Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będę-w poniedziałek wyjeżdżam-nie mów,że Ty jesteś :naughty:

Opublikowano

będę-w poniedziałek wyjeżdżam-nie mów,że Ty jesteś :naughty:

Niestety. Nie tym razem. W ogóle chyba sobie Polskę na kilka lat odpuszczę.

Za mały wypas za zbyt dużą kasę :gwizdanie:

Opublikowano

okey dawajcie znać kto będzie a kto nie ;p tak zęby sie spotkać i pogadać :hi:

Opublikowano

jak dojadę-we wtorek dam znać :wink4:

Opublikowano

Niemieckie autostrady takie sobie, więc może być kłopot.

Większym kłopotem jest fakt, że większość lotnisk odwołuje loty. (odczułem to dziś na własnej skórze :/)

Opublikowano

Niemieckie autostrady takie sobie, więc może być kłopot.

Większym kłopotem jest fakt, że większość lotnisk odwołuje loty. (odczułem to dziś na własnej skórze :/)

szwagier przedw czoraj wyjechał-z mannheim-bez problemów do Legnicy :wink4:
Opublikowano

Ja na szczęście tylko z Drezna jechałem i nie było strasznie.

Do zobaczenia mam nadzieję :)

Opublikowano

Do zobaczenia mam nadzieję :)

:wink4:
Opublikowano

No to chopy męska decyzja :)

Opublikowano

jestem w Legnicy-dzisiaj?jutro? i gdzie? :decayed: jesli dziś-to pod wieczór

potem podam nr telefonu,bo jeszcze karty z numerem nie mam :embarrassed:

Opublikowano

Tylu chętnych, że może przełóżmy to na jutro. Dziś się nie pomieścimy na tym lotnisku :kox:

Opublikowano

Tylu chętnych, że może przełóżmy to na jutro. Dziś się nie pomieścimy na tym lotnisku :kox:

mi pasuje nawet jutro,tylko muszę znac godzinę

jak coś to moj nr 696 716 906 :wink4:

Opublikowano

to co ogarniacie się i będzie ktoś czy jak ??

Opublikowano

dobra-to o 19 dzisiaj,na parkingu w galerii,róg Piastowskiej i Chojnowskiej,na przeciwko szkoły"4" ? nie pamiętam nazwy galerii :wallbash: tam jest fajny parking-z tamtąd można pojechac w inne miejsce-nie znam takich miejsc w Legnicy,więc podaje takie,które znają wszyscy :wink4:

Opublikowano

Mi za bardzo o 19 nie pasuje :no: 17-18 jeszcze ok.

Galeria nazywa się Ferio.

Ale może lepiej na lotnisku? Można się troszkę powygłupiać na śniegu :P

Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

Zróbmy tak - o 18 na Ferio na górze i pomyślimy czy pojechać na lotnisko :P

Opublikowano

Zróbmy tak - o 18 na Ferio na górze i pomyślimy czy pojechać na lotnisko :P

mi pasuje-18 na Ferio :wink4:
Opublikowano

Robimy konkurs na najbardziej ufajdane auto? :-p a tak serio, proponuje sie spotkac w samym rogu parkingu kolo klimy przy wjezdzie od strony biedronki[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 16:18_________________________________________________

23122010793.jpg

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 00:08_________________________________________________:D tłumy były... :kox:

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.