeś... zapraszam na fejsbunia :hi:

Jest wiele osób, do których ja się też zaliczam, którzy ze względu na szeroko pojmowany wizerunek marki nie chcą wykraczać z optycznymi zmianami ponad to, co fabryka oferowała jako opcję dla danego silnika. I dlatego ograniczają się np. do "S-line look" by nie wyszła z tego jakaś choinka, która tylko ładnie wygląda... w oczach właściciela. Wybacz, ale RS-owe body do A4 z dieslem pod maską, na dodatek w ośce wygląda (jak dla mnie) słabo. Nie róbmy z Audi tego samego co właściciele np. Civic'ów czy Golfów :hi:

Potem tworzą się po wsiach i miastach legendy, że RS to jakaś słabizna albo jak te:

Pozniej slucha i cZyta sie opinie Sebixow ktorzy co tydzien pod blyskotekami wyrywaja swoje karyny i dzesiki ze ich golf albo passat z ,,czipem" z allego wyprzedzil prawie Rs4...

nic dodać, nic ująć :decayed::facepalm:

No tak - Ty masz po czipie kosmiczny moment obrotowy do dyspozycji od samego dołu... a w ogóle to pewnie zmieniasz biegi szybciej niż dwusprzęgłówka :kox:

Niemniej podziwiam Twoją determinację i inwencję twórczą :)

P.S.

To jest moja wizja, mojego auta które wygląda za***iście i grupka zazdrośników mnie nie zniechęci. W realu mało kto się zna i auto podziwiają, bo robi mega wrażenie

To się chyba nazywa megalomania... :whistling:

nie zależy mi na żadnej zazdrości ale tylko tak moge zrozumieć krzywdzące opinie wg mnie dobrego projektu, nie neguje tego że ktoś jeździ golaskiem, audi to audi, ale jeśli taka osoba gardzi włożoną przeze mnie pracę w to auto i się wielcy wypowiada to troche mnie to radzi. To tak jakby szczypior jechał po kimś kto ma rzeźbę ale wg niego powinna być inna...sam nic nie robi a krytykuje. Odnośnie zderzaka RS...nie wiem jakim dysponujesz budżetem ale skompletowanie całego przodu RS to koszt 4-5tys zł. mogę Ci to rozpisać jeśli chcesz.\ a dla mnie to już troche pieniędzy jest.

ja jestem osobą która wybiega akurat poza trendy i robi swoje i jestem z tego zadowolony, co jest fajnego w posiadaniu auta w 100% takiego jak inni? silnikiem się nie szczycę...chciałem tu wpakować 3.0 V6 ale finansowo już nie wyrobiłem...co zrobić. Auto i tak dobrze się zbiera, wygląda super więc jest ok :)

co do megalomani...fragment ten podsumowuje po prostu moje zadowolenie z auta i na prawdę miałem już dużo pozytywnych sytuacji, komentarzy odnośnie tuningu.

PODSUMOWUJĄC bo już mi sie nie chce pisać tego samego w kółko: normalne opinie jestem w stanie przyjąć i zrozumieć a co do auta to jest to moja wizja i wierzcie mi że na żywo auto prezentuje się genialnie mimo kilku kontrowersji (znaczki RS, silnik...), ja jestem zadowolony że mam unikalne auto, chciałbym jeszcze troche pozmieniać ale to już w przyszłości... pozdrawiam :)

Spinacie się jak koty nad piaskownicą :decayed: Trochę dystansu :wink: Każdy robi auto pod siebie i jak mu się tam podoba. Jak ktoś już napisał o znaczkach, to faktycznie się gryzą RS z S-line. Zostaw sobie S-line i będzie gitara :wink:

Co do żarników to mi to wygląda na 5500-6000k bo podchodzą pod niebieskie. 4300 jest trochę biało-żółtawe a 4850 czysta biel :decayed:

Wybacz, ale RS-owe body do A4 z dieslem pod maską, na dodatek w ośce wygląda (jak dla mnie) słabo. Nie róbmy z Audi tego samego co właściciele np. Civic'ów czy Golfów

Potem tworzą się po wsiach i miastach legendy, że RS to jakaś słabizna albo jak te:

Jak wsadzają od S4 to spoko co nie ? :decayed: Potem też są jakieś plotki, że ludzi objeżdżają S4 :kox:

Najlepsze są sleepery :naughty::naughty:

zmienie boczne na RS4 do kompletu ;) co do barwy to podałem link jakie mam więc można sprawdzić kalwiny na aukcji.

pozdrawiam

Edytowane przez pawel1987nt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wsadzają od S4 to spoko co nie ? Potem też są jakieś plotki, że ludzi objeżdżają S4

Tego też nie trawię... S4 na klapie a rudolf pod maską :facepalm: Nawet srogo zawirusowane 3.0TDI nie powinno mieć takiego body.

S-line to co innego :hi:

To tak jakby szczypior jechał po kimś kto ma rzeźbę ale wg niego powinna być inna...sam nic nie robi a krytykuje.

A dlaczego nie? :P Krytycy filmowi nic nie kręcą a oceniają :wink:

Odnośnie zderzaka RS...nie wiem jakim dysponujesz budżetem ale skompletowanie całego przodu RS to koszt 4-5tys zł. mogę Ci to rozpisać jeśli chcesz.\ a dla mnie to już troche pieniędzy jest.

Nie musisz, sam przerabiałem temat "s-line'owania" swojej taczki i wiem +/- co ile kosztuje. W 10 kaflach się nie zmieściłem.

RS-look'a nawet nie brałem pod uwagę, V6 nie pasuje do tego body. Nawet do S4 look. Ale to moje zdanie. A jestem dość ortodoksyjny ;)

BTW. długo biłem się z myślami czy montować heble z S4 (345/300mm) czy nieco mniejsze, ze zwykłych modeli (320/288mm). Zdecydowałem się na te pierwsze... i choć nie żałuję, to by je max. zakamuflować pomalowane zostały na czarno. Zero znaczków "S4", "quattro" czy coś w ten deseń.

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ładna ta twoja audiolka jedynie by jej dołożył dokładki na progi chyba z b8

thx, a przy okazji nowa fotka gdzie myślę, że widać jak auto "przybrało na masie" ;)

47010d560f71c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ciekawy projekt.

Do kompletu mógłbyś wrzucić elementy pakietu stylistycznego Hofele np. progi i dyfuzor, owalne końcówki:

http://www.lltek.com/hfltek_a4_8h_rs4look_b7_cabriolet.htm

Wtedy byłby pełen RS look :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując front centralnie to zdecydowanie ten ala rs'owy jest ładniejszy i fura wygląda dużo młodziej. Jednak z profilu zderzak chyba póki co wygląda za masywnie względem reszty, głównie przez te chowające się pod spód progi, właśnie jakby coś z nimi pomyślał. Kominy wg mnie za solidne ale najgorzej, że chyba krzywo wiszą względem siebie i nie wiem czy nie lepiej by było zrobić jakiś kontrast z dyfuzorem zderzaka bo teraz się zlewa w całość. No i najbardziej są kontrowersyjne te znaczki rs4 bo nie wierzę, że ktoś może pomyśleć, że to prawdziwy rs. :) Ale ogólnie ładna fura i wierzę, że na żywo lepsze robi wrażenie bo ogólnie te b7 to mało fotogeniczne są albo trzeba potrafić im zrobić zdjęcie. :)

Edytowane przez XsiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


najbardziej są kontrowersyjne te znaczki rs4 bo nie wierzę, że ktoś może pomyśleć, że to prawdziwy rs.

Całe szczęście, że ludzie nie wierzą, iż to prawdziwy RS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał tył ogarnąć to w dobrej cenie na allegro jest zderzak z dokładką

http://allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-rs4-b7-pdc-bdb-org-i5334137426.html#thumb/1

Edytowane przez m-nokian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2016 o 14:50, BeyerBrown napisał:

Kolego, autorze wątka, weź się tak nie gorączkuj i na przyszłość zastanów się 2-3 razy nim zaczniesz innym cisnąć od zazdrośników co jeżdżą tylko na serii i na baloniastych 15-tkach, bo wielu komentujących też włożyło sporo swojego czasu i pieniędzy w ogarnięcie furmanki, a zderzak RS-owy to nie jest żadne cenowe WOW ani tym bardziej kosmiczna technologia by się nad nim tak spuszcz...podniecać.

Jeśli oczekiwałeś samych lajków, to źle trafiłeś... zapraszam na fejsbunia :hi:

Jest wiele osób, do których ja się też zaliczam, którzy ze względu na szeroko pojmowany wizerunek marki nie chcą wykraczać z optycznymi zmianami ponad to, co fabryka oferowała jako opcję dla danego silnika. I dlatego ograniczają się np. do "S-line look" by nie wyszła z tego jakaś choinka, która tylko ładnie wygląda... w oczach właściciela. Wybacz, ale RS-owe body do A4 z dieslem pod maską, na dodatek w ośce wygląda (jak dla mnie) słabo. Nie róbmy z Audi tego samego co właściciele np. Civic'ów czy Golfów :hi:

Potem tworzą się po wsiach i miastach legendy, że RS to jakaś słabizna albo jak te:

nic dodać, nic ująć :decayed::facepalm:

No tak - Ty masz po czipie kosmiczny moment obrotowy do dyspozycji od samego dołu... a w ogóle to pewnie zmieniasz biegi szybciej niż dwusprzęgłówka :kox:

Niemniej podziwiam Twoją determinację i inwencję twórczą :)

P.S.

To się chyba nazywa megalomania... :whistling:

To Ty chyba nie wiesz ile kosztuje taki jeden znaczek ?! Uważaj lepiej, ostatnio prowadzący TopGear też musiał przepraszać

PS. ulep tam jakieś Bi-Turbo obok tych znaczków, będą się lepiej komponowały z aksamitną pracą silnika.

Edytowane przez impulse1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pełnego RS4 to jeszcze daleka droga...

przede wszystkim progi i listwy z S4 out.

dyfuzor z S4 out

gdzie są spryski?

najważniejsze, ze Tobie się podoba, aczkolwiek jeszcze dużo pracy przed Tobą.

PS.

listwy z S4 w ori kolorze? daj znać jak będziesz sprzedawał :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt fajny, mi się podoba, poza kilkoma szczegółami. Sam bym nie pogardził takim wyglądem auta. Wywaliłbym na pewno emblematy RS4, bo to tak jak mówienie, że ma się magistra po liceum :decayed: Skoro jest pakiet S-line to czemu nie pokusić się o RS Look. Druga sprawa, dociągnąłbym do full RS, tzn progi in, listwy out, zderzak tylny i nadkola. Czytałem temat i wiem, że autor szukał kompromisu. Bo zrobienie całego RS, to nie wiem czy zmieściłby się w 10k. Jak na kompromis to uważam, że jest przyzwoicie i na pewno auto cieszy wyglądem bardziej niż golas :) Kilka razy wchodziłem w temat, żeby tylko popatrzeć na zdjęcia, także można powiedzieć, że projekt w moim guście. Chyba jeden z bardziej kontrowersyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...