Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłem w Nowym Targu i z mojego granatowego :a4fan: zrobiło się białe (od soli) :thumbdown: dopiero wróciłem. Może spotkajmy się na parkingu od wjazdu od Biedronki. Tam pewnie będzie dużo wolnych miejsc. Do jutra :>[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 21:53 _________________________________________________Parking jest na dachu i nie jest piętrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spotkajmy się na parkingu od wjazdu od Biedronki. Tam pewnie będzie dużo wolnych miejsc. Do jutra :>[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 21:53 _________________________________________________Parking jest na dachu i nie jest piętrowy

Nie no nie mieszajmy już,bo przyjezdni będą mieli problem.Jak ustaliliśmy Ferio(Media) to spotkajmy się tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o parking ferrio tylko od strony biedronki

W takim razie wybacz,nie znam Legnicy,podobnie jak większość przyjezdnych.Pierwszy raz jak byłem na spocie (Car Audio) kierowałem się na media-tak było najprościej.Ale jeśli to tam,to i tak się odnajdziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o parking ferrio tylko od strony biedronki

Znajdziemy się na tym dachu :)

Już wyjeżdzam muszą jeszcze zaliczyć jelenią górę po drodze :([br]Dopisany: 17 Luty 2008, 06:38 _________________________________________________Już w pracy :)

Jakie wrażania po pierwszym spotkaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już w domku(Kaziu też dojechał). Świetna ekipa,furki super. ajlonna :notworthy: jestem pod wrażeniem,naprawdę.Dawałaś radę :naughty: Następnym razem trochę Cię podszkolę jak dobrze operować drążkiem i będzie cacy :naughty:

Mam nadzieje,że to nie nasze ostatnie spotkanie. Kto wie,może jak się zrobi cieplej połączymy siły i zrobimy wspólnego mega spota :evil:

Kilka fotek

Filmiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajlonna :notworthy: jestem pod wrażeniem,naprawdę.Dawałaś radę :naughty: Następnym razem trochę Cię podszkolę jak dobrze operować drążkiem i będzie cacy :naughty:

Mam nadzieje,że to nie nasze ostatnie spotkanie.

Nie strasz ludzi :> bo następnym razem nie przyjadą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...