Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 b5 1.8 Q ] DODEKk czerwona na 18" **

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te obudowy amorów są takie same jak w 80tce quattro kiedyś wyczytałem, tylko tam był trwalszy materiał :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Te obudowy amorów są takie same jak w 80tce quattro kiedyś wyczytałem, tylko tam był trwalszy materiał :decayed:

Nie wiem ale te sie sypią jak szalone.... strach bylo jezdzic :D

Przyszedł dziś zestawik na tył :)

Lata już ktoś na poliuretanie ? jeśli tak to proszę o opinie :)

momrke2c.png

Opublikowano

Jakie masz parametry felg i opon?

Opublikowano
  • Autor

Jakie masz parametry felg i opon?

felga 18 8,5j nie pamiętam et a oponka 225/45 :)

Opublikowano

Ok, dzieki ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Poliuretan juz na pokładzie, tył poskładany jeszcze zbieżność zostało zrobić.
Ostnim czasem wpadło kilka rzeczy, kiera od 80 coupe i ringi zegarów od passeratiego :):decayed:
Musze jakoś klakson podłączyć, jakieś pomysły ?

Tył nowy hamulec, zostało jeszcze przód zrobić planuje zapodać 312 mm :D

Poczyściłem dziś nawoskowałem jeszcze zostało poodkurzać wnetrze :)

t8wvliwh.jpg

sfq248um.jpg

c9v88hbn.jpg

bbpmg8xx.jpg

Edytowane przez KMY DODEKk

Opublikowano

Ta kiera srednio tu pasuje [emoji14]

Opublikowano

A te ringi to w którym passeratti były?

Opublikowano
  • Autor

Na żywo lepiej wygląda, nie chciałem z s4 bo wszyscy mają zresztą ona mi sie srednio podoba :P

zresztą każda jest lepsza od tej co miałem :grin::grin:

Passat b5 po fl :) kupiłem licznik od angola za 20 zł :P

Edytowane przez KMY DODEKk

Opublikowano

szkoda że te passaty nie miały 4 małych wskażników, trzeba kupić dwa liczniki :grin:

Opublikowano
  • Autor

No, ja potrzebowalem na szczescie tylko dwa :grin:


W końcu przyszła pora na ogarniecie hamulca, wpadło 312

Dzięki robitl za graty wszystko juz na pokładzie :banan:

Skuteczność znacznie lepsza :decayed:

Porównanie 280/312

2selvz3h.jpg

fej966g3.jpg

6v9xe3zi.jpg

:banan:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Piękna modyfikacja :) Gratuluję dobrze wykonanej roboty. Też bym chciał coś pomodzić ale mieszkam w bloku i trochę słabo robić coś na parkingu ;P

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, pod blokiem faktycznie kiepsko modzić.. :)

Niedawno ogarnąłem temat lamp jako ze to przedlift zostawiłem lampki dzielone. Zostały zregenerowane odbłyśniki teraz świeci jak nowe :) oraz dołożyłem pozycje w kierunki.
Kierunki oklejone na pomarańczowo a wnetrze lampy prysłem na czarno.

Felgi planuje malnąć na czarno oraz wyrezać dyfuzor tak jak kolega Fela w swojej A4.
Wylatują tez dolne listwy drzwi i dół będzie na gładko troche rudej Grażyny tam jest :D


73fe602c7c9fc.jpg

8d1402022ef70.jpg

347e85eee64b6.jpg

Narazie tyle niebawem zrobie foto jak świecą w nocy :)

Opublikowano

Wstaw jeszcze zdjęcie jak wyglądają na aucie :) a z samymi kloszami reflektorów coś robiłeś? czy to po regeneracji odbłyśników tak zaczęły ładnie się błyszczeć? bo u mnie te reflektory słabo świecą i na dodatek wyglądają jakby były zszarzałe :(

Opublikowano
  • Autor

Umyłem od wewnątrz tylko i odbłyśnik zregenerowany. Żarówki tez robią taki efekt, kupiłem lepsze H4 z białą barwą :) fotke wrzuce jakas niedługo :)

ec19bf7727534.jpg

f28798fe0d638.jpg

Tak to wygląda :)

Edytowane przez KMY DODEKk

Opublikowano

No, robi wrażenie :) Moja Audica w porównaniu do Twojej wygląda raczej biednie, mimo że oba auta są z tego samego pokolenia :) A mógłbyś napisać ile dałeś za regenerację odbłyśników i jakie żarówy założyłeś?

Opublikowano
  • Autor

Wszystko się da zrobić trochę pracy i kasy. Za regenerację dwóch zapłaciłem 100 zl. Żarówki to osram night Breaker 110% dałem coś 70 zl. Regenerację robiłem w zakładzie metalizacyjnym stanisz w gdowie. Osobiście zawozilem i odbieralem. ☺

Opublikowano

No spoko, ja dzisiaj zadzwoniłem do zakładu u siebie w mieście i zaśpiewali mi 360 zł za regenerację obu reflektorów. Złapałem się za głowę, ale jak widać da się w normalnej cenie, więc poszukam innego zakładu :)

Opublikowano

Widzę odwaliłeś kawał dobrej roboty :) I jak wrażenia z Night Breakerów?

Opublikowano
  • Autor

Widoczność znacznie lepsza szczerze mogę polecić :) Arek lampy rozbieralem sam i skladalem więc dlatego zapłaciłem tylko 100 za napylenie lustra :)

Edytowane przez KMY DODEKk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.