Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - a może w końcu jakiś maleńki spot się uda zrobić i o autach pogadać :wink4: Wozi się taki jeden w nowo zrobionym S-Line po mieście, a jeszcze obczaić nie dał co i jak :decayed:

Póki pogoda w miarę przyzwoita, to można by się spotkać na chwilkę.

Emigrant - a Ty kiedy nas odwiedzisz w końcu? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emigrant - a Ty kiedy nas odwiedzisz w końcu? :naughty:

mam plan na Wielkanoc-chciałem jeszcze o zimowy Zlot zaczepić,ale chyba nie dam rady z urlopem-i tak się będę spinał,bo nic mi już nie zostało,a nowy rok "urlopowy" zaczynam w Kwietniu-zobaczymy,jak to będzie :wink4:...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a może w końcu jakiś maleńki spot się uda zrobić i o autach pogadać :wink4: Wozi się taki jeden w nowo zrobionym S-Line po mieście, a jeszcze obczaić nie dał co i jak :decayed:

Póki pogoda w miarę przyzwoita, to można by się spotkać na chwilkę.

Emigrant - a Ty kiedy nas odwiedzisz w końcu? :naughty:

Powiem ci ze tez widzialem to audi :naughty:,naprawde robi robote z tym pakietem s line,trzeba oblookac maszynke :decayed:,to kiedy ten spocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś nie miałem okazji chyba... Ja chętny w którąkolwiek niedzielę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow...przez ostatnie kilka dni bylem w legnicy i widzialem kilka razy dwie :a4fan: jedna bordowo biala na bialych alu a druga niebieska metalik...i z tej niebieskiej ktos mnie po kolezensku otrabil i machal łapkami :D [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:19_________________________________________________proponuje spot 24 lub 25 września. Przy okazji będę miał zagadkę dla kolegów nie mogę zlokalizować dźwięku jeśli ktoś poradzi to stawiam 0,7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Przeprowadziłem sie do Legnicy i z chęcią bym się spotkał! Może 25.o9 po południu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez pasuje...tylko kwestia tego ze bede musial ze soba zabrac zonke i dziecko :)[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 17:26_________________________________________________

Przy okazji będę miał zagadkę dla kolegów nie mogę zlokalizować dźwięku w moim autku jeśli ktoś poradzi to stawiam 0,7 :)

propozycja nadal auktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że z IRL tak dalekoo bo też chętnie podjechałbym na spocika :wallbash: Ja ogólnie to z chojnowa, a Legnicy średnią i Pwsz skończyłem to troche znam mieścine :hi: Może w przyszłym roku zawitam :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że z IRL tak dalekoo bo też chętnie podjechałbym na spocika :wallbash: Ja ogólnie to z chojnowa, a Legnicy średnią i Pwsz skończyłem to troche znam mieścine :hi: Może w przyszłym roku zawitam :naughty::decayed:

no to dawaj-ja będę na Wielkanoc-zawsze można się spotkac :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że z IRL tak dalekoo bo też chętnie podjechałbym na spocika :wallbash: Ja ogólnie to z chojnowa, a Legnicy średnią i Pwsz skończyłem to troche znam mieścine :hi: Może w przyszłym roku zawitam :naughty::decayed:

no to dawaj-ja będę na Wielkanoc-zawsze można się spotkac :wink4:

Ale ja w lipcu prawdopodobnie bede udeżał na wesele mojej siostry, ale jeszcze pewnie nie raz bedzie okazyja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu miałbym się z kim pościgać :tongue4:

A co masz serie :mysli: bo ja tak, ale w przyszłym roku to już może nie być seria :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu miałbym się z kim pościgać :tongue4:

A co masz serie :mysli: bo ja tak, ale w przyszłym roku to już może nie być seria :gwizdanie:

u Bartka taka seria,jak u mnie :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu miałbym się z kim pościgać :tongue4:

A co masz serie :mysli: bo ja tak, ale w przyszłym roku to już może nie być seria :gwizdanie:

u Bartka taka seria,jak u mnie :gwizdanie: :wink4:

A co tam masz u siebie :naughty:

daj linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej nie znajdziesz na forum :gwizdanie: :wink4:

A gdzie :mysli:

Na Audimaniacs :mysli:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 00:13_________________________________________________Dawaj foty na maila: [email protected][br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 00:14_________________________________________________A tak w ogóle to ile osób mamy z Legnicy i okolic :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...