Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam koledzy

Mam pytanko... Jestem z kielc a znalazłem ogłoszenie na otomoto, jest audi do sprzedania A4 w Jeleniej Górze. Czy jakiś forumowicz mógł na nią rzucić okiem jeżeli by ci to nie sprawiało problemu.....? Odp Prośba

http://otomoto.pl/audi-a4-C11848002.html

Pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pany, 11.04.2010 jest zlot w Krzywej. Jadziem?

Opublikowano

Pany, 11.04.2010 jest zlot w Krzywej. Jadziem?

Ja mam akurat zajęcia we Wrocławiu, ale od soboty zaczynają się targi Lipskie, jedzie ktoś w przyszłym tygodniu??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawac na spot w Legnicy na lotnisku ;)

Opublikowano

Juz teraz? :P

Opublikowano

nie no termin ustalimy i jazda ;)

Opublikowano

Ja zawsze jestem za spotami... Ale gorzej jest z organizacją i zgraniem w czasie ludzi. :confused4:

Opublikowano

w sobote legnica jedzie do niemiec na zlota wiec tez dawajcie :>

Opublikowano

Nooo, ja tez chyba pojade...

Opublikowano

heh tylu chetnych na spoty a jak cos się dzieje to żadniej A4 ... Polecam zlot w Rotenburgu w sobotę 24 kwietnia wyjazd o 7 rano , z tego co wiem wjazd kosztuje 5 euro , daleko nie jest bo ok 100km.

Opublikowano

zlot w Rotenburgu w sobotę 24 kwietnia wyjazd o 7 rano ;p jedziemy jak ktos z lca chętny albo okolic nich pisze na PW i ruszamy wszyscy, nie jest daleko a wrażenia naprawdę sa przednie, bylem rok temu i bylo grubooo :hi:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 00:02_________________________________________________ruszamy do Rothenburga !!!

Data / Lokalizacja:

24. Kwietnia 2010 r.

Lokalne lotnisko w

Rothenburg

Strasse 105

02929 Rothenburg

BILET OKOŁO 5 EURO

JEŻELI SĄ CHETNI TO SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

FOTO RELACJA Z UBIEGŁYCH LAT : www.cultstyle.de

ROK 2009

http://www.cult-s...amp;page=1

http://www.cult-s...amp;page=1

ROK 2008

http://www.cult-s...amp;page=1

ATRAKCJE ZLOTU !!!

Show & Shine:

Jak zwykle, najlepiej pojazdów zgodnie z mottem "wygrywa najpiękniejszych 'Award. W uzupełnieniu, poszukiwania najlepszych szczurów i "Classic Car".

Cult-Style Award: kult-w stylu nagroda:

Po pozytywnym zeszłym roku, będziemy w dalszym ciągu najlepsze 10 'kult-w stylu "nagrodę Cars. Chcielibyśmy w tym miejscu celowo dać żadnej definicji z nim. Ale kto w ubiegłym roku w WYNIKÓW, wiedzieć powinien, co jest stawka. 10 specjalnych trofea zwycięzców czekają.

1/4 Mili:

Podział odbywa się w tym roku w 4 (!) Klasy według pojemności silnika: do 1.6L na 1.8L na 2.0L, Open. Ładowane pojazdy będą modernizowane jednej klasy (może ulec zmianie). [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 00:09_________________________________________________Na caly zlocik bylo zaledwie kilka wartych uwagi a4 ;/

pMvJi.jpg

NABS.jpg

pNb7J.jpg

pNl6i.jpg

Opublikowano

Obrazilem sie ;(

Zapomnial o mnie :tongue4:

Opublikowano

No fakt A4 bida z nędzą,pare szutk na cały zlot , ale ta czarna zrobiona na RS4...kozak ,Bartek jak sie parkuje w trawie to kolega zapomniał ;)

Opublikowano

W trawie, bo nie było co pokazywać hehe

Do następnego :hi:

Opublikowano

nooo Bartosz nie mialem nawet twojej fotki, my tez nie mieliśmy co pokazać, a Niemcy i tak nam fotki robili heeeh :shocked:

Opublikowano

15-16.05.2010 jest VAG Meeting w Bielawie...

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.