Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

....ty Cayenne jestes gośc potrzebowałeś 9 minut zeby znalezc posta i na niego odpisac...i jeszcze pozytywnie - jestem pod wrażeniem !!!

Pod wrażeniem to będą chłopaki jak się z nami spotkają, bo NyPala jeszcze nie znają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany...widze ze nasz zasieg siega calkiem, calkiem :polew:

Tutaj rzeczywiscie cichutenko-wiec NyPal rozkrecajcie kolejne spociki, chetnie bym sie przylaczyla-ale... czasu brak...niestety ;( chociaz prawdopodobnie w niedziele znowu wyjazd do Wroclawia nam sie szykuje to chyba ze po drodze sie spotkamy :>

_______________________________________________________________________________

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bujnij sie do Świdnicy, oni maja jakos chyba w pierwsza niedziele m-ca :) musialbys zerknac na ich temacik.Zaprosilabym Cie do Opola, ale ... to jednak kawaleczek, my spociki mamy zawsze w piatki -zreszta, Opolanie chetnie przyjmuja gosci, wiec jak masz ochote to przyjezdzaj :>

________________________________________________________________________________

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje koledzy kiedys napewno skorzystam z zaproszenia ,lecz ja chcę obudzić swoje rejony aby można było robić spoty cześciej i poznać użytkowników :a4fan:z mojego miasta i okolic - - ale jak widzę kiepską formę ma daw; legnickie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legnickie dawne P O B U D K A !!! widzę u siebie tyle pięknych :a4fan: SPOTKAJMY sie

czekam na zgłoszenia Lubin, Legnica , Polkowice ,Głogów Itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin spotkania to pewnie raczej nie problem tylko zebranie wiekszej ilosci śpiących fanatykow :a4fan: z naszych terenow wiec BarthPL musimy rozdmuchac troche ten temacik na nasz rejon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda że nikt nie podjechał dziś do Świdnicy, było kilka aut.

Zawsze to jakiś początek.

Ja bardzo chcialem. Nawet sledzilem temat caly czas, ale niestety inne obowiazki :(

Ale do nastepnego swidnickiego moze uda sie zebrac ekipe legnicko-lubinska i podjedziemy wieksza ekipa :)

kaczorek3003 i Watson podrzuccie kiedy wam pasi i sie spotykamy. ja w tygodniu to raczej kiepsko choc jakis wieczorek wygospodaruje ale najblizsza sobota bez problemu. co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BarthPL u mnie w grę wchodzą tylko weekendy :> jeżdżę ciągniczkiem siodłowym i zjeżdżam tylko na weekendy ale postaram się dowiedzieć o której m/w zjadę w sobotę i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym do Was wpadł,ale niestety w ten weekend wyjeżdżam. Może następnym razem spotkamy się w większym gronie :cool:

do KCH przyjeżdżasz, gościnna miejscowość :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...