Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Strefa Blasku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Bardzo fajny dział. Niedawno robiłem kilka Audiczek dlatego postanowiłem pokazać kilka zdjęć z prac.

Najnowszy projekt to Audi A6 C6 mojego wujka :)

Projekt objął ogólny detailing, korekte lakieru i zabezpieczenie powłoką oraz rozbudowany pakiet wnętrza.

enjoy!

IMG_7934_zpsuvno7npb.jpg

IMG_7633_zpslvrcrhkq.jpg

IMG_7925_zpsnq0u69jx.jpg

IMG_7634_zpsqtcsyjdn.jpg

IMG_7926_zpsjrlf42ca.jpg

IMG_7636_zpsyqq3pwcc.jpg

gumki - shiny garage ttd
IMG_7929_zpsjeugrzn1.jpg

IMG_7917_zpsnlt2nwhv.jpg

IMG_7918_zpsgylf9mt1.jpg

IMG_7919_zpsb1enlxmf.jpg


Wykończenie silnika po myciu - nielsen choice
IMG_7638_zpslmkuuql8.jpg

IMG_7684_zpsajt1vhtm.jpg

IMG_7639_zpsedo8uayc.jpg

IMG_7682_zpsm1umbisk.jpg

na plastik czołowy ten który jest najbardziej brydny- zawsze :) Połozyłem powłoke od Max protect - UNC-r

IMG_7856_zpsttvwuigi.jpg

IMG_7859_zps1cafxhur.jpg

czyszczenie i zabezpieczenie kratek również unc-r

IMG_7852_zpsgeozv5qw.jpg

IMG_7853_zps7hk0t0do.jpg

IMG_7640_zpsw9y9sldl.jpg

IMG_7854_zpsgtgquyx4.jpg

IMG_7644_zpswsbjhxxz.jpg

IMG_7916_zpszgyefi8o.jpg

obcierka- udało sie dojśc do zadowalajacego stanu :)
IMG_7649_zpsdkrsnvmv.jpg

IMG_7731_zpsmzzjry4i.jpg

IMG_7843_zpsmtzorose.jpg

Lakierowanie błotnika w firmie zewnętrznej
IMG_7651_zpscjw72grz.jpg

IMG_7708_zps4kqkkrsw.jpg

IMG_7761_zpscfs7smbe.jpg

IMG_7764_zpsnnuxzugh.jpg

troche syf - czyscimy ( mega gimnastyka )
IMG_7685_zpsgjg5t9qx.jpg

IMG_7686_zpsurdpsi5z.jpg

spora rysa na reflektorze- udało sie ogarnac na 99%

IMG_7652_zpsc3vio38j.jpg

IMG_7742_zpsyijvairv.jpg

Przy okazji - korekta reflektorów - usuwamy odpryski od kamieni

IMG_7734_zpsxbb9yj3k.jpg

IMG_7735_zpsnbfnvlof.jpg

IMG_7745_zpswixcz9mu.jpg

IMG_7748_zps0s90yq8z.jpg

nieszczęsne "chromowany" listwy z pakietu chrom - ogarnięte i zabezpieczone powłoką ceramiczną .

IMG_7719_zpszmkzftnq.jpg

IMG_7720_zpswf4offw5.jpg

IMG_7724_zpsfviwgdmu.jpg

IMG_7728_zps1xy3uvkm.jpg

Emblemacik odklejony, wypolerowany i przymklejony.

IMG_7661_zpsjghpb4sd.jpg

IMG_7834_zps0mt2hekh.jpg

czujnik parkowanie "pryśnięty" we właściwy kolor

IMG_7663_zps0oq1tm2a.jpg

IMG_7845_zpsllviysak.jpg

myjemy oponke cleaner pure black shiny garage

IMG_7677_zpsjwdx5ofy.jpg

Wykładzinka pod tylną szybą - brudne/czyste ( metoda bonnetowania mc990 )

IMG_7675_zpsymhthy6c.jpg

IMG_7932_zps3hro6o2w.jpg

Prickbort w akcji
IMG_7678_zpsdj78kjmk.jpg

IMG_7679_zpse7hug6mv.jpg

przepolerowana końcówka wydechu - niestety wżery
IMG_7672_zpsldoyy0ll.jpg

IMG_7953_zpsf58spyjn.jpg

dolna częśc grila - mimo 9-cio lertniego zmęczenia musi byc clean !

IMG_7766_zpskk8tz3k5.jpg

IMG_7769_zpsq3kqnw7h.jpg

Uszczelki - tutaj też należy zajrzeć!
IMG_7906_zpsyvhppdh7.jpg

IMG_7909_zps0pvin46q.jpg

IMG_7910_zpsa4afodbu.jpg

KOREKTA LAKIERU (wrzuce zdjęcia jak leci )

IMG_7713_zpsltqkfomw.jpg

IMG_7714_zpsyg22pppp.jpg

IMG_7715_zps0zsvydq0.jpg

IMG_7716_zps69qswt4j.jpg

PIANO!

IMG_7759_zpshzha1ytn.jpg

IMG_7753_zpsjfagnun7.jpg

IMG_7755_zpszwz4oaar.jpg

IMG_7817_zpssiuyyfvq.jpg

IMG_7818_zpstqyavsar.jpg

IMG_7861_zpsxlbpnedj.jpg

IMG_7867_zps5ckck87q.jpg

IMG_7869_zpsapfelz2m.jpg

IMG_7895_zps1bqvd7yx.jpg

IMG_7892_zpswtee8urh.jpg

IMG_7893_zpscxu0mzmt.jpg

IMG_7897_zpsscfyd2yu.jpg

IMG_7898_zpsrqzp3vtx.jpg

IMG_7899_zpsxbnqmuu5.jpg

IMG_7902_zpsti0aaluc.jpg

IMG_7904_zps1tlq1sqd.jpg


WNETRZE

IMG_7782_zpsh9nffsbn.jpg

IMG_7789_zps5wdr22xt.jpg

IMG_7790_zpsgv8gjn4v.jpg

IMG_7785_zps9ee04vxx.jpg

IMG_7788_zpsjllqr7kq.jpg

IMG_7781_zpsjeufa8px.jpg

IMG_7804_zpszid1n5us.jpg

IMG_7922_zpswewlaksj.jpg

IMG_7709_zps4n2ohbvn.jpg

IMG_7711_zpsfeeespss.jpg

IMG_7702_zpsrlydx1ws.jpg

IMG_7695_zpshjnptrup.jpg

IMG_7696_zpshkqv7qaj.jpg

IMG_7698_zpsui41fa3e.jpg

IMG_7705_zpsssmcxhig.jpg

IMG_7848_zpsnzpcmc8f.jpg

IMG_7850_zpsfrl64csj.jpg

IMG_7911_zpscgrm6ita.jpg

IMG_7913_zps5rvfehlm.jpg

IMG_7920_zps0ww2acwx.jpg

IMG_7921_zps69sb2yob.jpg

IMG_7923_zps226upnzo.jpg

IMG_7956_zpsgjgppequ.jpg

IMG_7961_zpsyd5jqsyl.jpg

Na Koniec kilka zdjęć całości
kolejnośc:
przed zabiegami
przed powłoką
finał

IMG_7667_zpswzcsgsom.jpg

IMG_7671_zpscai14v0i.jpg

IMG_7822_zpszbkcaewf.jpg

IMG_7823_zpsunc6x4b3.jpg

IMG_7824_zpsxwroo4xe.jpg

IMG_7825_zpsifisju2j.jpg

IMG_7826_zps7jbmxmqg.jpg

IMG_7827_zpsctddpmqd.jpg

IMG_7829_zpssmnzoob7.jpg

IMG_7830_zpsiyy9pmim.jpg

IMG_7831_zpselmh11lr.jpg

IMG_7871_zpsneux2j9t.jpg

IMG_7872_zpsfrduwx5z.jpg

IMG_7878_zpsaodzhg81.jpg

IMG_7879_zpsuzpx4qyg.jpg

IMG_7882_zpsyomebadg.jpg

IMG_7883_zpsetnq0iib.jpg

IMG_7884_zpsgtmui6cn.jpg

IMG_7885_zpsntuq9q5j.jpg

IMG_7886_zpsd8iy39hl.jpg

IMG_7888_zpsax1ekrds.jpg

IMG_7900_zpsptsgcrae.jpg

IMG_7901_zpsmatnmix2.jpg

IMG_7934_zpsuvno7npb.jpg

IMG_7935_zpscvlcelkd.jpg

IMG_7936_zps2h8ncrjh.jpg

IMG_7940_zpswtkeump4.jpg

IMG_7941_zpsmyttpnbn.jpg

IMG_7943_zpsb1rvtfsv.jpg

IMG_7944_zpszfof9s0e.jpg

IMG_7946_zpszu8e20kq.jpg

IMG_7947_zpsngdntsfx.jpg

IMG_7951_zpswxv9ppwi.jpg

IMG_7952_zps935su8ne.jpg

IMG_7959_zpsczyyigge.jpg

IMG_7960_zpsbfzwa8rd.jpg

Dzięki!

Pozdr
Sławek

PS Gdybyście chcieli wiecej relacji albo byc na bieżąco z projektami to zapraszam na www.facebook.com/strefablasku lub na www.strefablasku.pl

Edytowane przez Stich

Opublikowano

Mistrzowska robota :kox:

Mógłbyś przybliżyć jak robiłeś lampy i czy nakładałeś na nie jakąś powłokę po polerowaniu tzn czy zabezpieczałeś je czymś ?

Opublikowano
  • Autor

Mistrzowska robota

:hi:


Mógłbyś przybliżyć jak robiłeś lampy i czy nakładałeś na nie jakąś powłokę po polerowaniu tzn czy zabezpieczałeś je czymś ?

reflektory od srodka wyczysciłem dzięki wyjęciu soczewki.
z zewnątrz zmatowałem papierem ściernym 1000 tak zeby była równa i nie miała dziurek od kamieni

potem ppaier 1500 , 2000, 2500, 3000 raz poziomo raz pionowo zeby było widać czy rysy z poprzedniego etapu sie usuwają.
Potem polerowanie futrem z z zielonym korkiem 3m
nastepnie przeskok na menzerne 2500 i pad polerujacy royal

finalnie menzerna 4500 i pad niebieski 3m finisz

odtłuszczenie zmywaczem novola

zabezpieczone lampy powłoka od Max prottect UNC-R

:banan:

Opublikowano

Wielkie dzięki :hi:

Opublikowano

fiu fiu pogratulować. Ile auto stało u Ciebie?

Opublikowano
  • Autor

fiu fiu pogratulować. Ile auto stało u Ciebie?

W sumie 2 tyg ale 3 dni zabrał mi klakiernik :-)

Dzięki za dobre słowo :-)

ym razem cos ze stajni smigieł :)
E92
IMG_5536_zpsqahv8ned.jpg
IMG_5486_zpsbdreejfy.jpg
IMG_5282_zps9t5pywlp.jpg
IMG_5283_zpsqutgazxp.jpg
IMG_5312_zps9os0vxf8.jpg
IMG_5285_zps1pjm4pox.jpg
IMG_5286_zpszyj2jgpm.jpg
IMG_5287_zpsj6rhhurs.jpg
IMG_5288_zpsvh7smdek.jpg
IMG_5289_zpsosyos7hl.jpg
IMG_5295_zpsqupjabyp.jpg
IMG_5303_zpspkvyqckt.jpg
IMG_5304_zpseecen9mn.jpg
IMG_5310_zps3czmocxv.jpg
IMG_5319_zpspvgcdyef.jpg
usuwamy lotna rdze
IMG_5322_zpsedl66bcs.jpg
IMG_5323_zpszefx4ujy.jpg
IMG_5324_zpsyqxu1hho.jpg
usuwamy asfalt
IMG_5325_zpswzo9q8b8.jpg
IMG_5326_zpsqbtjhowt.jpg
czyscimy felgi
IMG_5328_zpsc53umxg6.jpg
IMG_5333_zpswx1sfal6.jpg
nadkola
IMG_5338_zpszsggmxco.jpg
korekta lakieru
IMG_5342_zps4w8if0ge.jpg
IMG_5343_zpskxi5czi4.jpg
IMG_5347_zpsrwe1b0el.jpg
IMG_5348_zpsvmjbhtip.jpg
IMG_5349_zpsg5ksix66.jpg
IMG_5355_zpskixpg1xl.jpg
IMG_5357_zpsvv111p5a.jpg
IMG_5359_zps4dyz0wct.jpg
IMG_5368_zpstjnhauyp.jpg
IMG_5360_zpsnbmiucwj.jpg
IMG_5361_zpsx8altmz7.jpg
IMG_5362_zpsvvqd9d0d.jpg
IMG_5370_zpsolyjtyt8.jpg
IMG_5371_zps34ikd427.jpg
IMG_5372_zpswlenctbi.jpg
IMG_5373_zps0g6lajae.jpg
IMG_5374_zps4jfc2mki.jpg
IMG_5375_zpsmnruzfwy.jpg
nie zapominamy o przestrzeni pod klamkami
IMG_5376_zpsirplmtq3.jpg
IMG_5377_zpsccrq16xh.jpg
mała zaprawka na zderzaczku :)
IMG_5367_zpsx9nrgqfx.jpg
IMG_5501_zpsmfm7jnrb.jpg
trochę wnętrza ( mało- awaria aparatu:/ )
IMG_5467_zpse74tyttd.jpg
IMG_5379_zpspo6nobbm.jpg
IMG_5424_zpszdl8lxhh.jpg
IMG_5380_zpsddrwqdri.jpg
IMG_5387_zpsb2zk3ta8.jpg
IMG_5388_zpskifxjtlu.jpg
IMG_5393_zpsiqfvolno.jpg
IMG_5381_zpsb5elruq4.jpg
IMG_5419_zps3gqnoby7.jpg
IMG_5382_zpsbhkyeqod.jpg
IMG_5425_zpsvd0dayca.jpg
IMG_5457_zpsuqsqkzaa.jpg
IMG_5460_zps4fuxkul5.jpg
IMG_5467_zpse74tyttd.jpg
IMG_5406_zps03jaeokj.jpg
detale:
IMG_5438_zpssilev390.jpg
IMG_5439_zpslw1nppmg.jpg
IMG_5442_zpscry4jlrf.jpg
IMG_5444_zpsuprilbmj.jpg
IMG_5445_zpsfvdjloou.jpg
IMG_5448_zpskfcgdttu.jpg
IMG_5452_zpswe9lngih.jpg
IMG_5453_zpsm2p4bbho.jpg
IMG_5480_zpspzeukd69.jpg
finał
IMG_5461_zpstasvlppr.jpg
IMG_5469_zpsf9ynha4j.jpg
IMG_5471_zpsreqgrgve.jpg
IMG_5472_zpsfqchlk1n.jpg
IMG_5473_zpsvsxcyo1w.jpg
IMG_5475_zpsa6zlmzt2.jpg
IMG_5476_zpszlb3ytlg.jpg
IMG_5477_zpsbj1bf0e3.jpg
IMG_5478_zpsy8ai8pic.jpg
IMG_5481_zpssmml83gn.jpg
IMG_5482_zpsrlzxey2d.jpg
IMG_5485_zpskl8e6lxr.jpg
IMG_5486_zpsbdreejfy.jpg
IMG_5487_zpslykpugei.jpg
IMG_5488_zpseal483zl.jpg
IMG_5489_zps89zobfmc.jpg
IMG_5490_zps0nuk2zr7.jpg
IMG_5491_zpsmwy278r3.jpg
IMG_5492_zpstxrumuzu.jpg
IMG_5493_zpsk1bguumk.jpg
IMG_5494_zpsvheyund2.jpg
IMG_5496_zpskc99ssu1.jpg
IMG_5501_zpsmfm7jnrb.jpg
IMG_5502_zpsa4tvomzm.jpg
IMG_5504_zps5rwbafzh.jpg
IMG_5505_zpsrbv9le8f.jpg
IMG_5507_zpsx1y796op.jpg
IMG_5511_zpsr7g8dvvr.jpg
IMG_5512_zpszzacvfrh.jpg
IMG_5514_zpsnpfd8vbu.jpg
IMG_5515_zpsmp1kkwa1.jpg
IMG_5516_zpsu5husdkp.jpg
IMG_5519_zpsikscljxw.jpg
IMG_5520_zpssqwkeii4.jpg
IMG_5521_zpsyeseyprz.jpg
odbicie jest :)
IMG_5523_zpslhwmht2q.jpg
IMG_5524_zpsrvsx95go.jpg
IMG_5526_zps9l4djmgp.jpg
IMG_5527_zpsiinhoxwt.jpg
IMG_5531_zpsmz4cmdkr.jpg
IMG_5532_zpstt7f8hhi.jpg
IMG_5534_zpslyf66wyl.jpg
IMG_5535_zpstczfuesp.jpg
IMG_5536_zpsqahv8ned.jpg
IMG_5537_zpstsj216of.jpg
IMG_5538_zpsvjge8u1r.jpg
IMG_5539_zpsqmtroggb.jpg
IMG_5540_zpsqwcprqxy.jpg
IMG_5541_zpsxvsnv5un.jpg
IMG_5542_zpsmwc2eubs.jpg
Kolejne relacje wkrótce :)
Pozdr
Opublikowano

Bardzo przyjemnie się ogląda takie relacje - tak trzymaj.

Zastanawiam się tylko czy to ze mną jest coś nie tak czy z właścicielami tych wszystkich aut, że taki chlew robią w środku. Ja bym zwyczajnie tak nie umiał.

Opublikowano

A mozesz powiedziec cos wiecej na temat Max Protect UNC-R? Jak Ci poszlo nakladanie powloki na lakier? Nie miales problemow z dotarciem? Zadnych mazow tez? Niedlugo tez bede kladl u siebie UNC-R i dlatego pytam zeby byc przygotowanym na jakies problemy.

Opublikowano

Kawał dobrej roboty, szkoda że tak daleko mieszkasz byłbym u Ciebie:) Można wiedzieć jaki koszt takiej usługi?:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bardzo przyjemnie się ogląda takie relacje - tak trzymaj.

Zastanawiam się tylko czy to ze mną jest coś nie tak czy z właścicielami tych wszystkich aut, że taki chlew robią w środku. Ja bym zwyczajnie tak nie umiał.

:hi:

w mojej ocenie na obydwu autach poziom zabrudzenia jest niski

A mozesz powiedziec cos wiecej na temat Max Protect UNC-R? Jak Ci poszlo nakladanie powloki na lakier? Nie miales problemow z dotarciem? Zadnych mazow tez? Niedlugo tez bede kladl u siebie UNC-R i dlatego pytam zeby byc przygotowanym na jakies problemy.

Na audi wylądowała inna powłoka. Uncr poleciał tylko na listwy chrom i plastiki

Na przykładzie innych aut - nie ma problemów o ile przestrzegasz zasad aplikacji.

Gdy kładłem uncr pierwszy raz tez sie bałem aplikacji po przeczytaniu opini w internetach. W rzeczywistości jest wszystko ok chociaz uwazam ze istnieja powłoki duzo łatwiejsze w aplikacji.

Trzeba pamietac zeby robic to szybko :)

Kawał dobrej roboty, szkoda że tak daleko mieszkasz byłbym u Ciebie:) Można wiedzieć jaki koszt takiej usługi?

:hi:

Gentelmany o pieniadzach nie rozmawiają :)

W rzeszowie mozesz podbic do mojego kolegi

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004853437940&fref=ts

a dzisiaj zaczałem kolejny projekt od skór :)

IMG_7998_zpsf3sk3i3f.jpg
IMG_7999_zpsx4uq4dm0.jpg
IMG_8001_zpsxnkquylt.jpg
IMG_7982_zpsbethyane.jpg

"tniemy hjundaja ;) 5 lat 120tys przebiegu
IMG_8081_zpskaj3aavs.jpg
IMG_8083_zps2yol3ga3.jpg
IMG_8077_zps0oaljtft.jpg

dalsze kroki z ix35...
bo pod klamkami też jest co polerować :)
IMG_8088_zpsjsxfddzn.jpg
IMG_8090_zps8prvvbjp.jpg

Lecimy z kolejna fotorelacją :)
Tym razem zaprezentuje Wam drodzy forumowicze flagową limuzyne spod znaku BMW.
BMW serii 7 model e65 z silnikiem 4,5l
IMG_5222_zpszedw1vmq.jpg
Lecimy :)
IMG_5249_zpsal01ukvf.jpg
stan początkowy:
IMG_4989_zpsv6oldeyp.jpg
IMG_4987_zpszmrcoymy.jpg
IMG_4988_zpsvgmbogag.jpg
piekne hologramy :D
IMG_4984_zpsotc3gthp.jpg
IMG_4984_zpsotc3gthp.jpg
IMG_4986_zpsguoxbn03.jpg
IMG_4999_zpsxppc4znv.jpg
IMG_5006_zps31ck4z34.jpg
IMG_5008_zpsq0udxuqx.jpg
IMG_5007_zps07qfkmbg.jpg
IMG_5010_zpsa5mgn1h6.jpg
IMG_5009_zps36lrcjcq.jpg
IMG_5011_zpspibl3vj4.jpg
IMG_5012_zpsrw4clchm.jpg
IMG_5017_zpsx2y10syk.jpg
IMG_5014_zpslmf1tanp.jpg
IMG_5013_zpsdrdzjxjr.jpg
IMG_5032_zpsnimehiex.jpg
IMG_5034_zpsedyjqbun.jpg
IMG_5035_zps30wnznai.jpg
IMG_5033_zpseihppz8i.jpg
IMG_5036_zpses3xypic.jpg
glinka cos zebrała jeszcze pod chemicznym oczyszczeniu lakieru :) - było grubo z pozostałościami asfaltu :)
IMG_5041_zpsbdawn980.jpg
Zaczynamy korekte punktowym usuwaniem głebokich zarysowań metodą wet sandingu
IMG_5044_zpsldyk6175.jpg
pierwsze szlify, ciecia i efekty
IMG_5045_zpshibrzwvw.jpg
IMG_5047_zps6erxmdah.jpg
IMG_5048_zpsmiypfn4q.jpg
IMG_5052_zpsuqpyhnnz.jpg
IMG_5053_zpst3etupcr.jpg
IMG_5055_zpsz7vujkbi.jpg
IMG_5050_zpszkjnx9kf.jpg
IMG_5051_zpsvljzukrv.jpg
IMG_5057_zpsd0ataeof.jpg
IMG_5059_zpskhc4nvcx.jpg
IMG_5060_zpshpdqutoy.jpg
IMG_5062_zpsbq7vlw1u.jpg
IMG_5065_zpslew62hmz.jpg
IMG_5066_zpsg6q1lfdw.jpg
IMG_5063_zpsekcdk3rm.jpg
IMG_5064_zpsaqpuewdw.jpg
IMG_5068_zpsvyivhnid.jpg
IMG_5069_zpsxtknpyzl.jpg
IMG_5070_zpsbk24elh1.jpg
IMG_5073_zpshejziqko.jpg
IMG_5192_zpskqsu8ljb.jpg
IMG_5195_zpsoxm3xoge.jpg
IMG_5189_zpsxvbxtzpt.jpg
IMG_5191_zps0fihbdoc.jpg
no i zdjęcia końcowe :549:
IMG_5196_zpsoirnvbnk.jpg
IMG_5199_zpskrhwz50n.jpg
IMG_5200_zpsoxk3ahna.jpg
IMG_5221_zpscezhegxp.jpg
IMG_5213_zpsseogjztj.jpg
IMG_5220_zpsxoqhdtb1.jpg
IMG_5223_zpsnkeuen6k.jpg
IMG_5224_zps37dghg8c.jpg
IMG_5224_zps37dghg8c.jpg
IMG_5225_zpsnve6pyft.jpg
IMG_5226_zpspwh9ybhl.jpg
IMG_5230_zpsiyxzn056.jpg
IMG_5228_zpsmmjtewhu.jpg
IMG_5227_zpsmqeb2k2t.jpg
IMG_5237_zpsugxbvcju.jpg
IMG_5238_zpsytrg50i5.jpg
IMG_5245_zpserfhwz5c.jpg
IMG_5247_zpszy3cxgxz.jpg
IMG_5243_zpskncyxffy.jpg
IMG_5246_zps0mvdtmqr.jpg
IMG_5204_zps9ybbje2m.jpg
IMG_5203_zpsorg9rtv5.jpg
IMG_5202_zpsd2tt8mla.jpg
IMG_5206_zps9vngfu77.jpg
IMG_5205_zpsubcihds0.jpg
IMG_5213_zpsssm1abdy.jpg
IMG_5215_zpsl9jucgox.jpg
IMG_5244_zpsy2r2ng3m.jpg
IMG_5248_zpscenzxwrc.jpg
We wnętrzu jedynie zwyczajne sprzątanie i tak bardzo czystego i zadbanego wnętrza.
IMG_5197_zpszqbbg1u4.jpg
IMG_5198_zps6endunsh.jpg
Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam :)
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Strefa Blasku - Profesjonalne Studio Detailingu w Gdyni

http://www.strefablasku.pl

[email protected]

794035308

Edytowane przez Stich

Opublikowano

Piękna robota. Pozazdrościć cierpliwości.

Opublikowano
  • Autor

Piękna robota. Pozazdrościć cierpliwości.

:hi:

#pracazpasją

:)

Opublikowano

Pięknie! :)

Jakie było zabezpieczenie lakieru w BMW?

Opublikowano
  • Autor

Pięknie! :)

Jakie było zabezpieczenie lakieru w BMW?

dzięki

klasyczna woskowina :)

w tym przypadku surf city garage berrier reef

Piąteczek :)
Dzisiaj troszkę inaczej...
Przyszedł czas odświeżyć część kolekcji :)
774350_412562838820518_301251704_o_zpsiy
774458_412562772153858_395459876_o_zpska
775262_412562762153859_1512235399_o_zpsc
739877_412562842153851_561708972_o_zpsax
774422_412562832153852_969059621_o_zpsnj
ktoś jeszcze zbiera? :)

Edytowane przez Stich

Opublikowano

Proste, tylko inna skala :)

Opublikowano

coś mi się zdjecia nie wyświetlają ;\ Wcześniej normalnie były ... Ktoś wie o co chodzi ?

Opublikowano
  • Autor

musze najwidoczniej wrzucic te wszystkie zdjecia na firmowy serwer bo photobucket szaleje...

Opublikowano

Wrzucaj wrzucaj . Bo spodobała mi się Twoja relacja i chciałem jeszcze raz oblukać i d*pa :)

Opublikowano
  • Autor

Wrzucaj wrzucaj . Bo spodobała mi się Twoja relacja i chciałem jeszcze raz oblukać i d*pa :)

galerie sa tez na fejsie :)

mozesz obczaic zanim wrzuce linki:)

http://www.facebook.com/strefablasku

Pozdr ;)

Edytowane przez Stich

Opublikowano

ok zalukam :) ale tutaj z opisem :D


wiec lepiej się ogląda :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.