Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reszta pewnie auta szykuje :wink4:

Opublikowano

reszta pewnie auta szykuje :wink4:

Uspokoiłaś mnie trochę :)

Opublikowano

a parking w tej galerii to jakiś piętrowy jest? Jeśli tak to gdzie dokładnie się zbieramy?

Opublikowano

Dzisiaj byłem w Nowym Targu i z mojego granatowego :a4fan: zrobiło się białe (od soli) :thumbdown: dopiero wróciłem. Może spotkajmy się na parkingu od wjazdu od Biedronki. Tam pewnie będzie dużo wolnych miejsc. Do jutra :>[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 21:53 _________________________________________________Parking jest na dachu i nie jest piętrowy

Opublikowano

Może spotkajmy się na parkingu od wjazdu od Biedronki. Tam pewnie będzie dużo wolnych miejsc. Do jutra :>[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 21:53 _________________________________________________Parking jest na dachu i nie jest piętrowy

Nie no nie mieszajmy już,bo przyjezdni będą mieli problem.Jak ustaliliśmy Ferio(Media) to spotkajmy się tam.

Opublikowano

Mowisz i masz :notworthy:

Czy wszystkie Wasze auta sa granatowe ? :>

Opublikowano

Czy wszystkie Wasze auta sa granatowe ? :>

Nie,moje jest szare :decayed:

Opublikowano

a o której wy macie tego spota ?? moze bym wpadł niedaleko mam :wink4:

Opublikowano

a o której wy macie tego spota ?? moze bym wpadł niedaleko mam :wink4:

O 10 rano.Zapraszamy :)

Opublikowano

Nie no nie mieszajmy już,bo przyjezdni będą mieli problem.Jak ustaliliśmy Ferio(Media) to spotkajmy się tam.

Chodziło mi o parking ferrio tylko od strony biedronki

Opublikowano

Chodziło mi o parking ferrio tylko od strony biedronki

W takim razie wybacz,nie znam Legnicy,podobnie jak większość przyjezdnych.Pierwszy raz jak byłem na spocie (Car Audio) kierowałem się na media-tak było najprościej.Ale jeśli to tam,to i tak się odnajdziemy :)

Opublikowano

Chodziło mi o parking ferrio tylko od strony biedronki

Znajdziemy się na tym dachu :)

Już wyjeżdzam muszą jeszcze zaliczyć jelenią górę po drodze :([br]Dopisany: 17 Luty 2008, 06:38 _________________________________________________Już w pracy :)

Jakie wrażania po pierwszym spotkaniu?

Opublikowano

Ja też już w domku(Kaziu też dojechał). Świetna ekipa,furki super. ajlonna :notworthy: jestem pod wrażeniem,naprawdę.Dawałaś radę :naughty: Następnym razem trochę Cię podszkolę jak dobrze operować drążkiem i będzie cacy :naughty:

Mam nadzieje,że to nie nasze ostatnie spotkanie. Kto wie,może jak się zrobi cieplej połączymy siły i zrobimy wspólnego mega spota :evil:

Kilka fotek

Filmiki

Opublikowano

Następnym razem trochę Cię podszkolę jak dobrze operować drążkiem i będzie cacy :naughty:

wiesz co, wstydził byś się :polew:

Opublikowano

ajlonna :notworthy: jestem pod wrażeniem,naprawdę.Dawałaś radę :naughty: Następnym razem trochę Cię podszkolę jak dobrze operować drążkiem i będzie cacy :naughty:

Mam nadzieje,że to nie nasze ostatnie spotkanie.

Nie strasz ludzi :> bo następnym razem nie przyjadą ;)

Opublikowano

Nie strasz ludzi :> bo następnym razem nie przyjadą ;)

Przyjedzie przyjedzie,musi się odgryźć za kreskę.Szkoda,że nie mogłeś być z nami do końca,pościgali byśmy się :przebiegly:

Opublikowano

Szkoda,że nie mogłeś być z nami do końca,pościgali byśmy się :przebiegly:

Na parkingu :evil:

Opublikowano

Na parkingu :evil:

Tak,kto pierwszy się rozbije :decayed:

Opublikowano

No i widzę, że spocicho się udało!

A co tam dobrego wcinaliście na koniec? :naughty:

Iwona broń honoru kobiet w klubie :th:

pozdrawiam

Opublikowano

No i widzę, że spocicho się udało!

Bardzo :cool:

A co tam dobrego wcinaliście na koniec? :naughty

Kaziu jadł śniadanie :decayed:

Iwona broń honoru kobiet w klubie

Iwona kiedy rewanż? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.