Skocz do zawartości
IGNOROWANY

landi Renzo vs stag


Lysy705

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie potrzebuje pomocy waszej opartej na waszym doświadczeniach.Pytalem o gaz landi renzo zamontowanie 2700 zł a stag mogę mieć po znajomości za 2200zl.Co byście wybrali? DOŁOŻYĆ CZY MONTOWAĆ STAGA.z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie się nie znam na instalacjach gazowych ale jak montawałem u siebie gaz to miałem taki sam wybór jak i ty tylko cenowo troszkę inaczej było u mnie i jeden z panów w tym warsztacie który montował instalacje po znajomości ze mną doradził mi abym wział landi renzo ponieważ ta instalacja jest bardziej przystosowana do dużych przebiegów czyli że dłużej posłuży w aucie bez jakich kolwiek napraw jedynym mankamentem montowanym do landi renzo to stosowanie wtrysków MED bo są w miarę głośne jak jest otwarta maska i auto pracuje to mozna by powiedzieć że jak by pod maską pracował diesel ale ja nic do tej instalacji nie mam u mnie spisuje się dobrze od ponad 3 lat i zrobiłem na niej już 40 tyś km i tylko tankuje gaz i robię przeglądy co 10 tyś aby sprawdzić czy wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena Landi jest większa od Stag ale czy jakość też ? Nie sądzę. Ja mam Staga i jest wystarczający. O wiele ważniejsza jest kumatość gazownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeżeli już ja np. miał bym brać Staga to wolał bym przynajmniej dopłacić do wtrysków Hana bo kolega napisał tylko firmę instalcji ale jakie podzespoły miały by być do tego użyte juz nie podał a wtryski jak by nie było istotna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź dobry polski produkt czyli Stag+wtryski Barracuda i będziesz zadowolony,

do tego potrzebny jest jeszcze ktoś kto to umie z głową zamontować i ustawić,

Landi też jest dobre ale jest drogie w utrzymaniu jeśli skończy się gwarancja,tyle kosztuje jeden wtrysk http://allegro.pl/omegas-wtryskiwacz-e-med-niebieski-landi-renzo-i5713095447.htmla potrafią się popsuć,

polskie Barracudy w tej cenie to będziesz miał 3 sztuki,

ale wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz Hanki to niebieskie. Ale to tak naprawdę to gazownik powinien wiedzieć jakie założyć. Zasadnicze pytanie : Jaka jest obecnie Moc i czy taka zostanie , a czy będziesz podnosić. Jeśli tak to powiedz o tym gazownikowi aby dobrał graty z zapasem. Napewno musi być faro 8 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę chciał podnieść moc i myślę żeby pierwsze podnieść moc a potem założyć poprostu gaz.W tej chwili mam fabrycznie 190km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najpierw podnieś moc programem czy modami a potem jedź do gazownika . Oczywiście powiedz mu o mocy i niech da coś na wyrost. W przeciwnym razie będzie miał kłopot przy strojeniu a nawet jak wystroi to zapasu miał nie będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie przez blisko 2lata montowałem instalacje landi Renzo i moge szczerze polecić, montowałem też Lovato ale tego bym już nie polecał do tej mocy i modyfikacji. To fakt ze wtryski są drogie ale te które pokazałeś czyli niebieskie(srednia wielkosc) są z nowej wersji i trzymaja naprawde długo. U mnie w modzonym 1.8t na 200km zrobily juz 80 000km i chodzą dalej, Była seria wadliwych wtryskiwaczy ale juz ich nigdzie na magazynach nie ma, ktoś chciał przyoszczędzić ponoć 1euro na sztuce w produkcji i zaczeły wychodzic jaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...