Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem te wtryski od Thomsona:

http://www.tomson.com.pl/product-pol-3019-Wtryskiwacz-Bosch-280156063-393cc-wysokoomowy-EV1.html

niestety na foto były kompletne a dostałem bez dolnego oringa i podkładki teflonowej przez co musiałem je zwrócić.

Po telefonie stwierdzili że jest to element kolektora ssącego i zaktualizowali zdjęcie na stronie :D

Opublikowano

Nie pasowały stare oringi i podkładki?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Warto kupić te wtryskiwacze od Tomsona? Ja potrzebuję wtryski do BFB, dużo roboty jest z wymianą?? ewentualnie znajdę gdzieś jakiś manual?

Edytowane przez dam18t

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

mam rozne wtryski nowe i uzywane Siemens Deka i Bosch od 360 do 630 ccm.. jak cos potrzebujecie to zapraszam na priv.. jestem tu nowy, ale moge potwierdzic swoja rzetelnosc na wiele sposob jakby ktos potrzebowal ;)

Do wyboru, do koloru ;)

Edytowane przez kkkkacper

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Co masz mocniejszego i oczywiście p&p do A4 S4 2.7bit ?

Opublikowano

Co masz mocniejszego i oczywiście p&p do A4 S4 2.7bit ?

Niemcy do tych silnikow zawsze pchaja krotkie Siemensy (nr 107962, zdjecia w pierwszym rzedzie po prawej), wydajnosc na 3 barach 630 ccm.

Opublikowano

Ja pytam o S4 a nie o RS4 :decayed:

Opublikowano

Przeciez to blizniacze konsturkcje jesli chodzi o niektore rozwiazania, wiec nie widze roznicy.. poza tym to tylko kwestai dlugosci wtrysku, powiesz jaka potrzebujesz i cos sie dobierze ;)

Opublikowano

0 280 156 012

Edytowane przez Dev

Opublikowano

i co z nimi?

Opublikowano

No takie chce

Opublikowano

0 280 156 012

Przecież W IC można je kupić i to za grosze sam mam takie i polecam

Opublikowano

Gdyby były to bym nie pytał

Opublikowano

Masz u sida tak jak krzysiek podeslal.. ja mam na temat szarakow swoja opinie, ale daruja ja sobie, zeby nie bylo, ze swoje chwale, a cudze hejtuje ;)

Opublikowano

Tutaj nie chodzi o hejt tylko o doradzanie w temacie wtryskow.

Potrzebuję troche mocniejszych od serii

Edytowane przez Dev

Opublikowano

ja osobiscie nie mialem stycznosci z nimi, ale mialem z ludzmi ktorzy nie brali ode mnie towaru bo kupowali te i potem i tak do mnie wracali.. z tego co obilo mi sie o uszy to wtryski robione gdzies indziej niz wiekszosc sprawdzonych modeli boscha i te 430 bywa zawyzone.. ale kiedys z ciekawosci chyba sam je ogarne, zweryfikuje i wtedy bede mogl sie dzielic pewnym info.. wiesz ile ma seria s4? Tam sa te 348 na 4barowym regulatorze? Mam 6 sztuk 330 ccm przy 3 barach, pewnie na 4 wyjdzie okolo 380, ale obawiam sie, ze niewiele Ci to daje ;)

Opublikowano

460-520 myślę będzie dobrze...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mi na tych chińczykach 430 wyszło jakieś 250/260 ps i więcej z nich nie wycisne :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Mi na tych chińczykach 430 wyszło jakieś 250/260 ps i więcej z nich nie wycisne :).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

na ile wtryski wykorzystane? Zamkniete na maxa czy zostawiony margines bezpieczenstwa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.