Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałem niedawno pogróżki nt auta i nawet dla żartów nie mówie o uszkadzaniu aut.

Jajca to inna sprawa :polew:

No co Ty pier...powiedz kto,a będziu uzdrowiona dusza Twoja :naughty:

Może jednak wróćmy do tematu spotkania,bo rzeczywiście Legniczanie Bóg wie,co sobie pomyślą :evil:

Opublikowano

Może jednak wróćmy do tematu spotkania

Czekam na odpowiedź miejscowych :a4fan:

Opublikowano

tradycyjnie ja się piszę. Tylko przydałoby się jeszcze kilku chętnych ;]

Opublikowano

tradycyjnie ja się piszę. Tylko przydałoby się jeszcze kilku chętnych ;]

O i Wrocław będzie :cwaniak1: A legniczanie cisza... :no4:

Opublikowano

Na 10 może być na parkingu Media Markt :>

Opublikowano

I takie deklarację chcę tylko widzieć :!:

Opublikowano

no i Cayenne narobił zamętu i spłoszył Iwonkę :evil:

Gdzie jesteś Iwona?! spot Wam się szykuje, masz okazję poznać największego zadymiarza w klubie :gwizdanie:

Opublikowano

no i Cayenne narobił zamętu i spłoszył Iwonkę :evil:

Gdzie jesteś Iwona?! spot Wam się szykuje, masz okazję poznać największego zadymiarza w klubie :gwizdanie:

Dobrze że napisałaś na początku o kogo chodzi na zielono :wink4:

Opublikowano

Iwonka sie nie sploszyla tylko ktos tu musi pracowac :P

Jak najbardziej moge potwierdzic swoja obecnosc, jesli dobrze rozumiem, ze chodzi o dach galerii Ferio?

Opublikowano

jesli dobrze rozumiem, ze chodzi o dach galerii Ferio?

Jak zwał tak zwał, Chojnowska ileśtam

Opublikowano

niech ktoś poda jak dojechać w miejsce spotu z austostrady :)

Opublikowano

masz okazję poznać największego zadymiarza w klubie

Jeśli miałaś na myśli moją bardzo,ale to bardzo skromną osobę to jesteś w błędzie Asiuniu :przebiegly:

Opublikowano

jak tak dalej pojdzie to ten nasz parking na MM bedzie za maly na takie ilosci chcetnych maniakow ;); moze powrocimy do tematu na lotnisku?

Opublikowano

moze powrocimy do tematu na lotnisku?

Jak dla mnie może być,uwielbiam odloty :decayed:

Opublikowano

moze powrocimy do tematu na lotnisku?

Ooooo i będziemy się wszyscy ścigać naszymi ADP :polew:

Zrobimy na dachu, zawsze można się schować przed deszczem/śniegiem do tej kawiarni na dole :)

Opublikowano

Na lotnisku bliżej dla przyjezdnych ( i z autostrady łatwo dojecha :cool:). Gdzie ustalicie tam przyjadę.

Opublikowano

Kto mi zajumał avatarka? :evil:

Ooooo i będziemy się wszyscy ścigać naszymi ADP

Możemy :naughty:ajlonna ile myszeczko ważysz? :naughty:

Opublikowano

Ooooo i będziemy się wszyscy ścigać naszymi ADP

Możemy :naughty:

Z tobą na pewno nie, chciałbyś wygrać moje nowe mega :kox: -iarskie lampy :polew:

Opublikowano

!?! ale o so chosi ?!? :mysli:

Opublikowano

!?! ale o so chosi ?!? :mysli:

Nie no tak pytam,poznać Cię bardziej przed spotem chciałem :>[br]Dopisany: 14 Luty 2008, 20:48 _________________________________________________

Z tobą na pewno nie, chciałbyś wygrać moje nowe mega :kox: -iarskie lampy

Dobra dobra peniasz z moim ADP? :naughty: A lampki to swoją drogą :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.