Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!


bodas

Rekomendowane odpowiedzi

No to jedziesz z koksem :) Springi :thumbup1: bo straszny allroad z niego.

Springi już na miejscu, tylko mój telefon robi kiepskie zdjęcia. Zrobię jakieś fotki jak będę mieć aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Springi dałeś na seryjne 1BA?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak usiądzie i czy nie będzie tarło i ogólnie opisz czy zauważyłeś jakieś minusy po zmianie na te springi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie już założył springi, Ty się całe dnie nudzisz czy jak :D

dawej te fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie już założył springi, Ty się całe dnie nudzisz czy jak :D

dawej te fotki :)

Sprężyny odleżały ze 2 tygodnie zanim je założyłem :P

Ciekawe jak usiądzie i czy nie będzie tarło i ogólnie opisz czy zauważyłeś jakieś minusy po zmianie na te springi :wink:

Przód siadł bardziej. Auto prowadzi się całkiem fajnie. W połączeniu z dużym kołem można powiedzieć, że dobrze skręca jak na tak ciężkie kombi w dieslu.

Z minusów to amortyzator pracuje teraz w krótszym zakresie no i auto trochę twardsze. Nie stał się taczką, ale zawsze coś tam bardziej twardo jest.

Fotki niebawem :)

1BA

audi_bez_gleby.jpg

A4_gleba.jpg

1BA + Pro-kit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie jakby felgi siedziały ciut za głęboko czy to tylko takie złudzenie :) ??

jaki to rozmiar kół..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siedzą za głęboko, bo jest 19"x8.5 ET43 bez dystansów na razie, bo nie wiem póki co w jaki wariant celować:
*13mm Przód, 15mm Tył,

*13mm P 13mm T
*10mm P 13mm T
Pomierzę kiedyś w wolnej chwili w z balastem z tyłu i będę wiedzieć dokładnie.

Edytowane przez bodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl 15 mm, przod sprobuj znalezc 12, jesli nie 12, to wez 13
Tyl siadzie idealnie, przod tak samo :)

Zajrzyj tutaj do kolegi w temat, on ma taki sam rozmiar felg i wrzucil dystanse

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/347153-8k-cagb-powered-by-lift/page-4

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl 15 mm, przod sprobuj znalezc 12, jesli nie 12, to wez 13

Tyl siadzie idealnie, przod tak samo :)

Zajrzyj tutaj do kolegi w temat, on ma taki sam rozmiar felg i wrzucil dystanse

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/347153-8k-cagb-powered-by-lift/page-4

Tak wiem. Już gadałem z kolegą. Jeśli chodzi o 12mm to ciężkie do dostania i raczej drogie. Na spokojnie jeszcze sobie przemierzę żeby być pewny, bo wiadomo każde auto jest trochę inne, a to opona, a to zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje fajnego autka. Bardzo ladnie siadl na eibach'ach. U mnie tylu modow nie ma ale autko cieszy a I na torze daje rade wyprzedzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje fajnego autka. Bardzo ladnie siadl na eibach'ach. U mnie tylu modow nie ma ale autko cieszy a I na torze daje rade wyprzedzic :)

Ja jak szukałem swojego to chciałem benzynę, ale trochę mnie zraziły bolączki tfsi no i niestety lub stety wybór padł na diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje fajnego autka. Bardzo ladnie siadl na eibach'ach. U mnie tylu modow nie ma ale autko cieszy a I na torze daje rade wyprzedzic :)

Ja jak szukałem swojego to chciałem benzynę, ale trochę mnie zraziły bolączki tfsi no i niestety lub stety wybór padł na diesla.

Może dobrze wybrałeś. Ja 5 miesięcy po zakupie musiałem odstawić do ASO bo zaczął litr oleju na 400 mil połykać! Auto miało 5 lat i po gwarancji ale jako ze był serwisowany w audi przez pierwsza właścicielkę to audi pokryło koszty naprawy. A ze po złożeniu były problemy to wymienili mi pół silnika i kosztowało ich to prawie £10000! Teraz mam auto z prawie nowym silnikiem a od prawie roku wszystko śmiga jak należy. Chyba miałem szczęście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje fajnego autka. Bardzo ladnie siadl na eibach'ach. U mnie tylu modow nie ma ale autko cieszy a I na torze daje rade wyprzedzic :)

Ja jak szukałem swojego to chciałem benzynę, ale trochę mnie zraziły bolączki tfsi no i niestety lub stety wybór padł na diesla.

Może dobrze wybrałeś. Ja 5 miesięcy po zakupie musiałem odstawić do ASO bo zaczął litr oleju na 400 mil połykać! Auto miało 5 lat i po gwarancji ale jako ze był serwisowany w audi przez pierwsza właścicielkę to audi pokryło koszty naprawy. A ze po złożeniu były problemy to wymienili mi pół silnika i kosztowało ich to prawie £10000! Teraz mam auto z prawie nowym silnikiem a od prawie roku wszystko śmiga jak należy. Chyba miałem szczęście!

No i właśnie takiej sytuacji się bałem. Kupując 2.0T musiałbym się od razu nastawić na remont.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dokładnei ten sam dylemat i własnie tak samo zdecydowałem :D

jakie plany na moda się szykuja bo z twoim tempem to już ze kolejne dwa mody winny byc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dokładnei ten sam dylemat i własnie tak samo zdecydowałem :D

jakie plany na moda się szykuja bo z twoim tempem to już ze kolejne dwa mody winny byc :D

Zamontuje zderzak, wydech i kupię do kół dystanse. Na razie tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to opona siedzi na tej 19 z rs'a ?

masz foto od czoła by było widać jak opona się ułożyła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam różne opony przód, tył, Z przodu dunlop siedzi zacnie, a z tyłu micheliny tak sobie. Są moim zdaniem węższe niż deklaruje producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...