Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że można by coś pomyśleć o niedzieli :D a może żeby nas więcej było to spiknąć jakiś chłopaków z innych for, np. golfa albo audi 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kogoś znajomego albo jakieś dojście w innym klubie?? Wstępnie może być na 12 w niedziele.

Mam nadzieje że nic mi nie wypadnie i będę mógł przyjechać.

[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 18:59_________________________________________________Kurde i znowu nie mogę przyjechać, wyjeżdżam i nie będzie mnie do wtorku wieczorem.

A 2 następne weekendy mam zajęcia na uczelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta prawda kolego mialo byc pare osob a wszyscy sie wylamali :( teskno mi za FEFK tam przynajmniej jak sie zgadalismy to ekipa z wrocka nas odwiedzila i bylo fajnie :) a tu kilka osob nie moze sie zgadac co do terminu :( Jak narazie to bardzo kiepsko oceniam legnicka ekipe :confused4: i stwierdzam to z wielkim smutkiem bo jest wielu klubowiczow z L-cy i okolic a nikt sie nie pofatygowal na spocika :( szkoda :embarrassed::no: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakieś spotkanko organizujemy jestem chętny na jakiś zlocik , pogadam jeszcze z audi b3 klubem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wcześniej pisałem, jestem jak najbardziej za.

W weekend lecę do kraju, także mam czas i chęci przez najbliższe 3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś uruchomiliśmy nową naszą Hamownię samochodową (pomiary mocy) we Wrocławiu. W najbliższym czasie będziemy organizować Dynoday. Pierwsza tura odbędzie się już we wtorek od godz 9.00 Wszystkich chętnych zapraszam. Dla A4 klubu jest zniżka grupowa 80 zł za 3 pomiary z wykresem. Hamownia była dostrajana do 2 hamowni MAHA LPS3000 i wyniki które pokazuję praktycznie pokrywają się z maha +, - 2PS. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o zrobienie listy wstępnej czy na wtorek ktoś reflektuje lub na inny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...