Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cięzko wchodzi jedynka lub wsteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczów! Zakładam temat bo odpowiedzi nie znalazłem. Audi a4 b6 awx skrzynia manual 5 biegowa rocznik 2003 240 tys przebiegu. Jak jest zimno BARDZO ciężko wbić jedynke na postoju tak samo jest ze wstecznym,podczas ciepłych dni nie ma najmniejszego problemu wchodzą lekko.Co to może być? Pozdrawiam!

Opublikowano

olej w skrzyni zyzyty :)

Opublikowano
  • Autor

wymieniony w ASO 2 lata temu

Opublikowano

pompka pedalu sprzegla 234zl nowa filmy LUKAS mialem kilka dni temu ten problem po wymianie dziala bez zarzutow :)

Opublikowano
  • Autor

pompka pedalu sprzegla 234zl nowa filmy LUKAS mialem kilka dni temu ten problem po wymianie dziala bez zarzutow :)

Da się to jakoś sprawdzić przed wymianą,czy to aby na pewno o to chodzi?

pompka pedalu sprzegla 234zl nowa filmy LUKAS mialem kilka dni temu ten problem po wymianie dziala bez zarzutow :)

Da się to jakoś sprawdzić przed wymianą,czy to aby na pewno o to chodzi?

Pedał sprzęgła działa prawidłowo,więc nie sądze żeby to było to,ale mogę się mylić :eusathink:

Opublikowano

witam panów, ja mam problem kiedy powoli jadę i włączam jedynkę to cięzko wchodzi ostatnio zauwazylem ze kiedy przezucam z trójki na czwórkę to delikatnie zgrzytnie... wiadomo dlaczego?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam forumowiczów! Zakładam temat bo odpowiedzi nie znalazłem. Audi a4 b6 awx skrzynia manual 5 biegowa rocznik 2003 240 tys przebiegu. Jak jest zimno BARDZO ciężko wbić jedynke na postoju tak samo jest ze wstecznym,podczas ciepłych dni nie ma najmniejszego problemu wchodzą lekko.Co to może być? Pozdrawiam!

A czy przy podwójnym wysprzęgleniu te biegi mozesz wbić??

Może sprzęgiełko się kończy?

Opublikowano
  • Autor

Witam forumowiczów! Zakładam temat bo odpowiedzi nie znalazłem. Audi a4 b6 awx skrzynia manual 5 biegowa rocznik 2003 240 tys przebiegu. Jak jest zimno BARDZO ciężko wbić jedynke na postoju tak samo jest ze wstecznym,podczas ciepłych dni nie ma najmniejszego problemu wchodzą lekko.Co to może być? Pozdrawiam!

A czy przy podwójnym wysprzęgleniu te biegi mozesz wbić??

Może sprzęgiełko się kończy?

być może,że się kończy,więc co dokładnie się kończy? tylko nie pisz,że wszystko :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie jest tak, że jak toczę się z jakąś prędkością i chce wbić 1 robiąc nacisk na dźwignię (która stawia opór w momencie gdy auto się toczy) to 1 wchodzi lekko dopiero na granicy zatrzymania się. w przeciwnym wypadku jednak trochę siły trzeba włożyć. olej wymieniany rok temu - ale tuż po wymianie było tak samo. jakieś pomysły?

Opublikowano
  • Autor

u mnie jest tak, że jak toczę się z jakąś prędkością i chce wbić 1 robiąc nacisk na dźwignię (która stawia opór w momencie gdy auto się toczy) to 1 wchodzi lekko dopiero na granicy zatrzymania się. w przeciwnym wypadku jednak trochę siły trzeba włożyć. olej wymieniany rok temu - ale tuż po wymianie było tak samo. jakieś pomysły?

Widzę,że tutaj sie niczego nie dowiemy.Pozdrawiam!

Opublikowano

Mam ten sam problem co jakiś czas.A przy toczeniu sie powoli wchodzi odrazu.

Opublikowano

u mnie jest tak, że jak toczę się z jakąś prędkością i chce wbić 1 robiąc nacisk na dźwignię (która stawia opór w momencie gdy auto się toczy) to 1 wchodzi lekko dopiero na granicy zatrzymania się. w przeciwnym wypadku jednak trochę siły trzeba włożyć. olej wymieniany rok temu - ale tuż po wymianie było tak samo. jakieś pomysły?

Widzę,że tutaj sie niczego nie dowiemy.Pozdrawiam!

ja tam cały czas wierzę :P

Opublikowano

Przeplukac uklad zasilania swiezym plynem.

wyglada na zuzyty wysprzeglik albo (i) sprzegło.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.