Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zamontowałem część nowego wydechu Millteka, na razie sam cat-back dla porownania z...no wlaśnie nikt nie zauważył że końcówki wydechu nie były seryjne...a byl założony wydech MG.

Milltek gada o wiele lepiej, glośniej, bardziej basowo, wyraźnie słyszalny gulgot na wolnych obrotach i sportowy ryk na wysokoch.

Wkrótce wrzuce filmik, ale najpierw musze dociąć dyfuzor bo wymyśliłem sobie czarne owalne końcówki i nie mieszczą się w fabrycznych otworach.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Już wiem co powoduje że silnik 4.2 BBK niby nie trzyma mocy :)

Po wymianie wydechu na przelot Millteka uzyskałem na hamowni książkowy pomiar: 344KM i 415 Nm.

Więc to chyba fabryczny wydech zamula silnik, może w fabryce mierzyli bez wydechu ;)

Ciekawe ile będzie po sofcie REVO Stage II.

Niedługo sesja i filmik z dźwiękiem wydechu.


Aktualizacja w pierwszym poście.

Opublikowano

Przepiękna jest! Bez chromów całkiem inne auto, dla mnie ideał :)

Opublikowano
  • Autor

Przepiękna jest! Bez chromów całkiem inne auto, dla mnie ideał :)

Dzięki :D też mi się podoba ;)

Chyba jeszcze przyciemnię lampy z tyłu i zastanawiam się czy logo Audi zmienić na czarne

Opublikowano

Przepiękna jest! Bez chromów całkiem inne auto, dla mnie ideał :)

Dzięki :D też mi się podoba ;)

Chyba jeszcze przyciemnię lampy z tyłu i zastanawiam się czy logo Audi zmienić na czarne

Jest dobrze :thumbup1: ...co do lamp ja bym zostawił, ale każdemu co innego się podoba :)

Opublikowano
  • Autor

Przepiękna jest! Bez chromów całkiem inne auto, dla mnie ideał :)

Dzięki :D też mi się podoba ;)

Chyba jeszcze przyciemnię lampy z tyłu i zastanawiam się czy logo Audi zmienić na czarne

Jest dobrze :thumbup1: ...co do lamp ja bym zostawił, ale każdemu co innego się podoba :)

Folię założę, zobaczymy jak wyjdzie, zawsze można zdjąć

Opublikowano

:slina: KOT !!

Jeśli można ile takie felgi może być na pw.

Pozdrawiam

Opublikowano

Piękna czarnulka..! :)

Powiedz mi jak mniej więcej czasowo wychodzi 0-200?

Opublikowano
  • Autor

Piękna czarnulka..! :)

Powiedz mi jak mniej więcej czasowo wychodzi 0-200?

A tego to akurat jeszcze nie sprawdzalem, ale ogarne temat w weekend na racelogicu to dam znac

Opublikowano

jakis filmik nagraj jak mozesz

Opublikowano

Jestem po prostu ciekaw. U mnie w temacie jest filmik 0-200 pod mała górkę, bo tylko tak było najbezpieczniej nagrać/sprawdzić w moich okolicach.

Opublikowano

Na Polish jak doladujesz bagaznik to trze ci?

Opublikowano

Piękne autko :whistling::)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały reportaż z jazdy S4ką jako aktualizacja w pierwszym poście.

Malowaliście tak pisanki w swoich autach??? ;D

Opublikowano

kocur!!! a dzwięk silnika poezja, słuchasz wogóle radia w aucie??? :wink:

Opublikowano

Wiec dostrzegasz różnice mocy przed wymiana wydechu i po ?

Opublikowano
  • Autor

kocur!!! a dzwięk silnika poezja, słuchasz wogóle radia w aucie??? :wink:

Słabo grające BOSE przestało mi przeszkadzać :D

Wiec dostrzegasz różnice mocy przed wymiana wydechu i po ?

Lepsza reakcja na gaz i łatwiej wchodzi na obroty, powyżej 4tys rpm dostaje drugiego kopa

Opublikowano

Ach te dźwięki... :kox:

Opublikowano

Filmik fajny aczkolwiek wydaje mi sie ze dźwięk wydechu był cały czas z zewnątrz samochodu.. Ciekawe tez jakie dźwięki docierają jadąc w środku..:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.