Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba bedzie sie umowic ;)

Opublikowano

trzeba bedzie sie umowic ;)

Nie omieszkam odmówić :naughty:

Opublikowano

Ja tam widzę na tych dwóch filmach oszustwo, Marcin ma gdzieś schowaną butle od podtlenku :wink4:

Opublikowano

Ja tam widzę na tych dwóch filmach oszustwo, Marcin ma gdzieś schowaną butle od podtlenku :wink4:

Raczej po winie :D

Opublikowano

Ja tam widzę na tych dwóch filmach oszustwo, Marcin ma gdzieś schowaną butle od podtlenku :wink4:

Raczej po winie :D

ludzie stosują różne doładowania :>

Opublikowano

Ja tam widzę na tych dwóch filmach oszustwo, Marcin ma gdzieś schowaną butle od podtlenku :wink4:

Raczej po winie :D

Tak czy siak na dwóch gazach :polew:

Oszust :bicz2:

Opublikowano
Kaziu jadł śniadanie

niezdrowe śniadane bo frytki nie były słone... a sól to zdrowie jak wiadomo.

Opublikowano
  • Autor

No widze ze nareszcie sie udal spot w Legnicy. Szkoda tylko ze nie moglem na nim byc :angry:

Mam nadzieje ze teraz latwiej bedzie zorganizowac nastepny i to niedlugo. Tym razem juz nie odpuszcze.

Opublikowano

Szkoda tylko ze nie moglem na nim byc

Przez cały spot miałem wrażenie że kogoś brakuje :) i wyjaśniło się :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 07:42 _________________________________________________Po jeździe waszymi legnickimi drogami mam robotę przy aucie :wink4:

http://img411.imageshack.us/img411/5541/wahaczesk1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Po jeździe waszymi legnickimi drogami mam robotę przy aucie

Mowilem ze z Chojnowa do Legnicy trzeba ostroznie bo dziury :tongue4:

Opublikowano
Po jeździe waszymi legnickimi drogami mam robotę przy aucie

http://img411.imageshack.us/img411/5541/wahaczesk1.jpg

ty to już chyba powinieneś dla własnego zdrowia i dobra budżetu domowego odpuścić spoty bo jak nie wypadek to zawieszenie wtyłuczesz :> nawet nie chcę wiedzieć co będzie następne :)[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 18:40 _________________________________________________

Szkoda tylko ze nie moglem na nim byc

teraz to już masz przejeb... . :polew:

Opublikowano

kiedy kolejny spot? , na 1 nie moglem byc :(

Opublikowano

Jak się cieplej zrobi :decayed:. Ale w końcu niedługo wiosna :>

Opublikowano

szkoda że wczesniej nie zobaczyłem info o spocie w Legnicy też bym przyleciał na spotkanko :)

Opublikowano

a co jesli nie mam obecnie GPS?? JAk dojade przez całą Legnice?? oglądałem wasze Foty i filmy nawet spoko...

POzdro SIARA (k/ Rawicza)[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 00:38 _________________________________________________ :cool:

Opublikowano

No proszę ilu chętnych jest :) Legniczanie myślicie coś powoli o kolejnym spotkaniu ? :przebiegly:

Opublikowano

Jak tylko zrobi sie cieplej bo ostatnio pogoda nie dopisala.

Opublikowano

ojoju...joju, jak sie nam ladnie chetni zbieraja :cool:[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 19:31 _________________________________________________nastepnym razem zamawiam sobie taka rozrywke... http://pl.youtube.com/watch?v=hKTrAWuaOrA&feature=related

:)

zimę mamy taką, że na bank napada na następny spot tyle śniegu :polew:

Opublikowano

mozna by bylo cos zrobic , rozmowa pozniej jakis grupowy przejazd itp.

i pewnie z Boleslawca kilka chetnych by sie znalazlo pozdrawiam

a tak na marginesie troche ubolewam na brak sniegu tej zimy ... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.