Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czasem nie pali, cewka?


Łyżkon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, klubowicze

Mam pewien mały problem w mojej audiczce, a mianowicie, przedwczoraj, oraz jakoś mc temu auto nie chciało odpalić, rozrusznik kręcił pompa syczy ale ani na benzynie ani na gazie nie ma zapłonu, wydaje mi się że nie ma iskry, a zabawne jest to że usterka znika sama po oko 20min.

kiedy pierwszy raz nie odpalił to stanąłem tylko zęby wskoczyć do żabki, i jak stanąłem tak nie mogłem odpalić i jakoś po 20min odpalił za pierwszym jak by nigdy nic, czyli był nagrzany.

a drugi raz tak się stało jak silnik nie pracował od 6tej do 14tej i potem chciałem odpalić i znowu to samo, i po dobrej godzinie odpali do "dotyk"

Z tego co mi się wydaje to cewka może wariować, a może coś z komputerem?

Jak myślicie ?

Moje Auto to Audi A4 B5 97r. 1.8 125km avant

Edytowane przez Łyżkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być wiele. W samochodach z instalacją gazową może to być problem właśnie z nią. Nieprawidłowa praca instalacji może powodowac zalewanie świec przez co moga być problemy z odpaleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn jak piszą koledzy może być wiele. Może sonda? może nieszczelny reduktor gazu. Trzeba szukać. Komp na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąć do kompa i sprawdzić jakie błędy wywala. Kiedy wymieniałeś świece, kable, filtr powietrza i gazu? Te części nie mają wieczystej gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie filtry wymieniałem w lipcu, świece w sierpniu kable były sprawdzane.

we wtorek jadę do kumpla na komputer, będzie mi robił łożyska na d*pie i amorki to mi sprawdzi odrazu i dam znać

Edytowane przez Łyżkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...